Асталависта бэйби• Изменено 02 декабря в 04:45

Стверджує, що витрачає на продукти на тиждень 400грн.

Просто більше немає, що ж на них можна їсти мінімум двічі на добу?!😧
Живе в Києві, городу немає.
Стефанія• 02 декабря в 07:48
Ответ дляНамакушка
Можно. Но невкусно это, если на постоянной основе((
Кому смачно, кому ні.
Я в їжі не вибаглива. Їм все. Спокійно так можу харчуватись за потреби, і харчувалась - вище про суп місяць. писала.
Я і маючі гроші харчуюсь просто. Особливо коли лишаюсь сама.
Ms. Android• 02 декабря в 07:48
Ответ дляСтефанія
Чай каву деякі люди не п´ють. Хліб теж багато хто не їсть.
А пачки крупи людині вистачить на місяць або більше.
Так распишите меню на одного хотябы, чтобы питаться на 400 грн/неделя
Стефанія• 02 декабря в 07:50
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Какая крупа на 5 грн ? Перловка и та уже грн 20+ за кило.
Так людина за раз не кіло ж їсть.
Одній людині кілограма крупи на 8-10 приготувань і це не один раз поїсти.
Стефанія• 02 декабря в 07:51
Ответ дляРокерША
Я не їм яблука
Взагалі не їм фрукти.

´і молока не пью)
Так що в кожного свої потреби
Я теж молоко не п´ю взагалі і молочне їм дуже рідко. Мабуть лише сметана для борщу і картоплі.
І фрукти теж майже не їм. Все ок. Так з дитинства.
РокерША• 02 декабря в 07:51
Ответ дляMs. Android
Ага, как в мультике, пьете росу и питаетесь половиной зёрнышка
Конечно с таким бюджетом куда ещё фрукты и молочка
Хм, ви робите дивні висновки.
Де я писала про свій бюджет?))

Я писала, що не їм яблука. В це трохи інше.
Моя звична їжа це м´ясо і овочі. Я не їм макарони, хліб і фрукти .
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 07:51
Ответ дляСегодня не целуюсь
Якби я була сама, в мене так би і виходило, а так син-підліток, їсть за трьох.
Переплутала у першому своєму коменті, не 76 грн, а 56. 56 грн в день, що на них можна з´їсти???
РокерША• 02 декабря в 07:52
Ответ дляСтефанія
Ну не смачно мені молоко) для чого себе милувати?
Хіба йогурт грецький іноді.
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 07:52
Ответ дляСтефанія
Пачки крупи, якщо їсти одну крупу, і на тиждень не вистачить.
Стефанія• 02 декабря в 07:53
Ответ дляMs. Android
В начале войны я за день могла выпить чашку кофе с утра и то не всегда. И спали на холодном полу все скопом месяц и даже не заболела, а когда переехали в теплое место, сразу слегла с простудой.
Но это вообще не показатель и ни о чем не говорит.
Ненормально за неделю съесть только борщ и рагу
За потреби на одну людину на 400 грн можна готувати не лише борщ і рагу. Навіть м´ясо буде.
Бесбардак• 02 декабря в 07:54
400 грн в день - это 12 тысяч гривен в месяц, отличная сума на одного, даже на троих. Если, конечно, умеешь делать закупки и знаешь дорогу к местному базару.
В день на эту сумму можно приготовить:
овсянку с сухофруктами и грецкими орехами
Суп на мясе
Мясное блюдо, гарнир, салат
Сладкую запеканку или пирог
Ms. Android• 02 декабря в 07:55
Ответ дляРокерША
Хм, ви робите дивні висновки.
Де я писала про свій бюджет?))

