буреЛОМКА• 04 декабря в 22:06

Сколько вы тратите денег на мужчину?

Или не тратите? А если тратите на него, то как себя чувствуете? Как это сказывается на вашем психическом здоровье?
Вакцениро Вона• 04 декабря в 22:56
Ответ дляЛя-ля-ля
Ні, не всі.
Я чесно чоловіку зп віддаю.
Він сам їздить по магазинам за продуктами і всяким різним, сам ремонти робить, чистить, прибирає...
Я тільки їсти готую)
А, ще списки йому пишу, це дуже утомітєльно, бо я половину і не знаю, що нам нада)
Ви свою зп віддаєте чоловікові?! Що прям всю?! От чесно якийсь унікальний випадок...
Завжди недо...• 04 декабря в 22:57
Мужчина-мій чоловік.
От захочеться мені щось-то і купую.
Не обмежую свої бажання
Из Кукуева я• 04 декабря в 23:06
На др подарок
Иванка Бур• 04 декабря в 23:08
Дофіга. Якби жила сама, витрачала б в 4 рази менше.
Иванка Бур• 04 декабря в 23:11
Ответ дляВакцениро Вона
Не унікальний. Моя зп теж вся у чоловіка. А потім з тої зп все рівно я більшу частину всього купляю.
Таракашечка• 04 декабря в 23:16
Сьогодні купила фарш , майонез, буряк і моркву, частково це і на нього піде. Вцілому продукти на ньому, але інколи я щось докуповую. Це рахується?
Квартира моя. Їжа його . Ми так звикли жити
Ля-ля-ля• 04 декабря в 23:21
Ответ дляВакцениро Вона
Так, практично всю.
Я ненавиджу по магазинам ходити)
Ля-ля-ля• 04 декабря в 23:32
Ответ дляВакцениро Вона
Нє, ну фінанси контролюю я.
У нас не тільки зарплати. Але до його доходів я не лізу, бо там менше, чим у мене і я знаю що куди йде. А моя зп то на щомісячні розходи в основному, або ремонт, типу плитки, штори, комод якийсь... Є дохід загальний, який відкладаємо, але я теж в курсі що і куди.
Вважаю, що дарма жінки намагаються в чоловіків фінанси відбирать геть підчисту) навпаки, їх потрібно загружати цим із списочком, щоб потім не було претензій, чому так дорого, бо вони тих магазинів і цін в очі не бачать)
Цідило правди• вчера в 03:55
Ответ длябуреЛОМКА
Не содержать, а любая ваша трата на него
Ну максимум йод могу купить ему , но у меня проф удар по касательной чтоб следы не оставлять.
Вакцениро Вона• вчера в 21:59
Ответ дляИванка Бур
Я просто не розумію трохи як це відбувається... Ви віддаєте гроші чоловікові і він десь їх окремо складає, а потім просите дозволу, щоб він дав Вам Ваші ж гроші на якусь покупку? Чи маєте на увазі, що у вашій сімї дві зп просто складають в 100 відсотковому обсязі в одному місці і тоді Ви звідти берете скільки потрібно без звітування?
Вакцениро Вона• вчера в 22:01
Ответ дляЛя-ля-ля
Нє, ну фінанси контролюю я.
Просто Ви так написали, а я зрозуміла буквально. Думаю, як це можна всю зп віддавати... А якщо щось собі купити треба, ті ж засоби гігієни, то просити в нього треба.
Иванка Бур• вчера в 22:06
Ответ дляВакцениро Вона
Другий варіант скоріше. Але я свою зп навіть не бачу. Вона одразу падає на його картку. І там лежать і його і мої гроші. Потім я цими грошима розраховуюсь.