Домашня Зюзя• 05 декабря 2025
Дівчата, навчіть, як і коли давати чайові в готелі, коли все включено
Жодного разу не була в таких готелях, а тут подарував брат путівку. Коли і що треба там давати з чайових? І взагалі, як багато додатково варто мати грошей, якщо я планую відпочивати лише на території, купатися та засмагати?
Ширли-Мырли• 05 декабря 2025
Ответ дляБезпринципова
Ви їх підставляєте.
Дозволено брати лише з ліжка. На столі ви могли свої гроші лишити, і потім поскаржитись.
На майбутнє кладіть на ліжко, бо хтось наступний може не передбачити, що ви вже зі столу прикормили.
Я больше 10 лет в Египте дважды в год, где вы берете ваши правила хз
Упругая попка• 05 декабря 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Всегда работает, сразу после завтрака селят
Якщо з номерами напряг ( це завжди в високий сезон буває), то до с...и ваші 10 доларів. А в січні- лютому і без тих доларів поселять одразу
Безпринципова• 05 декабря 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Дитино, я їжджу з 1997, і не лише до Єгипту: це загальновідомі речі, як етикет.
Просто не треба іншим радити робити неправильно.
Ширли-Мырли• 05 декабря 2025
Ответ дляБезпринципова
Удалено администрацией...
Безпринципова• 05 декабря 2025
Ответ дляУпругая попка
100%
Коли фулл, то хоч 50 давай - швидше не буде.
А як номери є, то нормальні готелі і так селять швидше, і браслет одразу вдягають, і до сніданку запрошують.
Ширли-Мырли• 05 декабря 2025
Ответ дляБезпринципова
Специально для вас
Домашня Зюзя
• 05 декабря 2025
Ответ дляУпругая попка
Не знаю, в кожного свій досвід. І своє ставлення до ситуації. При ранньому прольоті все одно заселяли після 14, ми завжди до цього були готові і вже плескалися в морі, басейні чи гуляли територією. Впевнена, як би я шукала хамство, я б його знайшла
. А так там всі, прибиральники і садівники вітаються і посміхаються. І я теж, привіталася, посміхнулася і пішла по своїх справах
Як підготуватися, щоб плескатися в морі?) Взяти в ручну поклажу купальник, капці? А валізу можна просто лишити в холі і йти купатися?
Домашня Зюзя
• 05 декабря 2025
Ответ дляЧижик Пижик
В какой отель летите?
Я в декабре в султан
Я лечу в Марса Алам, через два тижні. Готель не запам´ятала, сьогодні ввечері брат привезе документи, то буду точно назву знати)
Домашня Зюзя
• 05 декабря 2025
Ответ дляУпругая попка
Не заморочуйтеся. І без чайових зможете чудово відпочити. В ресторані ви все одно будете самі собі носити і набирати їжу та напої. З того, що вам піднесуть чи не піднесу якийсь бакальчик погоди не зробить. Рушники міняють без чайових. Готелі, в яких я була, парасолькі вкопані і не регулююттся, я не думаю, що ви така немощна, що не зможете подвинути лежак на 10 см. Зранку все одно все стоїть стандартно, і ніхто не вишукує арабів щоб той щось там переставив.
Так само і з напоями та іншим на пляжі. Не бачу жодних проблем встати і пройтись до бару кілька метрів, що аж так потрібно чайові на обслугу.
Через раз по ван долар лишали в номері.
Дякую, зрозуміло)))
Не за Будка• 05 декабря 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А якщо береш ноутбук, телефони, гроші нал, картки -то куди то все подіти? З собою брати чи залишати на біля валізи?
Чижик Пижик• 05 декабря 2025
У меня подруга даёт 1 доллар кто убирает, только потому что он ей воду дополнительно приносит
Положено 1 бутылка в день на человека .
А так платить всем подряд нет смысла, вообще
Положено 1 бутылка в день на человека .
Чижик Пижик• 05 декабря 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А я мечтаю в эль Аламейн... Но пока семьёй в шарм
Воленс-неволенс• 05 декабря 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Навіть так...
Це треба в нас купить десь дрібних коштів краще, мабуть. Якщо вони продаються в обмінниках. На яку суму розраховувати, доларів до 20? Чи більше варто на тиждень?
Достатньо по 1 долару.
Або шоколадці
Воленс-неволенс• 05 декабря 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Прибиральниці щодня теж в номері лишали, правильно? Тобто прибиральниця-бармен-офіціант. На стійці реєстрації при заселенні нічого не давати?
Ви ще подивіться ,чи якісно поприбирає.
Бо я носом тикала спочатку
Домашня Зюзя
• 05 декабря 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Туди тільки влітку, зараз холодно вже буде,теж мрію колись поїхати
Куплю орехи• 05 декабря 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Єгипет
Наменяйте по 1$,по ходу сориентируетесь
Упругая попка• 06 декабря 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, взагалі, те що вам потрібно одразу буде покласти зверху в валізі. В готелях завжди є кімнати для багажу і там з ним нічого не станеться. Там можна і перевдягнутися, або частково а саме інтимне в туалеті. Одразу приготуйте собі такий окремий пакет в валізу