Невгамовна сила• 29 октября в 19:57
Хто нещодавно їздив у Буковель: зорієнтуйте по цінам
Якщо на 2-3 дні, мама і підліток, який краще закладати бюджет на харчування та прогулянки, розваги (без житла)? У скільки приблизно обійдеться вечеря/обід, порадьте місця? Що б радили відвідати? Які локації на пару днів би радили?
Невгамовна сила
• 29 октября в 20:06
Ответ дляБадабум
Аквапарк Мавка розглядаєте?
Ні, мабуть, для аквапарку треба більше днів, 2-3 мало буде. Доповню, що жодного разу не були в тому напрямку, тобто все бачитимемо вперше)
Бадабум• 29 октября в 20:08
Ответ дляНевгамовна сила
60-70 тис. А чому без житла? Там велика територія, транспорт свій?
Холодная каша• 29 октября в 20:09
Ответ дляНевгамовна сила
А шо плануєте робит? Зараз погода така собі для прогулянок.
Невгамовна сила
• 29 октября в 20:21
Ответ дляБадабум
60-70 тис на пару днів?
Ціни на житло промоніторила на букінгу, тут я вже зорієнтувалася. Будемо без авто
Ласковая_львица• 29 октября в 20:48
Ответ дляНевгамовна сила
60-70 тис на пару днів?
це на 5 днів на трьох, окрім високого сезону
Ласковая_львица• 29 октября в 20:50
Ответ дляhrystia
Ви були в аквапарку? Як Вам? Ціни досить високі 🤔
там краще коли тепло на вулиці, та частина що ззовні, супер для дорослих, гірки для дітей теж класні, різного рівня екстремальності
Бадабум• 29 октября в 20:56
Ответ дляНевгамовна сила
60-70 тис на пару днів?
Ну якщо вам в аквапарк на 2 дні їхати з тими цінами, то з екскурсіями, підвезенням, їжею і вашими можливостями десь так
Бадабум• 29 октября в 20:56
Ответ дляhrystia
Там класно. Але коли сезон.
Фиктивная• 30 октября в 08:27
На семью с трех человек , обед , ужин обходился по 1200 -1500 грн. Вам будет на половину. Развлечения Гуцул ленд , вода клаб цены на вход в гугле гляните, подняться на подъемнике. Вдень рассчитывайте 2000 -2500грн.