Асталависта бэйби• Изменено 02 декабря в 04:45
Стверджує, що витрачає на продукти на тиждень 400грн.
Просто більше немає, що ж на них можна їсти мінімум двічі на добу?!😧
Живе в Києві, городу немає.
Живе в Києві, городу немає.
показать весь текст
29
23
4
1
Бесбардак• 02 декабря в 08:06
Ответ дляСтефанія
400 грн на тиждень
Тобто 2000 на місяць
Тобто 2000 на місяць
Я написала далі, як виглядає меню на 56 грн на день.
1
Ms. Android• 02 декабря в 08:06
Ответ дляМанка Я
Це не маніпуляції, ви просто вчепилися до людини, бо вам нічим зайнятися, у всіх різна потреба і в різноманітті, і в кількості їжі
Женщина, это форум, тут не цепляются, а общаются, если вы не в курсе.
А ещё несут бред о том, что она неделю может есть борщ и рагу.
Можно и хлебом одним питаться, ещё дешевле выйдет. Можно. Но недолго, ибо здоровье полетит капитально.
А ещё несут бред о том, что она неделю может есть борщ и рагу.
Можно и хлебом одним питаться, ещё дешевле выйдет. Можно. Но недолго, ибо здоровье полетит капитально.
3
1
Чорт і Шо• 02 декабря в 08:07
Ой ну выкручивается человек
Десяток яиц 80 грн., а то и по акции дешевле
Масло по акции 50 грн., у меня таких много сейчас в супермаркете, возможно это какой-то жир дешманский
Несколько яблок на 30 грн.
Пачка гречки 50 грн.
Буряк, морковка, лук, картошки на 80 (по 1 штучке буряка и морковки, кило картошки)
Филешка 1 штучка грамм 400 на 100 гр.
Хлеб социальный
Меню скудное конечно будет
Суп на воде картошка, лук, морковка, гречка
+ гречку отварить заправить маслом есть на гарнир
+ по 1 яйцу в день, а когда и два
буряк на салат отварить
на десерт яблоко, не каждый день
хлеб с маслом
филешку хватит на пару дней скромно
Десяток яиц 80 грн., а то и по акции дешевле
Масло по акции 50 грн., у меня таких много сейчас в супермаркете, возможно это какой-то жир дешманский
Несколько яблок на 30 грн.
Пачка гречки 50 грн.
Буряк, морковка, лук, картошки на 80 (по 1 штучке буряка и морковки, кило картошки)
Филешка 1 штучка грамм 400 на 100 гр.
Хлеб социальный
Меню скудное конечно будет
Суп на воде картошка, лук, морковка, гречка
+ гречку отварить заправить маслом есть на гарнир
+ по 1 яйцу в день, а когда и два
буряк на салат отварить
на десерт яблоко, не каждый день
хлеб с маслом
филешку хватит на пару дней скромно
1
Ms. Android• 02 декабря в 08:08
Ответ дляСтефанія
Навіщо ділити на дні.
На тиждень купити продуктів.
Вище розписала
На тиждень купити продуктів.
Вище розписала
Так меню напишите. А то потом выясняется, что там где-то масло нужно, где-то молоко, где-то одной луковицы или кило картошки не хватит
3
2
1
Ms. Android• 02 декабря в 08:14
Ответ дляСтефанія
Навіщо ділити на дні.
На тиждень купити продуктів.
Вище розписала
На тиждень купити продуктів.
Вище розписала
Вот чат жпт написал меню, на все дни одинаковое. Главное, не обожраться
И это у него ещё яйца по 28 грн
И это у него ещё яйца по 28 грн
1
РокерША• 02 декабря в 08:12
Ответ дляMs. Android
Исчо раз, мне ваша нелюбовь к яблокам до лампочки, в диалоге, в который вы влезли, суть была в другом
Я вам написала не про яблука.
В про те, що у різних людей різні смаки і потреби
Але ви абсолютно точно не читали після ´я не їм яблука ´.
Ну звісно, для чого...
В про те, що у різних людей різні смаки і потреби
Але ви абсолютно точно не читали після ´я не їм яблука ´.
Ну звісно, для чого...
