МУСЯкомарова• 03 декабря в 15:24
Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі
Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Борисфенка• 04 декабря в 15:15
Таки бортанули тітку? А вона що скаже, коли дізнається? Розкажете потім.
Форточка• 04 декабря в 16:43
Ответ дляМУСЯкомарова
З великим задоволенням.
Я вирішую свої проблеми самостійно не ставлячи других людей в незручне становище.
Тим паче тітка як жінка розуміла що її ідея може призвести до розладу в сімї
А Ви, як жінка не розумієте - в неї син одружується, а у Вас - якийсь там юрідний брат чоловіка. Кому важливіше його супроводжувати? З урахуванням, що у тої сімї нема зайвих коштів, якось можна піти на зустріч, пропустити ті церемоніальні поїздки, і приїхати безпосередньо у кафе.
ОйЙой• 04 декабря в 17:13
Ответ дляДівка в намисті
В старпості було указано,що робина бідна. Це - взаємовиручка рідні..,
Хоча автор може зробити подарунок на весілля - найняти лімузин нареченим, і чоловік залишиться поряд.
Я вам більше скажу - це троль)) ми просто класно посміялись )))