Бутербродница• 02 декабря в 20:42

Чим порадувати себе

Холодно
Радує тільки їжа і серіали
А хочеться щось хороше, а не просто заглушати все це
Хочу на море. +35, і тижні 2 відпочивати і ні про що не турбуватись
Несемо світло разом• 02 декабря в 20:45
А я как подсела на Тикток, то не воспринимаю фильмы. Слишком затянуто. Листаю короткие ролики только.
Непогодка• 02 декабря в 20:45
Ви знаєте чим себе порадувати, для чого ваша тема? Чи розказати вам як із ванни із сіллю зробити море, а з вентилятора - морсьеий бриз, ну і де скачпти звукоіу доріжку?
Непогодка• 02 декабря в 20:45
Ответ дляНесемо світло разом
Кліпове мислення прогресує...
бювет_в_обед• 02 декабря в 20:45
Книжечкой электронной
Виннипуховна• 02 декабря в 20:46
Идите гулять с пересадками в уютных кафе. Прогулка всегда поднимает настроение, и не мерзнешь как дома.
Чемна панночка• 02 декабря в 20:46
Еще и 2 тижні )) ну це вже жир
Сплюшка• 02 декабря в 20:48
Сегодня света не было с 11 до 18, так я купила проездной на день и поехала кататся по городу, черти куда на другой конец в пекарский магазин, купила всяких штучек себе и детям адвент календари пустые, вот завтра пойду вкусняхи покупать что бы заполнить их.
автор Бутербродница • 02 декабря в 20:48
Ответ дляВиннипуховна
9 годин вечора. а завтра на роботу. куди гуляти
Я така бойова• 02 декабря в 20:48
Я вообще хочу месяца на два куда нибудь срыгнуть в одиночку
автор Бутербродница • 02 декабря в 20:50
Ответ дляЯ така бойова
я хочу на море. де жарко і мало людей
Виннипуховна• 02 декабря в 20:50
Ответ дляБутербродница
Вокруг дома пол ч и спать лучше будете
Гербарія сушу• 02 декабря в 20:55
Что мешает на море?
ЯсноВидящая• 02 декабря в 20:56
Ответ дляБутербродница
я хочу на море. де жарко і мало людей
То їдьте
автор Бутербродница • 02 декабря в 20:58
Ответ дляГербарія сушу
Что мешает на море?
На Балі мені далкео. в межах Європи зараз холодно
В мене немає зайвих 3-4к тисяч євро, щоб просто полежати на пляжі 2 тижні
пицунда• 02 декабря в 20:59
я не поняла где у нас холодно...у меня жарко в квартире на улице в пуховике жарко...достала сегодня тонкую куртку
автор Бутербродница • 02 декабря в 20:59
Ответ дляпицунда
наявність пуховика це вже холодно
пицунда• 02 декабря в 21:00
Ответ дляБутербродница
дубай можно в 1.5 вписаться
Триндю-бриндю• 02 декабря в 21:09
Можно начать радовать себя чем-то новым, то что будет по душе, купить абонемент на бассейн например, если он есть в Вашем населенном пункте. Заняться вязанием, вышивкой, читать интересные книги, обустроить для себя уютный стиль в квартире
Дайте згадаю• 02 декабря в 21:10
Ответ дляБутербродница
Ездите по выходным в велнесс центр и тепло, и шезлонги, и бассейны, и сауны, и коктейли
Реанимация• 02 декабря в 21:11
Ответ дляБутербродница
Египет самий кращий зараз час
київ- Кишинів прямий автобус 10 год і ви в аеропорту! автор хай у Вас все налагодиться
автор Бутербродница • 02 декабря в 21:14
Ответ дляРеанимация
Египет самий кращий зараз час
Дякую
Схожу таки в магазин може сіль для ванни знайду.
дякую за поради і підтримку
Реанимация• 02 декабря в 21:19
Ответ дляБутербродница
дякую за поради і підтримку
автор купіть бішофіт він з сіллю -супер
Гербарія сушу• 02 декабря в 21:22
Ответ дляБутербродница
Тогда идите на работу и зарабатывайте
Или вам путевки дарить ?
автор Бутербродница • 02 декабря в 22:41
Ответ дляГербарія сушу
Тогда идите на работу и зарабатывайте
Или вам путевки дарить ?
Треба дивитися трохи глибше в питання і, особливо, в практичність своєї відповіді.

