Курочка• 02 декабря в 13:49

Знайома сказала, що я дуже «влюбчива» і не вмію думати головою а тільки емоціями

І що з таким робити?)) вона каже ти як котик, хтось погладить і ти вже за ним) бляха😂🤣
Таке лікується ? Вона права.
Ангел-предохранитель• 02 декабря в 13:50
Вы и правда так за ногами увязываетесь?
Борщик• 02 декабря в 13:50
Оскорбительно..
Мурзилка• 02 декабря в 13:51
Треба шукати причину. Вас не долюбили в дитинстві?
Ангел-предохранитель• 02 декабря в 13:51
Ответ дляБорщик
Оскорбительно..
Подруга ещё та..
Україна наше все• 02 декабря в 13:53
так а шо ж ви так? мені завжди було цікаво як жінки так можуть? невже пофіг з ким?
Анонім Завгосп• 02 декабря в 13:55
Это недолюбленный ребёнок внутри вас. Вы себя чаще обнимайте, гоадьте, спрашивайте о своих желаниях, балуйте и комплименты себе говорите.
Аноним_1857• 02 декабря в 13:59
Це в психотерапії дуже добре розбирається
Оно само купилось• 02 декабря в 14:00
Меньше розказуйте. Звідки б їй таке знати, і головне навіщо?