Винник• Изменено 22 ноября в 22:47

Єгипет 20-30 грудня

Хто їздив ? Зокрема, цікавить Хургада. Поїздка з дітьми.
Як вода ? Чи комфортно для дітей? Як вдень температура повітря ? До якого часу можна купатись в морі?
Можливо порадите, на що особливо звернути увагу при виборі готелю і який бюджет +- на одного дорослого та дітей 7 і 12 р включно з перельотом? У планах летіти зі Штутгарту.
Олл інклюзив або тверда 4 з трьох разовим харчуванням, 7-8 ночей.
Мені тур агент нарахував 2700-3000. Це нормальна ціна ?
Парасюха• 22 ноября в 22:47
Мы каждый год в Хургаде до 2 ноября- отлично. Были один раз на старый новый год- дубарь , но мы были по работе. Честно не рекомендую этот период
автор Винник • 22 ноября в 22:49
Ответ дляПарасюха
Дякую за відповідь. Підкажіть, будь ласка, в якому саме місті Ви були?
Я запитала в тур агента, вона запевнила, що в Хургаді буде нормально.
В інший час поки що не виходить летіти, відпустка лише в цей проміжок.
Чи краще перенести на весну ?
Парасюха• 22 ноября в 22:49
Да и цена как бы у вас большая, за эти деньги обождите и в апреле , если получится. Мы школьные осенью и весенние в мае всегда в Хургаде в Мамлюк или Кристал ( идеально) вход в море шикарный и с 3 детьми просто отлично. Спросите своего оператора, может заранее и цена будет норм
Меряю линейкой• 22 ноября в 22:52
Хургада - вас знесе вітром
СирОжино пирОжино• 22 ноября в 22:54
Щось дороговато.
Дати свого агента?
Проконсультує бесплатно
Плекаю думи• 22 ноября в 22:59
Не покупаетесь вы там в море, тем более дети. В Хургаде холодно. В Шарме в бухте теплее, но море все равно уже холодное. Разве что в бассейне с подогревом.
руки_Крюги• 22 ноября в 23:12
Колись на НР були в Хургаді, ходили в ковтинах, було свіженько.В морі не купалися, так ноги мочили.
В так дурна ідея їхати під кінець року в Єгипет з дітьми в надії покупатися
Пьяная вишня• 22 ноября в 23:21
Хургада це вітер в першу чергу, вода прохолодна, виходиш з моря та від вітру замерзаєш. В 16.00 вже темнішає, йдеш в номер та сидиш,чекаєш вечері.
Не раз їздили в листопаді, а тут грудень.

Не рекомендую, та ще й з дітьми. Вважаю, гроші на вітер
Щаслива Я• 22 ноября в 23:33
Хургада нет, будет холодно. Только шарм и при этом только безветренные бухты. И то если цена прям очень привлекает. Ну и такого прям купания купания не будет, в лучшем случае быстро поплавать и скорее переодеться и на солце
Огірок та Помідорчик• 22 ноября в 23:45
Море холодне у будь-якій частині Єгипту в цю пору. Вдень можна засмагати біля басейнів, а ввечері арохолодно
Не любовница• 22 ноября в 23:48
Хургада точно плохая идея.
В безветренной бухте Шарма до 10 декабря ещё довольно неплохо.
Но на новый год для меня это уже не пляжный отдых.
Хорошо, чтобы просто сменить обстановку, если недорого. Ездила в январе и феврале, потому что путевки были практически даром, +22-24 было днём, но рано темнеет и вода бодряшая, не купалась.
автор Винник • 22 ноября в 23:52
Зрозуміла. Дякую усім за відповіді.
А мене тур оператор завіряв, що можна їхати і буде чудово 🤯
Хоча по нормальному міг сказати, що з дітьми не варто в цю пору навіть витрачати кошти, давайте розглянемо пропозиції на іншу по на року.
У мене менша дитина ще й мерзне більш звичайного, не так активно рухається.
А в цю пору взагалі на 1 дорослого і двох дітей на бюджет 27000+- (разом з перельотом) в теплу країну нереально полетіти?
автор Винник • 22 ноября в 23:56
Мала на увазі 2700. Один лишній нуль у попередньому повідомленні.
Смешнюча• 23 ноября в 00:30
Ответ дляВинник
Чи краще перенести на весну ?
Була в Хургаді з 19 грудня. Вітер дуже холодний, хотілось валянки взути. В море не зайшли, тільки у підігрітому басейні. Вдень, на сонці і в затишку (де відсутній вітер), то нормально. А вечір, це щось страшне.
Пьяная вишня• 23 ноября в 07:57
Ответ дляВинник
Зрозуміла. Дякую усім за відповіді.
По бюджету я не в курсі, але де тепло буде? Емірати та в сторону Тайланду, далеко летіти. Тому ми перенесли на літо поїздку, бо варіантів не багато
Та легко!• 23 ноября в 08:05
Ответ дляВинник
Зрозуміла. Дякую усім за відповіді.
Ну вы реально думаете, что тут кто-то знает цены на отдых с вылетом из Штутгарта?
Я только могу сказать, что из Германии точно выше цены, чем из Польши или Молдовы. Мы в прошлом году отдыхали в Турции, встречались с родственниками, которые сейчас в Германии. У них цена тура была процентов на 40 выше, чем у нас из Кишинева.