1
1
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 08:12
Ответ дляБесбардак
Сніданок: Вівсянка з курагою та соняшниковим насінням - 25 г
Обід: Суп на бульнаборі (каркас - до 9 грн, яйце 6 грн, дві картоплини, цибулина, морквина, локшина, можна свою зробити, але я то не вмію)
Ще варіант - рибний суп з хребта сьомги
Вечеря: гречка, якесь м´ясо по 75 грн за кг з екомаркету, квашена капуста
На перекус яблука (20 грн за кг), мандарини (30 грн за кг)
Хліб я пекла самостійно з того, що було
Обід: Суп на бульнаборі (каркас - до 9 грн, яйце 6 грн, дві картоплини, цибулина, морквина, локшина, можна свою зробити, але я то не вмію)
Ще варіант - рибний суп з хребта сьомги
Вечеря: гречка, якесь м´ясо по 75 грн за кг з екомаркету, квашена капуста
На перекус яблука (20 грн за кг), мандарини (30 грн за кг)
Хліб я пекла самостійно з того, що було
Те що Ви перерахували більше ніж 56 грн на день. Мандарини від 50 за кіло, яблука від 35.Одна мандарина і одне яблуко то вже 15-20 грн. Гречка, м´ясо і квашена капуста не коштує 10 грн порція, мінімум 20. Так і інше. Яєць по 6 нема, навіть мілкі поштучні щось біля 6,5 можна знайти.
Те що Ви описали недороге харчування, але десь 75-100 на день затягне. Тобто 550-700 на тиждень, ніяк не 400.
І ще питання, воду не купуєте, з під крана п´єте? В нас наприклад з під крана неможливо пити чи варити на ній, штиняє хлоркою і біла піна. В це теж розходи.
Те що Ви описали недороге харчування, але десь 75-100 на день затягне. Тобто 550-700 на тиждень, ніяк не 400.
І ще питання, воду не купуєте, з під крана п´єте? В нас наприклад з під крана неможливо пити чи варити на ній, штиняє хлоркою і біла піна. В це теж розходи.
3
1
Ms. Android• 02 декабря в 08:13
Ответ дляРокерША
Я вам написала не про яблука.
В про те, що у різних людей різні смаки і потреби
Але ви абсолютно точно не читали після ´я не їм яблука ´.
Ну звісно, для чого...
В про те, що у різних людей різні смаки і потреби
Але ви абсолютно точно не читали після ´я не їм яблука ´.
Ну звісно, для чого...
Оспидя, ну, не яблоки, а любые другие фрукты
Совершенно верно вы подметили, зачем думать чуть шире
Совершенно верно вы подметили, зачем думать чуть шире
1
Бесбардак• 02 декабря в 08:17
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Те що Ви перерахували більше ніж 56 грн на день. Мандарини від 50 за кіло, яблука від 35.Одна мандарина і одне яблуко то вже 15-20 грн. Гречка, м´ясо і квашена капуста не коштує 10 грн порція, мінімум 20. Так і інше. Яєць по 6 нема, навіть мілкі поштучні щось біля 6,5 можна знайти.
Те що Ви описали недороге харчування, але десь 75-100 на день затягне. Тобто 550-700 на тиждень, ніяк не 400.
І ще питання, воду не купуєте, з під крана п´єте? В нас наприклад з під крана неможливо пити чи варити на ній, штиняє хлоркою і біла піна. В це теж розходи.
Те що Ви описали недороге харчування, але десь 75-100 на день затягне. Тобто 550-700 на тиждень, ніяк не 400.
І ще питання, воду не купуєте, з під крана п´єте? В нас наприклад з під крана неможливо пити чи варити на ній, штиняє хлоркою і біла піна. В це теж розходи.
Я написала ціни місцевого базару та магазину, а не Сльпо. Квашену капусту я готую самостійно, уявіть собі, це можливо)). Капустина коштує 25 грн + 1 морквина за 3 грн на трилітрову банку, якої вистачає надовго
Яйця є навіть по 5 грн і по 3 грн, головне знати, де шукати. Мандарини коштують у нас по 30 грн, яблука по 20 грн.
Люди, у яких 400 грн на закупівлю продуктів, шукають варіанти, де знайти дешевше. А ви написали з позиції людини, яка закуповує продукти у дорогих магазинах
Вода є в бюветах.
Яйця є навіть по 5 грн і по 3 грн, головне знати, де шукати. Мандарини коштують у нас по 30 грн, яблука по 20 грн.
Люди, у яких 400 грн на закупівлю продуктів, шукають варіанти, де знайти дешевше. А ви написали з позиції людини, яка закуповує продукти у дорогих магазинах
Вода є в бюветах.
