Розумна Губка• 02 декабря в 18:50
Співпраця з адвокатом
Працюємо понад півроку над довгою справою, її послуги оплачено вже в повному обсязі. Мені в Дії приходить сповіщення - відбулося засідання, я чекаю добу, якщо звіту нема - пишу в ТГ як справи. Так всі ці місяці.
Поки сума ще не була оплачена повністю - була врівноваженою, відповідала на питання. Останні пару місяців, як внесено вже всю суму - слова з неї не витягнеш. Як пройшло засіданя - все норм. Або - потім відпишу. І не відписує поки не нагадаєш.
Останнє засідання відбулося 24.11, я перечекала добу, тиша. Пишу, питаю які новини. Відповідь - я зайнята сьогодні, завтра розкажу. Завтра п´ятниця, тиша. Вихідні не зачіпала, понеділок пишу зранку, нагадую. Знову за рибу гроші - зайнята, пізніше.
Сьогодні знову пишу. Вона мені залишає кілька голосових де на підвищених тонах те ж саме - я зайнята! Що ви за людина, невже не можна почекати! Я ночами сиджу працюю, а ви не можете почекати якийсь час, поки я зможу вам розжувати!
Я в ступорі і не розумію як далі поводитися. Порадьте щось озумне будь ласка, бо я до такого геть не готова.
Асталависта бэйби• 02 декабря в 18:54
Ответ дляАтятя_тётя
Так а почему вы не ходите на суды сами, если это важно?
Бо для того була найнята людина
КартаБезКомиссий• 02 декабря в 18:55
Ответ дляАтятя_тётя
Я не знаю які саме обставини у автора, але зазвичай адвоката наймають саме задля того, щоб особисто не приймати в цьому участь
КартаБезКомиссий• 02 декабря в 18:57
Авторе, якщо процес вже добігає кінця, то напевно треба просто набратися терпіння. Якщо попереду ще багато роботи, то раджу проконсультуватись з ще одним адвокатом та можливо змінити захисника
Гарні диньки• 02 декабря в 18:59
Вот коза, єти адвокаті цені себе не сложат, а чаще всего их миссия деньги судье, или следователю передать.
Розумна Губка
• 02 декабря в 19:00
Ответ дляКартаБезКомиссий
та я б залюбки почекала якби мене не вводили в оману своїми ’завтра’.
Ну скажи ти як є - почекайте тиждень, зараз не можу. Я ж чекала вже скільки і не було проблем.
А тепер після її тона я взагалі не розумію як далі співпрацювати, враховуючи що кошти всі оплачено.
Гарні диньки• 02 декабря в 19:11
Ответ дляРозумна Губка
Так напомните, что она наемный работник, а вы клиент, пусть за речью следит.
Зліпок ступні• 02 декабря в 19:33
Ответ дляРозумна Губка
То їй кінцевий результат не важливий.
Скоріше за все,впша справп тормозиться або програна.
Був би позитивний результат,-вона сказала б пару слів.
Що все добре,деталі потім
А так -крутить
Що все добре,деталі потім
А так -крутить
Я супер-пупер• 02 декабря в 20:00
Автор, а договір ви з нею підписували. У мене з клієнтами в договорі передбачений мій обовʼязок узгоджувати з клієнтами значущі юридичні дії і звітувати по результам засідань, подачі документів тощо
Але адвокати, як і будь-які інші люди можуть бути різними по комунікації. Якщо у мене все ок, то я можу віддзвонитися клієнту пізніше. Якщо якась проблема виникла, чи рішення не на користь клієнта, то відразу ж телефоную.
Ну і теж додам, що «рвєніє адвоката сильно падає після того, як всі гроші заплачені». У мене зараз так само з будівельниками: договору немає, їхати бояться, робота незавершена… (адвокат без договору
, короче)
Апрель Ивановна• 02 декабря в 20:45
Ответ дляЯ супер-пупер
, короче)
Управи на адвоката після повної передплати нема?
Це так?
Я супер-пупер• 02 декабря в 21:57
Ответ дляАпрель Ивановна
Це так?
Ну чому ж нема? Якщо адвокат не виконує умови договору (до речі без договору адвокат не може працювати з клієнтом - окрім деяких термінових винятків - клієнт в СІЗО, чи там не змогли підписати договір через виняткові обставини), то можна звернутися із скаргою до Ради адвокатів регіону, в якому він обліковується як адвокат.
Якщо адвокат взяв гроші і нічого не робить, не подав запит/позов/ не ходить в судове засідання - все це може бути порушенням. Клієнт платить гроші і у клієнта є немало прав. Не треба боятися адвокатів
Ще автору скажу, що теоретично адвокат дійсно може бути зайнятий. Якщо є зауваження до його роботи, то краще написати: перепрошую. Але тиждень тому було судове засідання. Я як клієнт маю право бути обізнаним щодо того, як пройшло засідання, на якому етапі зараз розгляд справи. Час на спілкування з клієнтом також закладений в оплату його роботи.
Розумна Губка
• 03 декабря в 05:14
Ответ дляЯ супер-пупер
Не підписували наче договір, і людина зараз не дає жодної інформації скілки взагалі чекати.
Причому засідання останнє вела взагалі не вона, а бачу в Дії що преставляляв мене хтось інший, я просила передати мене тому адвокату передати щоб та пояснила як та що - категорична відмова на підвищених тонах.
Скільки має сенс чекати в моїй ситуації? Тиждень, два?
Я супер-пупер• 03 декабря в 07:17
Ответ дляРозумна Губка
Ну якщо 24.11 було засідання, то я би вже написала. Без наїзду. З поясненнями, що ви хвилюєтесь і як клієнт хотіли би бути в курсі ходу справи. У адвоката багато справ, а у вас ваша справа одна і вона для вас важлива. Якщо засідання просто не було, то можна так і написати. Передавати іншому адвокату можна тільки, якщо це передбачено договором. Взагалі обговорювати клієнта з іншим адвокатом і передавати йому документи клієнта - це порушення адвокатської таємниці, якщо з вами це не погоджено в письмовому вигляді.
Апрель Ивановна• 03 декабря в 08:51
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую.