Козачка• 03 декабря в 21:20

Держпраці може нашкодити?

Вітаю. Роботодавець не виплатив при звільненні компенсацію за невикористану відпустку. Подала до суду. Вони найняли адвоката. По відгукам - непорядний. Дівчата, що там залишились, кажуть міняють накази, документи, щось все переписують ...
Якщо звернуся до держпраці, щоб перевірила , чи може її підкупити роботодавець?
Чи може це якось мені нашкодити, наприклад, напишуть що все в них згідно законодавства, тоді суд я точно не виграю. ? І як діяти, якщо, наприклад, там підробні будуть заяви або підписи на видаткових касових ордерах?
Смешнюча• 03 декабря в 21:23
Надо было с держпраці начинать, и поставить работодателя в известность, что собираетесь туда обратиться. Выплатить Вам компенсацию за отпуск будет в разы дешевле))) а судя по потому, как с Вами поступили, нарушений у работодателя пруд пруди
Джавеліна• 03 декабря в 21:23
Саме гірше що ви нічого не виграєте
Але роботодавець вже влетів на адвоката, перевірку і можливі хабарі держпраці.
А держпраця такий орган його тільки пусти, в помилки воно знайде
Джавеліна• 03 декабря в 21:24
Ответ дляСмешнюча
Я так розумію автор претендує на середній заробіток за кожен день затримки
Смешнюча• 03 декабря в 21:25
Ответ дляДжавеліна
А я так поняла, добиться компенсации за неотгулянный отпуск)
Джавеліна• 03 декабря в 21:25
І ще цікаво. Автор ви що зарплату готівкою отримували?
Джавеліна• 03 декабря в 21:25
Ответ дляСмешнюча
Там одне порушення автоматом тягне за собою інше порушення
Смешнюча• 03 декабря в 21:26
Ответ дляДжавеліна
Помню, как меня беременную пытались заставить написать заявление на увольнение на 7 месяце 😁
автор Козачка • 03 декабря в 21:27
Ответ дляДжавеліна
Так давали готівкою, бо їм так вигідно нас наказувать і обдурюватм. Так до суду подала з розрахунком середнього заробітку за дні затримки
Джавеліна• 03 декабря в 21:29
Ответ дляКозачка
Вам виплатили компенсацію але з затримкою на 2 дні?
автор Козачка • 03 декабря в 21:32
Ответ дляДжавеліна
Ви стебетеся? Мені її взагалі не виплатили. Чи ви думаєте що я за 1000 гривень побіжу судитися
Манка Я• 03 декабря в 21:44
Ответ дляСмешнюча
Аналогічно, на скорочення
Леннон_Жив!• 03 декабря в 22:46
Ответ дляКозачка
У вас є докази що відпусткою не користувалися? Докази для суду це довідка з підприємства та розрахунок при звільненні де вказсно, що нараховано компенсацію. Якщо цього не має, то довести це в суді майже не можливо.
автор Козачка • 03 декабря в 23:01
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, є. Але тут питання якщо ініціюю перевірку, чим я ризикую?