4
3
Гладиолус• 02 декабря в 08:15
Ответ дляРокерША
Я вам написала не про яблука.
В про те, що у різних людей різні смаки і потреби
Але ви абсолютно точно не читали після ´я не їм яблука ´.
Ну звісно, для чого...
В про те, що у різних людей різні смаки і потреби
Але ви абсолютно точно не читали після ´я не їм яблука ´.
Ну звісно, для чого...
И ребенок не ест фрукты? И вам рыбы не хочется, сыра хорошего,креветок итд?
6
2
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 08:16
Ответ дляСтефанія
Купити овочі, вони недорогі - картопля, морква, цибуля, буряк, капуста. Це гривень 50.
М´ясо часто є по акції. Наприклад в нашому маркеті часто бувають філе гомілки і стегна по 100-140 грн.
Яйця 50 грн
Крупа двох видів - 40-50 грн.
Кефір 40 грн
Мука 40 грн
Ще лишається.
В з цього набору багато чого можна приготувати
М´ясо часто є по акції. Наприклад в нашому маркеті часто бувають філе гомілки і стегна по 100-140 грн.
Яйця 50 грн
Крупа двох видів - 40-50 грн.
Кефір 40 грн
Мука 40 грн
Ще лишається.
В з цього набору багато чого можна приготувати
300 грами картоплі на день це вже 40 грн на тиждень. Морква, цибуля, буряк і капуста треба ще хоч 50.
І з цього набору сніданок, обід, вечеря вийде на три дні, а не на тиждень.
Цін таких нема, яйця від 65 десь, кефір від 50 по акціям. М´ясо теж дивна ціна, щоб по 100 грн без кістки то років 5 тому таке було по акції.
І з цього набору сніданок, обід, вечеря вийде на три дні, а не на тиждень.
Цін таких нема, яйця від 65 десь, кефір від 50 по акціям. М´ясо теж дивна ціна, щоб по 100 грн без кістки то років 5 тому таке було по акції.
1
1
РокерША• 02 декабря в 08:16
Ответ дляMs. Android
Оспидя, ну, не яблоки, а любые другие фрукты
Совершенно верно вы подметили, зачем думать чуть шире
Совершенно верно вы подметили, зачем думать чуть шире
Так, ви чомусь не хочете думати трохи ширше, воно помітно))
Продовжуєте міряти інших своїми рамками.
Є люди, які не люблять фрукти
Є люди, які не люблять молочку
Є люди, які можуть борщ їсти тиждень, і їм все одно.
А ви все одно чіпляєтемя до фруктів.
Аа, ну так. Це ж ви про вітаміни, певно?
Охх. Спробуйте думати ширше))
Продовжуєте міряти інших своїми рамками.
Є люди, які не люблять фрукти
Є люди, які не люблять молочку
Є люди, які можуть борщ їсти тиждень, і їм все одно.
А ви все одно чіпляєтемя до фруктів.
Аа, ну так. Це ж ви про вітаміни, певно?
Охх. Спробуйте думати ширше))
4
1
Скорая помощь• 02 декабря в 08:16
Ответ дляНамакушка
Можно. Но невкусно это, если на постоянной основе((
Дело привычки и могу сказать полезнее чем майонезные салаты и куча каллорий.
3
Скорая помощь• 02 декабря в 08:16
Ответ дляЗакусенец
Ой. Смех смехом, моя сестра медик, она себе для суставов вываривает из костей говяжьих бульон , дольше чем холодец варит, а эти кости валяются в Сильпо за копейки. Вот стоит она там, выбирает, прилично одетая, к ней женщина подходит и спрашивает: это вы собакам? Она говорит нет себе !) женщина ушла молча, наверное подумала , что издевается 😁. Так вот цена такого бульона копейки , а ценность высокая
Надо попробовать и мне)
3
1
Скорая помощь• 02 декабря в 08:17
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Какая крупа на 5 грн ? Перловка и та уже грн 20+ за кило.
Если взять сварить гречку на двоих с дочкой надо 80 грамм сухой крупы на один раз.
2
Ms. Android• 02 декабря в 08:18
Ответ дляРокерША
Так, ви чомусь не хочете думати трохи ширше, воно помітно))
Продовжуєте міряти інших своїми рамками.
Є люди, які не люблять фрукти
Є люди, які не люблять молочку
Є люди, які можуть борщ їсти тиждень, і їм все одно.
А ви все одно чіпляєтемя до фруктів.
