Мания-Величия• 04 декабря в 20:38

У нас на роботі скорочення..

Вимушена скоротити одного з 4х підлеглих.
Так складно обрати.
Вони всі працюють +- на одному рівні.
Думаю, скоротити за принципом хто останній прийшов. Всі працюєть ще з часів ковіду.
Так не приємно себе почуваю
Чорт і Шо• 04 декабря в 21:16
Ответ дляМания-Величия
Так всі 4 будуть незадоволенні, бо зменшиться заробітна плата.
Єдине що домовилися зберегти медичне страхування ще на пів року для звільненого
А вони що, всі такі хворі, що для них мед. страхування дорожче, ніж зарплата?
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря в 21:34
Ответ дляМания-Величия
Об´єктивно зараз значно зменшилися обсяги роботи. Всі працюють віддалено, а завантаження у кожного +- 2 повні робочі дні на тиждень. Оплачують повний тиждень
сократите двух

зачем хвост рубить по кусочкам

у вас странный подход. это бизнес, а не дружба. платить за полную неделю, когда человек работает 2 дня? бред какой. вы так закроетесь вскоре. вы оторваны от реалий
автор Мания-Величия • 04 декабря в 21:34
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
сократите двух

зачем хвост рубить по кусочкам

Це не я вирішую
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря в 21:34
Ответ дляМания-Величия
Це не я вирішую
ну значит вскоре фирма совсем обанкротится и вы сами пойдете на выход
Кіна не буде• 04 декабря в 21:54
Ответ дляПростоваля
Меня сокращают 30 декабря.
Я сама воспитываю ребенка. На нервной почве начали сниться кошмары.
Але ж мами-одиначки наче законом від такого захищені, інші там які причини мають, що Вас скорочують?
Кіна не буде• 04 декабря в 21:55
Ответ дляПростоваля
Нет. Оформляют как внутреннюю реструктуризацию. Будет по соглашению сторон
Об о? А не погодитися? Чи не вся за біла?
автор Мания-Величия • 04 декабря в 21:56
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А якщо я вирішую скільки працівників скоротити, то компанія не збанкрутує?
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря в 21:58
Ответ дляМания-Величия
чтобы сохранить компанию, надо выгонять максимально
автор Мания-Величия • 04 декабря в 22:01
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А працювати хто буде?
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря в 22:01
Ответ дляМания-Величия
А працювати хто буде?
те, кто останется
кому хватит плотной работы на полный рабочий день 5 дней в неделю.
автор Мания-Величия • 04 декабря в 22:03
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
те, кто останется
Тут погоджуюся, з таким завантаженням як зараз можна, ще когось звільнити. Але поки так
Нічний дожор• 04 декабря в 23:28
Ответ дляПростоваля
Меня сокращают 30 декабря.
Ким ви працюєте
Акуна_Матата• вчера в 09:20
Ответ дляМания-Величия
Начальник відділу для того, щоб оптимізувати роботу та пропонувати варіанти, якщо ви бачите, що справляться з роботою двоє, скорочуйте двох.