Який сенс витрачати свій час на відповідь чи пораду, яка нічого не принесе опоненту. Тільки якщо відповідь принесе щось вам.

Що ж вам дає така банальна рекомендація, яка була озвучена вами і яка, як ви добре знаєте, не особливо змінює ситуацію для більшості людей.

Можна було б припустити, що будь-яка відповідь дає тому, хто відповідає, доказ власної мудрості, навіть якщо сама відповідь звучить банально чи навіть примітивно. Це змусило мене задуматися, коли відповідь на питання 2+2 дає відчуття мудрості. Тут в мене було два варіанти.

По-перше, коли конкретно для вас ця відповідь і є вершиною знань. І тут немає сенсу сперечатися, бо комусь достатньо взяти те, що на поверхні, а хтось буде занурюватися в роздуми про причини, які поверхневу відповідь не роблять задовільною або ж ще глибші роздуми, що стоїть за цією ситуацією і наскільки далеко варто заглиблюватись

А друга ситуація, коли поверхнева відповідь дає якесь задоволення відповідачу - це демонстрування простоти співбесідника, щоб не сказати більш грубо. І таким чином, принижуючи опонента, людина, що відповідає, відчуває себе мудрішою, роздаючи банальність як нетямущим дітлахам

Чи цікавить вас саморефлексія, щоб зрозуміти причини поверхневих відповідей, чи ваш інтерес до теми закінчиться на цій ноті розлумів?
Гербарія сушу• 02 декабря в 22:47
Ответ дляБутербродница

Вот и напишите ИИ пусть свозит вас на море)) слабо ?
А тексты вытянуть много ума не надо
автор Бутербродница • 02 декабря в 23:15
Ответ дляГербарія сушу
А тексты вытянуть много ума не надо
Мені не дуже зрозуміла різка зміна теми з вашої сторони, але я це розглядатиму, як закриття попереднього питання з небажанням продовжувати його обговорення і одночасно як пропозицію перейти на нову тему
Тема штучного інтелекту зараз максимально хайпова, тому я розумію ваш інтерес і спробу продемонструвати і свою обізнаність і свою відповідність трендам
Але я вас розчарую, спростувавши ваш натяк, що відповіді мені пише штучний інтелект. Він генерує лише тексти, схожі до тих, на яких він вчиться. А вчився, як чи самі розумієте, на простих розмовних реченнях, де сенс зловити простіше і відповідність підібрати легше. Бо який сенс говорити складними реченнями, якщо це ускладнює і створення цих речень зі сторони штучного інтелекту і розуміння іх зі сторони людини, яка, до речі, вже звикла до максимальної простоти і поверхневості

Вашу пропозицію озвучити свої побажання штучному інтелекту я сприйму як необдуману генерацію відповіді, особливо в поєднанні з незрозумілим в цьому контексті викликом.
Я вірю, що ви розумієте можливості і штучного інтелекту, яка є всього лиш програмою, а не цифровим аналогом людини, яка робить якісь дії з використанням фізично матеріальних ресурсів, і розумієте, що у всіх користувачів цієї програми є достатньо сміливості і рішучості задавати запитання, не обмежуючи себе ніякими раціональними сенсами

Буду вам вдячна за більш змістовну і звязну відповідь, бо це не лише зробить нашу розмову більш цікавою, але й дозволить отриматі нові нейронні звязки і відчути себе більш живою, ніж всім відома реалізація штучного інтелекту