Аа, ну так. Це ж ви про вітаміни, певно?
Охх. Спробуйте думати ширше))
Продовжуєте міряти інших своїми рамками.
Є люди, які не люблять фрукти
Є люди, які не люблять молочку
Є люди, які можуть борщ їсти тиждень, і їм все одно.
А ви все одно чіпляєтемя до фруктів.
Аа, ну так. Це ж ви про вітаміни, певно?
Охх. Спробуйте думати ширше))
Ещё раз для тех, кто в танке. Все люди разные. Но что-то же эти не любители яблок и молочки едят?
Нет, не есть борщ неделю, а КРОМЕ БОРЩА всю неделю ничего не есть. Это разные вещи.
Освободите уже меня от своего навязчивого общества
Нет, не есть борщ неделю, а КРОМЕ БОРЩА всю неделю ничего не есть. Это разные вещи.
Освободите уже меня от своего навязчивого общества
2
1
Скорая помощь• 02 декабря в 08:18
Ответ дляСтефанія
Кому смачно, кому ні.
Я в їжі не вибаглива. Їм все. Спокійно так можу харчуватись за потреби, і харчувалась - вище про суп місяць. писала.
Я і маючі гроші харчуюсь просто. Особливо коли лишаюсь сама.
Я в їжі не вибаглива. Їм все. Спокійно так можу харчуватись за потреби, і харчувалась - вище про суп місяць. писала.
Я і маючі гроші харчуюсь просто. Особливо коли лишаюсь сама.
Я тоже.
2
Скорая помощь• 02 декабря в 08:18
Ответ дляРокерША
Я не їм яблука
Взагалі не їм фрукти.
´і молока не пью)
Так що в кожного свої потреби
Взагалі не їм фрукти.
´і молока не пью)
Так що в кожного свої потреби
Морковку свеклу ешьте
1
Попа как у Кардашьян• 02 декабря в 08:18
Ответ дляАсталависта бэйби
Яйця, хліб мінімум 2шт потрібно, а чай, кава які дорогі?!
Та й пачка крупи, чи макарон зараз 50грн.
Та й пачка крупи, чи макарон зараз 50грн.
Хліб взагалі можна не їсти, це не щось обов´язкове. Крупи і по 12 грн є. Картопля, морква,яйця, на одного точно вистачить.
1
Бесбардак• 02 декабря в 08:18
Ответ дляЗажуженная Жужжа
300 грами картоплі на день це вже 40 грн на тиждень. Морква, цибуля, буряк і капуста треба ще хоч 50.
І з цього набору сніданок, обід, вечеря вийде на три дні, а не на тиждень.
Цін таких нема, яйця від 65 десь, кефір від 50 по акціям. М´ясо теж дивна ціна, щоб по 100 грн без кістки то років 5 тому таке було по акції.
І з цього набору сніданок, обід, вечеря вийде на три дні, а не на тиждень.
Цін таких нема, яйця від 65 десь, кефір від 50 по акціям. М´ясо теж дивна ціна, щоб по 100 грн без кістки то років 5 тому таке було по акції.
Ви ходите не в ті магазини. Зайдіть в Екомаркет, там щотижня курячі чвертини або гомілки по 75 грн за кг
2
2
Скорая помощь• 02 декабря в 08:19
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Напишіть будь ласка меню хоч на три дні, сніданок, обід, вечеря на 56 грн на день, якщо вважаєте, що то можливо.
Чат jpt в помощь. Там на 50 грн пишет. Овсянка яйца и т.д
2
Скорая помощь• 02 декабря в 08:19
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Хоч хтось напише меню на день?
Чат джпт
1
1
Скорая помощь• 02 декабря в 08:20
Ответ дляMs. Android
На 800 грн а неделю выживание, а на 400 грн все реально. Это как?
В зависимости от запросов
1
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 08:20
Ответ дляБесбардак
Я написала ціни місцевого базару та магазину, а не Сльпо. Квашену капусту я готую самостійно, уявіть собі, це можливо)). Капустина коштує 25 грн + 1 морквина за 3 грн на трилітрову банку, якої вистачає надовго
Яйця є навіть по 5 грн і по 3 грн, головне знати, де шукати. Мандарини коштують у нас по 30 грн, яблука по 20 грн.
Люди, у яких 400 грн на закупівлю продуктів, шукають варіанти, де знайти дешевше. А ви написали з позиції людини, яка закуповує продукти у дорогих магазинах
Вода є в бюветах.
