Маю рацію• 1 час назад

Ви віддаєте пару відсотків з доходу на благодійність?

Зараз багато людей живе скрутно, переселенці, пенсіонери, люди з інвалідністю, хочу 2% кожен місяць давати людині на продукти.
Я матуся, мені можно• 1 час назад
Нет
Мамзелькіна• 1 час назад
нет
Добрая свекровь• 1 час назад
Нет
Помаранчова душа• 1 час назад
Нет. Мне чего то никто не жертвует пару % своих доходов, с чего я должна это делать?
Голодаю• 1 час назад
Доначу на потреби певних бригад
автор Маю рацію • 1 час назад
Ответ дляПомаранчова душа
За покликом душі, коли дохід ваш в 10+ разів більший.
Всюди влазю• 1 час назад
Ні, тут би вижити.. держава самоустранилась і як хош
А_мій_самий_самий• 1 час назад
Ні
Всюди влазю• 1 час назад
Якщо вам дозволяє дохід чому б ні. Але краще адресно. Допоможіть людині яка цього потребує.
Помаранчова душа• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
А с чего вы решили, что доход больше в 10+ раз чем у других? Вы видели их жощодв, сто можете сравнивать кто богач или нет?
автор Маю рацію • 1 час назад
Ответ дляПомаранчова душа
А ви потребуєте, який у вас дохід, чи ви маєте 50000, і хочете щоб людина з доходом 100к вам жертвувала?!
автор Маю рацію • 1 час назад
Ответ дляВсюди влазю
Так і роблю, конкретній людині, яка має дохід 3500, борги, дуже складна життєва ситуація, з роботою туго.
автор Маю рацію • 1 час назад
Ответ дляПомаранчова душа
Звичайно +- зрозуміло.
Госпожа_тамагочи• 1 час назад
тільки на військових
Борець за гаманець• 1 час назад
Пенсионеры, чьи то родители. Пусть о них беспокоятся их дети.
Всюди влазю• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Тоді це + Вам і велике дякую)
БершкомангоЗар• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Ви вже тут який раз про це пишете? Жертвуйте, нам шо
Мerida• 1 час назад
К чему тема? Таким занимаются тихо. Вы ищете поддержку, что приняли правильное решение?
ЖонДуан• 1 час назад
Так, постійно доначу. Якщо у вас є можливість - чому не допомогти?
автор Маю рацію • 1 час назад
Ответ дляГоспожа_тамагочи
тільки на військових
Вважаю їх держава повинна забезпечувати, ми ж і так 5% військового збору всі платимо.
Борець за гаманець• 1 час назад
Переселенцы, которые сдают за сумасшедшие деньги свои стены в прифронтовых сёлах. Пусть их мужики воюют и зарабатывают, чтоб обеспечить семью
Видящие_помогите• 1 час назад
Так віддаю на різні донати регулярно
Українська зірочка• 1 час назад
Так. Регулярно пересилаю на допомогу армії і на реабілітацію ветеранів.
Стебель березы• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
А Вашу людину із доходом - 3500 держава не повинна забезпечувати? ЄСВ - 22% від мінімалки, до речі.
Khmelnichanka• 1 час назад
Так.
Зараз моя десятина - стабільна, 10-15% від доходів.
автор Маю рацію • 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
Спонукаю всіх на добрі справи.
Пургену мне• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Нет. На моём иждивении сын-инвалид с ДЦП. Дочь с пороком сердца.
Краля-Галя• 1 час назад
не, я до фига плачу налогов, за которые эти скрутні получают пенсии,пособия и др.
автор Маю рацію • 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Так.
Ого, це супер, мені дохід не дозволяє виділяти так багато.
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
2% от вашей ЗП это сколько?