Весёлая морковка• 05 декабря в 13:55
Хто робив ремонт останнім часом, скажіть це окей історія?
У мене майстри роблять ремонт у ванні і туалеті
Роблять вже 4/5 днів
І кожного дня я їм даю гроші , на якісь їх потреби у ремонті , матеріали і тд
Я в це спочатку не вникала , думала так воно і має бути
Але їм кожного дня треба по 4-5 тисяч , це взагалі окей ?
Без ніякої звітності , без чеків ,що вони купили і на що вони потратили
Останній раз кажуть « це ми просто купили дуже дорогий клей»
Нічого не узгоджують і не питають .
У чому полягає ремонт -Їм просто треба розібрати стару плитку , вирівняти стіни ,поставити нову
Все інше я купила , душову кабіну ,дзеркало ,умивальник і тд , це все вже куплено
Хто робив десь ремонт , як у вас було ? Це нормальна практика ? Чи можливо це трохи не окей історія?
Дайте якісь поради , давно не робила ремонт ,не знаю як зараз
Роблять вже 4/5 днів
Нічого не узгоджують і не питають .
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:26
Ответ дляНоски на подтяжках
Т.е. эти только по плитке и демонтаж?
Сантехнику(трубы) делали другие люди за отдельную плату?
Так , сантехніку (труби) ,робили інші люди за 8 тисяч , сварщики
Ці такими не займаються
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:27
Ответ дляЗлюка бобер
Пока норм, но придут - просите отчет и не давайте больше денег. Недоделки потом никто не согласится делать. Типа затирки и того подобного. Всегда держите запас им долга по деньгам. Не менее 5 тыс
Ой, дуже дякую ))
Не знала таких нюансів )
Відкриваєте для мене багато чого нового 😅
Не знала таких нюансів )
Весёлая морковка
• 05 декабря в 14:27
Ответ дляфан L.O.S.T.
Спокойно,не ругайтесь настойчиво скажите что хотите ознакомится с нынешними ценами.Не отступайте,а то за Ваш счет еще один ремонт кому-то сделают.Успеха и удачи.За каждый товар пускай чек несут.Так у всех.Так и у Вас должно быть.Иначе любую сумму можно запросить.
Зрозуміла , вам дуже дякую ))
Я в дамках• 05 декабря в 14:28
У меня муж сантехник/электрик/плиточник.
Когда берет деньги, то пишет заказчику, как пример
Приход 5000 грн.
Расход 4800 грн (с накладными на материалы или со списком работ)
Остаток 200 грн
Или делает какой-то отдельный объем работ, за оговоренную сумму без списка
Приход 5000 грн.
Остаток 200 грн
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 14:29
Ответ дляВесёлая морковка
Зрозуміла , вам дуже дякую ))
Напишите потом,как вышло пожалуйста.
Злюка бобер• 05 декабря в 14:31
Ответ дляВесёлая морковка
Ой, дуже дякую ))
Не знала таких нюансів )
Будь ласка
Злюка бобер• 05 декабря в 14:34
Ответ дляВесёлая морковка
Ой, дуже дякую ))
Не знала таких нюансів )
Советую еще поискать в том же тик ток, как делают расчеты нормальные мастера. Где расходники идут за счет клиента или мастера.
Тот же Волосько, он дорогой, но он дает в свем блоге рекомендации и указывает на ошибки
Однозначная• 05 декабря в 14:38
Нормально, хоча чеки бажано бачити і порожні мішки теж. Матеріали хай купують які їм треба, я б туди не влазила.
Носки на подтяжках• 05 декабря в 14:44
Ответ дляВесёлая морковка
Ці такими не займаються
Сантехники трубы переносят и паяют.
Т.е. только за демонтаж и черновой поддон Вы заплатили 15тыс?
Когда прийдут попросите подбить отчёт за 15тыс: что, сколько и за сколько куплено - подтвердить чеками, если не могут, то пусть расписывают по названиям и сколько штук(пробиваете в гугле, чтоб хотя бы понимать сколько это стоит). Если скажут, что брали и частично за свою работу, то пусть распишут что сделано и сколько это стоит.
И с того момента(когда понятно что и куда ушло) закупаетесь или лично или с чеками.
* пы.сы. судя по тому что Вы описали, то затрат на материалы было не много: грунтовка, выравнивающая смесь для чернового поддона, возможно блочки. Клей тоже закупили?
