Ростки жимолости• Изменено 03 декабря в 22:21
Дівчата, де ви замовляєте макарунси?
Я з Києва.Шевченківський район. Може, маєте перевірених людей. Чи ще десь... Дочка любить цей десерт. Хочу замовити до свят. В інсті повно всіх, але хто знає яке воно. Може з інших міст, якщо пересилати таке можна
Мастер Класс• 03 декабря в 22:30
Не дуже правильні, але моїм підліткам оці зайшли найбільше. Якщо ви не апологети правильних французьких, де трішки крему, то
Неначасі• 03 декабря в 22:36
Весна. Вони у більшість кав´ярень у нас на районі доставляють свою продукцію.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 декабря в 22:48
Cakelab
Вони на політехнічному інституті знаходяться і є доставка glovo
В них реально найкращі з усього що я куштувала.
Ростки жимолости
• 03 декабря в 22:48
Ответ дляМастер Класс
Так. Нам де нормально крему))))
Небоброїдка• 03 декабря в 22:49
Ответ дляНеначасі
Так, ці дуже смачні
Ростки жимолости
• 03 декабря в 22:51
Ответ дляМастер Класс
Оо.її дивилася)))в закладки взяла. )) вони не маленькі за діаметром?
Ростки жимолости
• 03 декабря в 22:53
Ответ дляТоска в носках
Дякую. На неї дивилася. Ціна нормальна. . Значить можна брати
Ростки жимолости
• 03 декабря в 22:56
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Cakelab
Оо.це близько. Я на Лук´янівці)
Мастер Класс• 03 декабря в 23:06
Ответ дляРостки жимолости
Заичайні