Ацетилсалициловая кислота• вчера в 21:37

Місячні ідуть вже 14 днів(

Спочатку помірні, а останні дні рясні, зі згустками (
48 років. Останній рік цикл нерегулярний.
Як відбувається огляд? УЗД?
Папина дочка• вчера в 21:38
Да
ПампушОК• вчера в 21:39
Вам давно уже треба до лікаря. Ви що чекаєте? Анемії і знесилення?
мимАпроходила• вчера в 21:40
Сходите утром на узи, в любую клинику. И пачку транексама купите. К климаксу плывете
Усміхайлик• вчера в 21:41
Вы уже давно должны были пойти к врачу
Мию вікна у мороз• вчера в 21:43
Це вже не місячні, а кровотеча. До лікаря
ВыФсеВрете• вчера в 21:45
У гинекологов даже написано иногда на кабинете, что с кровотечениями без очереди принимают, сходите в ближайшую ЖК, если вы в Украине
ЧупакабраЗеБест• вчера в 21:46
я с таким на 5 день уже в роддом бежала. мес перешили почему то в кровотечение. назначили таблетки. после гриппа такое было
Ms. Iphone• вчера в 21:48
віпейте аминокапроновую кислоту, она останавливает кровотечение
автор Ацетилсалициловая кислота • вчера в 21:49
Ну огляд же на кріслі не проводять?🙈
ТАЗератти• вчера в 21:54
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну огляд же на кріслі не проводять?🙈
Проводят. Будет искать источник и причину кровотечения.
Папобус• вчера в 21:55
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну огляд же на кріслі не проводять?🙈
Ні.
А УЗД роблять.
Мені 46 і я зі схожою проблемою місяць тому була у лікаря.
Тільки я прийшла на 7 день.
Знову Я• вчера в 21:56
У меня такая же фигня. Климакс привет.
Осмотр на кресле был, как и УЗИ. Но это потому что долго шли, так они во время месячных не смотрят.
Я не чарівниця вам• вчера в 21:58
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну огляд же на кріслі не проводять?🙈
Проводять. Скільки років ви не проходили профогляд?
Бараболька• вчера в 22:00
Я не розумію як можна на себе так забивати...
2 тижні + ви самі відмічаєте погіршення і прийшли на форум замість лікаря.
Стопясят раз обсуждала• вчера в 22:00
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну огляд же на кріслі не проводять?🙈
проводять
Я не чарівниця вам• вчера в 22:03
Дівчата, як лікар дуже вас прошу раз на рік приходьте до гінеколога, навіть якщо вас взагалі нічого не турбує, не змінювався статевий партнер або не живете статевим життям. Просто прийдіть, щоб впевнитися що у вас все гаразд. Багато патології роками не дає про себе знати, але при своєчасному виявленні доволі легко коригується і принаймні більш ретельно спостерігається.
Я не чарівниця вам• вчера в 22:04
Ответ дляБараболька
Норм, завтра ж пʼятниця. Завтра до лікарів прийдуть всі, хто дотягнув до останнього.
13чудоСВЕТА• вчера в 22:10
Така довга кровотеча може бути через міому або великий поліп. УЗД все покаже просто зробіть та не гайте час.
как тебе такое илон маск• вчера в 22:08
Так это не месячные,а кровотечение.К гинекологу.
Бараболька• вчера в 22:11
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я вас прошу, можна ще одну тему створити. Головне натрапити на правильних людей які скажуть ’ой, та, у мене теж таке було, саме пройшло’ або як тут вже написали ’купіть таблетки, воно зупинить’ Коротше, потрібні люди, які скажуть те, що хочеться почути аби продовжити нічого не робити...

У мене знайома у гінеколога не була років 8. Вмовляла її дуууже довго, нарешті пішла - дисплазія, площа ураження величезна. І так, то не найгірше, що могло би бути, але... Ну як. Тепер певно ще 8 сидітиме на жопі рівно. І вона така не одна, яких я знаю.
І доречі, найчастіша причина - нема часу/нема грошей.
Мрію про космос• вчера в 22:18
Ответ дляЗнову Я
У меня такая же фигня. Климакс привет.
Смотрят
Пані з калабані• вчера в 22:23
У меня так было при миоме.Вам нужно срочно к врачу, там и загноение может начаться.
язззззь!!!• вчера в 22:28
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну огляд же на кріслі не проводять?🙈
Проводят , нужно смотреть какие выделения
Швендяю містами• вчера в 22:30
Це вже не місячні, йдіть до лікаря
Скорая помощь• вчера в 22:37
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Все что ’доволі легко коригується ’ - само пройдет.
А то что ’принаймні більш ретельно спостерігається’ - вы не вылечите и нервов добавите, что усугубит и ускорит исход
Я не чарівниця вам• вчера в 23:10
Ответ дляБараболька

Прийом у гінеколога безкоштовний, черг зараз немає, направлення не потрібне. Цитологію та мазки покриває НСЗУ, на УЗД безкоштовне теж можна отримати направлення, просто черга на місяць вперед. Періодично Сінево дає безкоштовні аналізи, зараз і гормональна панель доступна, і феритин, і віт Д. Просто треба хотіти і тоді знайдеться і час, і гроші.
Ряженка• вчера в 23:14
Незнаю що вам скаже лікар,
Але обов´язково перевіртесь на онкологію.
У знайомої почались такі кровотечі причиною була онкологія
Я не чарівниця вам• вчера в 23:17
Ответ дляСкорая помощь
Не пишіть дурниць. Жінки роками ростять міоми, потім вже тільки екстирпація. Якщо ви думаєте, що після операції «нема органу нема проблеми» то ви дуже помиляєтесь. Гіперплазіі якщо не лікувати переходять в рак ендометрію. А скільки дисплазій шийки переходять в рак? 2 тижні тому молода жінка, ще навіть 40 років немає прийшла зі скаргами приблизно як у автора. А там рак шийки з розпадом. Жінку ніколи нічого не турбувало, більше 10 років як народила так і не ходила до гінеколога. А якби вчасно виявили проблеми з шийкою та пролікували, то і не було б того раку.
Планшетница• вчера в 23:18
У меня так было в 47 год назад. УЗИ сделали, назначали Транексамовую кислоту и какого-то водного перца настойку. Прошло через пару дней и с тех пор год месячных нет. Вы к врачу идите обязательно
автор Ацетилсалициловая кислота • вчера в 23:18
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Один рік