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:06
Ответ дляОднозначная
Я туди і не влажу )
Взагалі старалась їм ніяких клопот і проблем не створювати ))
Але не хочу ,щоб тримали мене за дурну ))
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:07
Ответ дляЯ в дамках
Приход 5000 грн.
Остаток 200 грн
Приход 5000 грн.
Остаток 200 грн
Ну якщо б вони теж мені так писали , я була б рада))
Ваш чоловік молодець )
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:08
Ответ дляфан L.O.S.T.
Напишите потом,как вышло пожалуйста.
Вам написати по закінченню повністю ремонту ?))
Вірно зрозуміла ?)
Я роблю ванну кімнату і окремо туалет ))
Вам написати за все разом ?)
Вірно зрозуміла ?)
Вам написати за все разом ?)
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:08
Ответ дляЗлюка бобер
Дякую , зараз пошукаю його і буду дивитись
Може почерпну щось для себе корисне
Бо у мене ремонт тільки почався )))
Може почерпну щось для себе корисне
Бо у мене ремонт тільки почався )))
Однозначная• 05 декабря в 15:11
Ответ дляВесёлая морковка
Я туди і не влажу )
В контролі нема нічого поганого. В мене всі майстри звітували чеками і показували порожні мішки, щоб я не думала, що вони ті матеріали наліво спустили. Завжди всі приносили чеки і звітували, навіть не заставляла нікого.
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:12
Ответ дляНоски на подтяжках
Сантехники трубы переносят и паяют.
Так , клей купили
Сказали що купляли дуже дорогий клей ,щоб все гарно трималось
Але який саме я не знаю
Я з тих дурних,хто вірить на слові 😅
Але вже не буду ))
Буду вже бачити чи будуть наступного разу просити гроші
Може вже і не будуть , а я кіпіш розвела
Але все одно , вже буде інша розмова у мене з ними
Так ,тільки за це заплатила 15 🫣🫣🫣
Але який саме я не знаю
Я з тих дурних,хто вірить на слові 😅
Але вже не буду ))
Так ,тільки за це заплатила 15 🫣🫣🫣
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:12
Ответ дляОднозначная
Добросовісні у вас майстри
Мої теж не виглядають хапугами, але вигляд то таке ))
Буду вже по іншому з ними розмовляти )
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 15:19
Ответ дляВесёлая морковка
Вірно зрозуміла ?)
Вам написати за все разом ?)
Вірно зрозуміла ?)
Вам написати за все разом ?)
Нет.После предоставления чеков.Хочу Вам помочь.Похожая ситуация у нас в прошлом.
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 15:20
Ответ дляВесёлая морковка
Так , клей купили
Але який саме я не знаю
Я з тих дурних,хто вірить на слові 😅
Але вже не буду ))
Так ,тільки за це заплатила 15 🫣🫣🫣
Але який саме я не знаю
Я з тих дурних,хто вірить на слові 😅
Але вже не буду ))
Так ,тільки за це заплатила 15 🫣🫣🫣
Попросите показать тару от чудо-клея.Потом загуглите будете знать его реальную цену.
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 15:21
До полного устранения недочетов,если что-то неустраивает денег не давать.У нас такой косяк случился.Доделовать уже другого нанимали,за отдельную сумму.
Меня не звали• 05 декабря в 15:27
Да ви просто мрія, а не замовник! Гроші даєте по першій вимозі і без звіту, не маючі уявлення не про вартість робіт, витрат матеріалу і взагалі. У моїх родичів була бригада, які накупили витратних матеріалів по сантехніці на 4 квартири і принесли їх до них, відзвітували по чекам. А потім шось пішло не так і цю бригаду рєзко попросили на вихід. Прийшла інша бригада, прораб як побачив ті матеріали то і запитав навіщо вони стільки накупили. От так і виплило це шахрайство. У подружки був майстер-унікум. Взяв гроші авансом, частково завіз матеріали. Коли вона попросила чеки, то надав, але не відразу. Чого там в тих чеках не було, і чужі матеріали, і поповнення мобільного, і покупка сигарет і продуктів. На її здивування відповів що йому ж треба з нею бути на зв´язку, їсти і курити. А по чужих матеріалах, то то він наплутав, там чеки були ще за місяці до їх знайомства. Короче кажучі, кадр був. Відзвітував на 4000грн з 22000 взятих. З її 18000грн зник. Потім виявилося що в їх будинку від нього постраждадо ще декілька замовників з різними сумами. Подали на нього колективну заяву до поліції, нічого це не дало.
