Плакулька• 1 час назад

Id картка в 14 років

Підкажіть чи є експрес варіант отримання ID , щоб не чекати місяць отримання картки, може є типу терміновий?
долой_лама• 1 час назад
Есть
10 рабочих дней
Но это не первая id
В 14 лет вроде бы нет срочной
Раз одела не бу• 1 час назад
Делали недавно дочке в ДП документе, девушка сразу сказала, что сейчас они делают первую айди, как срочную за 10 рабочих дней, так и сделали. Хотя когда я записывалась у них на сайте было написано 20 рабочих дней. Может ещё не закончилась у них эта ’акция’...
Два-три тижні і фсьо• 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
нам тоже в документе быстро делали в прошлом году
Личко Невеличке• 1 час назад
Куди ви так спішите?
автор Плакулька • 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
Дивно, сьогодні була в документ і там сказали 30 днів чекати, типу немає термінового варіанту..
Щедрик• 1 час назад
зачем ?
неужели в школе сказали ?
Вообще не факт• 1 час назад
Першу зробили за 21 день.
автор Плакулька • 1 час назад
Ответ дляЩедрик
зачем ?
неужели в школе сказали ?
Ні, планували на канікули закордон, але закордонний паспорт закінчився по терміну треба його ще замовити, а в 14 р його не можна замовити без айді.. день народження тиждень тому був))
размахер• 58 минут назад
Ответ дляПлакулька
на ІД карту можна було подати документи за місяць до ДР