Яйця є навіть по 5 грн і по 3 грн, головне знати, де шукати. Мандарини коштують у нас по 30 грн, яблука по 20 грн.
Люди, у яких 400 грн на закупівлю продуктів, шукають варіанти, де знайти дешевше. А ви написали з позиції людини, яка закуповує продукти у дорогих магазинах
Вода є в бюветах.
У Вас якісь фантастично низькі ціни. Яке місто? У нас на базарах значно дорожче все, ніж в супермаркетах. Значно. Харків. Зарплати у нас низькі.
Невже правда в інших областях такі низькі ціни? То Вам повезло, можна шикувать.
Невже правда в інших областях такі низькі ціни? То Вам повезло, можна шикувать.
4
Скорая помощь• 02 декабря в 08:21
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Те що Ви перерахували більше ніж 56 грн на день. Мандарини від 50 за кіло, яблука від 35.Одна мандарина і одне яблуко то вже 15-20 грн. Гречка, м´ясо і квашена капуста не коштує 10 грн порція, мінімум 20. Так і інше. Яєць по 6 нема, навіть мілкі поштучні щось біля 6,5 можна знайти.
Те що Ви описали недороге харчування, але десь 75-100 на день затягне. Тобто 550-700 на тиждень, ніяк не 400.
І ще питання, воду не купуєте, з під крана п´єте? В нас наприклад з під крана неможливо пити чи варити на ній, штиняє хлоркою і біла піна. В це теж розходи.
Те що Ви описали недороге харчування, але десь 75-100 на день затягне. Тобто 550-700 на тиждень, ніяк не 400.
І ще питання, воду не купуєте, з під крана п´єте? В нас наприклад з під крана неможливо пити чи варити на ній, штиняє хлоркою і біла піна. В це теж розходи.
Одна мандаринка 5 грн, яблоко 5 грн большое
1
1
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 08:21
Ответ дляРокерША
Так, ви чомусь не хочете думати трохи ширше, воно помітно))
Продовжуєте міряти інших своїми рамками.
Є люди, які не люблять фрукти
Є люди, які не люблять молочку
Є люди, які можуть борщ їсти тиждень, і їм все одно.
А ви все одно чіпляєтемя до фруктів.
Аа, ну так. Це ж ви про вітаміни, певно?
Охх. Спробуйте думати ширше))
Продовжуєте міряти інших своїми рамками.
Є люди, які не люблять фрукти
Є люди, які не люблять молочку
Є люди, які можуть борщ їсти тиждень, і їм все одно.
А ви все одно чіпляєтемя до фруктів.
Аа, ну так. Це ж ви про вітаміни, певно?
Охх. Спробуйте думати ширше))
Хто б що не любив. Але будь-якій людині потрібні білки, жири, вітаміни. Якщо нема балансу, то через деякий час посиплеться здоров´я.
2
1
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 08:24
Ответ дляСкорая помощь
Если взять сварить гречку на двоих с дочкой надо 80 грамм сухой крупы на один раз.
Ну от. А якби Ви їли цю крупу тричі на день, то Вам треба б було 240 грами на день, і Ви ж мабуть не голу її їсте. Якщо їсти одну гречку, без м´яса, то щоб наїстися, з´їси вдвічі більше. Пустим важко наїстися.
2
Зажуженная Жужжа• 02 декабря в 08:26
Ответ дляБесбардак
Ви ходите не в ті магазини. Зайдіть в Екомаркет, там щотижня курячі чвертини або гомілки по 75 грн за кг
В нас нема екомаркету. Акції на гомілки бувають у супермаркетах. Але готова гомілка, там бачити нема чого, мінімум дві треба на порцію. Теж не так дешево виходить.
2
Бесбардак• 02 декабря в 08:26
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У Вас якісь фантастично низькі ціни. Яке місто? У нас на базарах значно дорожче все, ніж в супермаркетах. Значно. Харків. Зарплати у нас низькі.
Невже правда в інших областях такі низькі ціни? То Вам повезло, можна шикувать.
Невже правда в інших областях такі низькі ціни? То Вам повезло, можна шикувать.
Це Київ, але, звісно, це не всюди так. Це конкретно ціни мого мікрорайону, крім яєць по 3 грн (я бачила, що в сусідній мікрорайон щодня приїжджає машина зранку, яка продає за такими цінами).
.
.
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу