МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Та розумію, сумно авторці жити, хочеться розваг - чоловіка подраконила, наш форум подраконила, ще наречену подраконить перед церемонією.
Енергетичний вампірізм називається.
А головне ж , бачила як жертву з себе строїла спочатку.
Вся така бідна, нещасна. Ніхто її не любить
А сама взяла і ви@бала і чоловіка і тітку і молодят
Annetka_100• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Енергетичний вампірізм називається.
Може там мила наречена? Мені чогось здається, тітку драконити їй буде приємніше.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляМрії у вирії
Честно скажу, сначала я не поняла, почему автор встала в позу, и только по ответам уже вырисовалась картина полная:
Вся небольшая свадьба едет тусить по всем точкам толпой, и только автору не нашлось места в ее же машине из-за прибацнутой тетки, а муж автора зассал заступиться за жену. При таких раскладах у всей компании уже будет приподнятое настроение, общие воспоминания - а помнишь как сегодня то и то? - а автор как не пришей кобыле хвост в кафе приедет. Я б тоже психанула с такой историей
Так. Все саме так.
Але я думаю ми знайдемо рішення щоб я була на весіллі в повному форматі
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Що, вже? А казали, два тижні до весілля, нє?
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляAnnetka_100
А вона всіх одразу драконити буде. Є такі люди, яким нейметься.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляAnnetka_100
Автор, спасибо, конечно, но у вас там симпатичный пупсик. Оставьте эти фантазии. )
Я думаю, Вы договоритесь. Возьмите на себя веселье. Подберите музыку в машину, предложите записать шутливое видео интервью по пути, подумайте, может у вас камера хорошая в телефоне, скажите, что дополнительно пофоткаете их. Ну или проявите инициативу позвонить по видеосвязи кому-то из значимых людей, кто далеко и не смог присутствовать. Вам виднее, на что ’купить’ эту семейку
Та мене там всі люблять. Крім тітки.
Я в неї невістка на мінфмалках
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ми всі забули про головну пораду... зараз можна розписатись в Дії !!!
і нікому нікуди не треба їхати...тю
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Та я розважаюся, пішла рибки на грилі посмажила, картопельки, з´їла пару заварних тістечок, до вас повернулася.
Бачу, авторка хоче замовити лімузин і переманити молодят від тітки. Аби насолити.
І гроші вже ніхто не рахує, не жалко на таке.
Не жалко😂 я навіть в кредитку влізу.
Головне щоб чоловік не засмутився
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Не жалко😂 я навіть в кредитку влізу.
Головне щоб чоловік не засмутився
Він вас потім до психіатра зводить.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Нє. Це я в мріях вся така смілива і остроумна
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Він вас потім до психіатра зводить.
я бачу ви підкріпились рибкою і знову за своє
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
З невісткою мені потрібно налагоджувати зв´язок щоб тримати єдиний фронт проти тітки
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
А що робити? Фільми на Ютубі набридли, а тут у нас посиденьки на лавці під під´їздом. Просто лавка віртуальна.
Мама Никитки-2• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви праві.
Я погоджуюсь.
Нехай чоловік буде водієм. Нехай вони женяться.
Проблема в тому що чоловік образився що я розхотіла іти на весілля
Автор, як давно ви одружені з чоловіком? Ну хіба ж можна отак перти намагаючись пробити лобом стіну?
Я б на вашому місці цей раз би промовчала. Поїхала б тільки в кафе. А там вам може стати зле, наприклад. І чоловік вас додому повезе і далі всі козирі вам в руки. Хворіти вмієте?
А в подальшому я б перекрутила б все так, що чоловік був би ну дуже зайнятий на всі наступні намагання рідні безсовісно використати його.
Згадайте приказку «нічна зозуля денну перекує»
Ставайте вже мудрішою. Іноді в обхід швидше і легше ніж навпростець
Annetka_100• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Та мене там всі люблять. Крім тітки.
Я в неї невістка на мінфмалках
Значит звонить жениху и невесте. Пусть все получится. Это их праздник, последнее слово должно быть за ними, а не за мамо.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ахаха. І що невістка, погодиться виконувати ваші команди?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Я теж цією темою вже не курила скільки там годин. Сама насміялась
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
О, дійсно, біжимо на перекур і хутко вертаємося фантазувати, як ви з невісткою єдиний фронт збудуєте проти тітки.
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
боже це ніколи не закінчиться
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Більше 20 років.
Я постійно уступаю. Ніколи не встаю в позу- або вони або я
Але тут відверто зневага до мене зі сторони тітки.
Це справа чоловіка чи він це проковтне.
Але ж я не маю це терпіти
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляAnnetka_100
Так. Думаю все буде добре.
Можливо молоді навіть не вскурсі що мене викреслили з їх свята
Мама Никитки-2• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Тобто ви не авторка? Аккаунти сплутали?
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
боже це ніколи не закінчиться
Нагадаю, що до весілля два тижні.
Ще не одна тема буде про це.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
До чого тут командувати.
Нам просто потрібно дружити разом проти тітки
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Нагадаю, що до весілля два тижні.
Ще не одна тема буде про це.
А у вас є діти/внуки? цікаво, які у вас відносини з ними
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
До чого тут командувати.
Цікава жіноча психологія. А дружити за щось позитивне не можна, не так весело?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тобто ви не авторка? Аккаунти сплутали?
Та то я з сарказмом. Борисфенка мене підкалує а я її дражню
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Нагадаю, що до весілля два тижні.
Ще не одна тема буде про це.
Ні не буде. Я рідко вже сюди заходжу. Порадниця вже не та.
Я навіть здивована що ніхто не написав що я троль
Мама Никитки-2• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Більше 20 років.
Це справа чоловіка чи він це проковтне.
Але ж я не маю це терпіти
Так поступитись один раз тільки було потрібно. А далі потроху накручувати його . Шо ви як мала дитина
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ваші поради правника на мінімалках дуже доречні, особливо, захворіти