МУСЯкомарова• 03 декабря в 15:24
Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі
Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:26
Ответ дляДівчина Гілмор
Шо за тітка? Мама нареченої? Тьощаааа
Ні. Свекруха
Бабо-лебідка• 03 декабря в 15:27
Так лн будет гость и отдыхать, или работать? Не хотелось бы так
Поддакиваю иногДА• 03 декабря в 15:27
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні. Свекруха
А в нареченого батько є?
Дівчина Гілмор• 03 декабря в 15:27
Ответ дляОйЙой
відмовити родичам не ’не може’, а ТРЕБА!!
Тоді вони посваряться і ніхто їх на бенкет не запросить. Мені одне за мужика обідно, це ж пити не можна буде. Таке шось(
Попельшка• 03 декабря в 15:28
А зачем вам с мужем вообще идти на эту свадьбу? 🙉
Потом скажут посуду помыть после ухода гостей 🙈
Дівчина Гілмор• 03 декабря в 15:28
Ответ дляПопельшка
І доїсти недоїдене
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:28
Ответ дляОйЙой
Це родичі чоловіка, в них добрі відносини.
І я ніколи не була проти коли чоловік допомогав їм.
А тут запросили на весілля. Але якось я виглядаю як бідна родичка. На велосипеді в ресторан.
Домовенок Кузя• 03 декабря в 15:29
Меня такое не напрягало бы. Пусть возит. Свадьба не так часто, раз-два в жизни может и повозить. Да и я не хотела бы сама кататься по всем тем пунктам назначения, сразу бы поехала в загс на такси, сама бы предложила возить без меня
Попельшка• 03 декабря в 15:30
Ответ дляДівчина Гілмор
І доїсти недоїдене
Не, тортик дорогим гостям упакуют
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:29
Ответ дляДівчина Гілмор
Так він і так слабенький пияка. Він поїсти любит
Хомо_сапиенс• 03 декабря в 15:29
А Ви потім в ресторан. Чт Ви будете за нареченим,за нареченою і на фото?
Попельшка• 03 декабря в 15:30
Ответ дляКоленная ложечка
Садитесь сзади с женихом и невестой 🤣
Между)
Кавуся• 03 декабря в 15:30
Что-то странное и непонятное. Почему из всех людей именно брат жениха должен быть водителем? Он гость или работник?
Не могут найти кого-то, кто за могарыч бы отвёз?
Попельшка• 03 декабря в 15:31
Ответ дляКавуся
Нашли уже, мужа автора)
Дівчина Гілмор• 03 декабря в 15:31
Ответ дляМУСЯкомарова
А якогось водія маршрутки можна ж на пару годин найняти? Вони не дорого беруть до речі. Або взагалі таксі замовити часніка якогось якщо машини нема.
ОйЙой• 03 декабря в 15:31
Ответ дляМУСЯкомарова
Це не добрі відносини. Це відсутність кордонів у вас всіх. Якщо пару/сім*ю запрошують на весілля, то вони йдуть разом, вітають та святкують. Тим паче ви родичі. Таксиста можна найняти, а то вони своїм вчинком пересварять сім*ю. Ви маєте бути з чоловіком поряд!!! Ви сім*я!!!
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:31
Ответ дляПопельшка
Ну насправді вони тісно спілкуються. Це не те що раз на рік згадують.
Ну якщо мені ’ навіщо іти’ не розуміло то чоловік там потрібен.
Але чоловік дуже засмутився що я розхотіла іти
ОйЙой• 03 декабря в 15:32
Ответ дляДівчина Гілмор
Їх поставили в таку умови, щоб посварились. Можна найняти водія, а не напрягати всю сім*ю.
пу_пугренчик• 03 декабря в 15:32
Ответ дляДомовенок Кузя
Я бы поехала сразу на такси в ресторан
Чужие свадьбы такие утомительные
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:32
Ответ дляКавуся
Відверто. Економлять на всьому
Попельшка• 03 декабря в 15:32
Ответ дляМУСЯкомарова
Семья мужа вас не уважает, автор
и приглашает мужа в качестве обслуги
Люблю_смаколики• 03 декабря в 15:32
Ответ дляМУСЯкомарова
Тоді хай чоловік скаже, що на передньому сидінні будете Ви і це питання не обговорюється.
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 15:33
Ответ дляДівчина Гілмор
Це було б логічніше за все. Там ціна питання думаю 2-3 тис за день.
Але моєї поради ніхто не питав
Люблю_смаколики• 03 декабря в 15:35
Ответ дляМУСЯкомарова
Відверто. Економлять на всьому
Тоді навіщо весілля влаштовувати? Розписалися і зібралися вдома на піццу.
Бабо-лебідка• 03 декабря в 15:35
Как то не очень. Приглашают не гостем на свадьбу. А водителем, работать. Ладно бы муж сам предложил. А у вас обе мамы еапирают. Муж умеет говорить нет вообще? А вам есть с кем там общаться и тусить если он будет развозить и мало с вами рядом?
Кавуся• 03 декабря в 15:36
Ответ дляМУСЯкомарова
Відверто. Економлять на всьому
Свадьба один раз в жизни, сейчас полно таксистов-частников без уродливых шашек на крыше. Можно заказать машину, туда-сюда пару раз отвезти, вообще не дорого выйдет. Лучше чем эксплуатировать родственников.
Ну или пусть мать жениха найдет себе машину и катается, ато как мед так ложкой