Выводы не странные, а закономерные, когда решают влететь в чужой диалог со своей любимой персоной, в котором уверяли, что кастрюли борща и рагу хватает на неделю
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 07:55
Ответ дляСтефанія
Напишіть будь ласка меню хоч на три дні, сніданок, обід, вечеря на 56 грн на день, якщо вважаєте, що то можливо.
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 07:55
Ответ дляБесбардак
В день на эту сумму можно приготовить:
Суп на мясе
Мясное блюдо, гарнир, салат
Сладкую запеканку или пирог
Там про тиждень , а не про день.
РокерША• 02 декабря в 07:56
Ответ дляMs. Android
Особливо, коли ніхто не хоче читати повідомлення очима. А читають іншими місцями.
Бесбардак• 02 декабря в 07:56
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Там про тиждень , а не про день.
Я вже побачила. Але нещодавно я жила на 800 грн на тиждень, тому все реально. Правда, це було виживання
Ms. Android• 02 декабря в 07:56
Ответ дляСтефанія
Так распишите меню
Ms. Android• 02 декабря в 07:56
Ответ дляБесбардак
В день на эту сумму можно приготовить:
Суп на мясе
Мясное блюдо, гарнир, салат
Сладкую запеканку или пирог
В теме речь о 400 грн на неделю
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 07:57
Хоч хтось напише меню на день?
Ms. Android• 02 декабря в 07:57
Ответ дляРокерША
Исчо раз, мне ваша нелюбовь к яблокам до лампочки, в диалоге, в который вы влезли, суть была в другом
Манка Я• 02 декабря в 07:58
Ответ дляMs. Android
На неделю? Не сочиняйте
То у пенсіонерів запитайте, що вони купують і готують на 3-4 тис пенсії
Ms. Android• 02 декабря в 07:58
Ответ дляБесбардак
На 800 грн а неделю выживание, а на 400 грн все реально. Это как?
Ms. Android• 02 декабря в 08:00
Ответ дляМанка Я
Оставьте свои манипуляции, пенсионерам зачастую помогают дети. Я своим двоим пенсионерам помогаю, ибо на из пенсию даже пропитаться нереально, молчу уже о лекарствах
Выжить можно и с буханкой хлеба на день. 7 буханок и с голода не умрешь
Тишком нишком• 02 декабря в 08:01
Мне надо пачку масла, каждый день могу есть каши, яйца, молоко, сезонные овощи фрукты, мясо не люблю не ем, рыбу редко, не люблю сахар и мучное. В принципе в 400 можно вписаться, если не семья. Ем пару раз в день
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 08:01
Ответ дляМанка Я
Хтось підгодовує, або за гуманітарними обідами ходять, або город, або кімнату здають, або на барахолку носять посуд і речі. Якщо місяцями тільки ці три тисячі, такі люди не виживають, на жаль, бо ще й ліки треба кожному пенсіонеру.
Бесбардак• 02 декабря в 08:04
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сніданок: Вівсянка з курагою та соняшниковим насінням - 25 г
Обід: Суп на бульнаборі (каркас - до 9 грн, яйце 6 грн, дві картоплини, цибулина, морквина, локшина, можна свою зробити, але я то не вмію)
Ще варіант - рибний суп з хребта сьомги
Вечеря: гречка, якесь м´ясо по 75 грн за кг з екомаркету, квашена капуста
На перекус яблука (20 грн за кг), мандарини (30 грн за кг)
Хліб я пекла самостійно з того, що було
Ms. Android• 02 декабря в 08:03
Ответ дляТишком нишком
Напишите меню на неделю на 400 грн
Манка Я• 02 декабря в 08:03
Ответ дляMs. Android
Це не маніпуляції, ви просто вчепилися до людини, бо вам нічим зайнятися, у всіх різна потреба і в різноманітті, і в кількості їжі
Стефанія• 02 декабря в 08:04
Ответ дляMs. Android
Купити овочі, вони недорогі - картопля, морква, цибуля, буряк, капуста. Це гривень 50.
М´ясо часто є по акції. Наприклад в нашому маркеті часто бувають філе гомілки і стегна по 100-140 грн.
Яйця 50 грн
Крупа двох видів - 40-50 грн.
Кефір 40 грн
Мука 40 грн
Ще лишається.
В з цього набору багато чого можна приготувати
Стефанія• 02 декабря в 08:04
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Навіщо ділити на дні.
На тиждень купити продуктів.
Вище розписала
Стефанія• 02 декабря в 08:06
Ответ дляБесбардак
В день на эту сумму можно приготовить:
Суп на мясе
Мясное блюдо, гарнир, салат
Сладкую запеканку или пирог
400 грн на тиждень
Тобто 2000 на місяць