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:47
Ответ дляМеня не звали
Які ж наглі люди зараз , і лицемірні хапуги.
Жах , чесно і не думала .
Добре ,що я це на початку ремонту зрозуміла , навіть якщо і розвели мене ..
То не на шалені гроші .
Жах , чесно і не думала .
То не на шалені гроші .
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:48
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не знаю чи будуть вони давати чеки минулі .
Думаю я на майбутнє їм скажу ,що відтепер давайте мені чеки .
За минулі покупки , сумніваюсь ,що будуть чеки .
Якщо будуть , буде диво )))
Відпишусь )
Але чогось впевнена,що скажуть ,що вони їх не брали і тд )
Якщо будуть , буде диво )))
Відпишусь )
Ms. При теле• 05 декабря в 15:50
Ответ дляВесёлая морковка
Ваш чоловік молодець )
Что вам мешает сейчас сказать ребята какой обьем работ завтра и огласите что планируете покупать? И да расскажите что делали сегодня…., а потом когда вам херню расскажут, скажите что вам нужны чеки, бухгалтерия просит…
Весёлая морковка
• 05 декабря в 15:52
Ответ дляMs. При теле
Нічого не заважає , буду вже це все озвучувати і просити чеки
Та вони кажуть завжди ,що їм треба купити
Але я ж не знаю , які там ціни і що до чого
І кажуть завжди що плюс мінус сьогодні будуть робити
Але ця інформація мені нащо ?
Мені потрібно знати тільки куди йдуть мої гроші ,тобто чеки
А вже роботу свою нехай собі роблять
Але ця інформація мені нащо ?
А вже роботу свою нехай собі роблять
Ms. При теле• 05 декабря в 15:55
Ответ дляВесёлая морковка
Але ця інформація мені нащо ?
А вже роботу свою нехай собі роблять
Але ця інформація мені нащо ?
А вже роботу свою нехай собі роблять
В смысле вам скажут положить плитку , вы вечером идете и смотрите сколько положили и как, нанесли силикон идете и спрашиваете где нанесли и вы что не поймёте сколько нанесли три тюбика или один тюбик, там есть на что смотреть
Розумна Губка• 05 декабря в 16:03
це капець. так вони будуть рік робити - на всі гроші, що маєте.
Так не треба - дали один раз, отримали квитанції. І даєте більше - тільки за квитанцію і окремо обговоріть вартість всього, де купувати і тп. А краще - сама ходіть.
Весёлая морковка
• 05 декабря в 16:08
Ответ дляMs. При теле
Ааа , тепер зрозуміла
Буду так робити , зрозуміла про що ви 👍🏻👍🏻👍🏻
Спочатку не догнала
фан L.O.S.T.• 05 декабря в 16:12
Ответ дляВесёлая морковка
Якщо будуть , буде диво )))
Відпишусь )
Якщо будуть , буде диво )))
Відпишусь )
Скажите,что Вам для отчета мужу по деньгам нужно.
Носки на подтяжках• 05 декабря в 16:24
Ответ дляВесёлая морковка
Так , клей купили
Але який саме я не знаю
Я з тих дурних,хто вірить на слові 😅
Але вже не буду ))
Так ,тільки за це заплатила 15 🫣🫣🫣
Але який саме я не знаю
Я з тих дурних,хто вірить на слові 😅
Але вже не буду ))
Так ,тільки за це заплатила 15 🫣🫣🫣
Очень дорогой клей - это не показатель. Хорошо держаться будет при правильной технике, толщине и без пустот. Разве что большой формат плитки.
Аж интересно стало, что за чудо-клей)
А гидоизоляцию купили(она до плитки)?
Аж интересно стало, что за чудо-клей)
А гидоизоляцию купили(она до плитки)?
Носки на подтяжках• 05 декабря в 16:39
Ответ дляВесёлая морковка
Жах , чесно і не думала .
То не на шалені гроші .
Жах , чесно і не думала .
То не на шалені гроші .
Всё равно просите смету за деньги что были заплачены.
Недобросовестные, иногда, даже в сметах(тех, кто на них настаивает), умудряются заказчика несколько раз на одно и тоже развести(т.е. одно и тоже под разными позициями пишут и касуют, по 2му, 3му кругу за одно и тоже действие).
Чтоб не развели нужно понимать как это делают и знать(прям спрашивать), что и где было сделано, чтоб знать за что Вы платите.
Благо, сейчас полно информации: ютуб, инстаграм(там даже с ценами видео попадались).