Люблю порядок• Изменено 03 декабря 2025
Киев. То есть, с такой погодой только и ходить в куртках унылых?
Пуховик-жарко, пальто-влажно… то есть, ничего красивого, получается?(( за 3 мес зимы солнце дня 3.
Снега также
В курсі діла• 03 декабря 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ото я ще не запитувала у місцевих анонімів, в чому мені взимку ходити на роботу
В мене взагалі немає чорних речей, бо я їх не люблю))
Та була тема, типу покажіть які пальта на зиму придбали. І все…. Понеслося гімно по трубах
Черговий по кухні• 03 декабря 2025
Ответ дляВ курсі діла
Можу уявити)
Я в такі ігри не граю з місцевими))
Ms. При теле• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Я прогноз посмотрела… вот как сегодня, снега дня три за 2 мес, как и солнца.
В данной ситуации отсутствие снега только плюс. Чиститбулицы никтоне будет, а снежный апокалипсис совсем не нужен
всегдаДаДа• 03 декабря 2025
Минулого тижня я бігла на роботу, а попереду йшла дівчина в довгому сірому пальті оверсайз - як зараз модно. То в неї позаду біля шліци на пальті були чиїсь відбитки черевиків - мабуть, вона неакуратно виходила із траліка.
Все ж таки в таку погоду в демісесонних куртках ходити зручніше)))
Люблю порядок
• 03 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Милочка, тралик это такой транспорт, шо шоб ты не одел, в тралике ты всё равно будешь как унылое говно
Согласна, но я вам не ‘милочка’. Имейте достоинство не позориться
Черговий по кухні• 03 декабря 2025
Ответ дляВ курсі діла
Коли мені реально потрібна порада, я закидаю фото в грок. І отримую аргументовану відповідь, що не так.
А не оцьо всьо.
Люблю порядок
• 03 декабря 2025
Ответ дляВ курсі діла
І в мене зимове пальто жовтого кольору, минулого року в Есприті на розпродажу придбала. Місцеві модні та елегантні пані зафукали.
Покажите
Стильна штучка• 03 декабря 2025
Ответ дляdulenok
Ну можно одеть что то веселенькое конечно, типа такого. И тепло, и весело…..всем
Где брали? Дайте ссылку.
В курсі діла• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Покажите
А який сенс, якщо його вже немає в продажу?
Жена миллионера• 03 декабря 2025
Це ж Київ, за такої погоди тут можна одномоментно зустріти людину і шортах, і в шубі... Що хочете, те і вдягайте, всім все одно.
Люблю порядок
• 03 декабря 2025
Ответ дляВ курсі діла
Интересно, я в тц тоже одно унылое видела, у вас хоть цвет поинтереснее.
В курсі діла• 03 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Я чесно кажучи хотіла зелене, воно в реальному житті набагато цікавіше по кольору було і рожева підкладка мені більше подобалась. Але навіть в розмірі xs воно на мене візуально виглядало як велике. Жовте як не дивно сіло краще. Тому в зеленому кольорі я взяла подовжену демі курточку 🙈
Кумедний ґудзик• 03 декабря 2025
А в чем проблема? Единственная погода, которую я не выношу ( как водитель) это снегопад и гололёд. Остальное всё ок.
Готова до другої• 03 декабря 2025
Пуховики бывают на абсолютно разные температуры, от +10 до -20С
Люблю порядок
• 03 декабря 2025
Ответ дляВ курсі діла
👍Вот хоть как-то настроение поднять себе)