Небалувана Галя• 05 декабря 2025
45 років - якось різко почали боліти суглоби, шкіра суха, випадає волосся(
хоча сплю добре, кожного ранку роблю руханку, п‘ю воду, а почуваюся розбитою(
Підкажіть які вітаміни чи добавки пропити щоб трішки покращити стан?
Бажано б не 3-4 різних, а 1( можливо комплекс)
Що можете порадити з власного досвіду?
Шкварочка• 05 декабря 2025
У меня такое началось в 52, с климаксом. И прошло в менопаузу само по себе. Как у вас с гормонами?
Аноним_1859• 05 декабря 2025
Коллаген, рыбий жир, белки, все курсами пропейте по очереди. Не помешает
Курочка-чубаточка• 05 декабря 2025
Очень хорошие витамины, проверенные. Кожа,волосы, ногти. Каждый день по 3 капсулы за полчаса до еды.В банке на курс
приёма.Есть такие же только для суставов
Витаминов и для суставов одновременно с Кожа, волосы ногти наверное нет
Есть для суставов такой же коллаген, на банке должно быть написано не I & III, а как то по другому , точно не помню
Аноним Советчик• 05 декабря 2025
руханка - малувато буде)) тре 3-4 силові треньки на тиждень і більше білку, менше рафінованого цукру і жиру
Не їм після шостої• 05 декабря 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
А для пам´яті у них не дуже хороші, відать!
Біток чи ефір?• 05 декабря 2025
Ответ дляПерша скрипка
Щитовидку проверьте и на анемию для начала, и оак, и белок
+
А еще желчный и печень
Морская свинка• 05 декабря 2025
Це вікові зміни і вони повʼязані з падінням рівня естрогенів. Немає таких вітамінів чи рослин, які замінять естрогени. Тому йдіть до гінеколога, може він вам запропонує Клайру або МГТ
Морская свинка• 05 декабря 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
1 та 3 тип колагену це для шкіри
Для суглобів треба 2 тип колагену
А взагалі то краще їсти достатньо білка, інакше той колаген до шкіри та суглобів не дійде, буде витрачатися на інші потреби.
Для суглобів треба 2 тип колагену
Морская свинка• 05 декабря 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Привіт, пенсія!
На жаль до пенсії ще далеко. А от клімакс вже махає ручкою
Элька-Карамелька• 05 декабря 2025
В мене почали боліти коліна після сезону полуниці у Фінляндії,то проколола диклоберл+вітаміни групи B.Стало краще,але ще турбували Мені порадили пити колаген,то пропила курс і супер.
Весела моль• 05 декабря 2025
Автор, щоб щось почати пити - треба все ж таки здати аналізи.
На наше самопочуття впливають багато факторів, від підвищенного рівня кортизолу зранку до низького рівня вітаміну Д, підвищеної глюкози і т.д.
Сухість шкіри може ще бути від опалення.
Мені 46 у мене теж суха шкіра, болять суглоби і зранку ледве встаю.
Просто я то знаю чому це у мене..
Раджу все ж таки не пити спонтанно БАДи, вітамінні комплекси, а звернутись до толкового лікаря і пройти обстеження
Просто я то знаю чому це у мене..
Небалувана Галя
• 05 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Просто я то знаю чому це у мене..
та здавала вже: відвалили кошти на ті аналізи ( гормони ЩПЗ) - в результаті все в нормі, кров, сеча- теж. Як сказав ендокринолог- «то ви ще сухої шкіри не бачили...»
Пропийте препарат з йодом. Все.
Питається- для чого це все було.
Пропийте препарат з йодом. Все.
Питається- для чого це все було.
Скромняшка• 06 декабря 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Пропийте препарат з йодом. Все.
Питається- для чого це все було.
Пропийте препарат з йодом. Все.
Питається- для чого це все було.
Крім щитовидки ще треба перевірити анемію, холестерин по фракціях, діабетичний профіль, біохімію, жіночі гормони . Все можно по нсзу, але треба наполегливо просити аналізи у відповідного спеціаліста.