Зяблик протестант• 05 декабря 2025

Ви б писали заяву в такому разі?

Через 500 гривень?
Випала картка коли діставала із кармана куртки телефон на зупинці ,сіла в маршрутку ,а її швиденько хтось підняв та пішов таритися в атб та за сигаретами
В поліції сказали ,що потрібні виписки із банку та писати заяву ,щоб почали розбиратися хто робив ці покупки
В танке• 05 декабря 2025
Ответ дляВероятненько
Много разных карточек было.
У меня всегда пин запрашивает
автор Зяблик протестант • 05 декабря 2025
Ответ дляhrystia
Якого банку картка?
Привата
Ответ дляВ танке
У меня всегда пин запрашивает
На яку суму?
hrystia• 05 декабря 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Привата
За Приват незнаю. В мене син загубив мою карту Моно. Зняли 7 000 грн. В поліції сказали, без шансів. Я написсла у підтримку Моно. Через декілька місяців повернули кошти
Ответ дляhrystia
Всенсі,а чого в поліції сказали,що без шансів?
І як таку суму зняли без пін коду?
Банк повернув за всій рахунок кошти?
В танке• 05 декабря 2025
Ответ дляЗяблик протестант
На яку суму?
На любую
hrystia• 06 декабря 2025
Ответ дляЗяблик протестант
І як таку суму зняли без пін коду?
Банк повернув за всій рахунок кошти?
Гроші знімалися невеликими платежами в Гуглі. Юристи Моно готували звернення , щоб Гугл відшкодував кошти. За першим разом відмовили, за другим разом повернули. Це все тягнулось декілька місяців.
автор Зяблик протестант • 06 декабря 2025
Ответ дляhrystia
А чому не заблокували відразу картку?
hrystia• 06 декабря 2025
Ответ дляЗяблик протестант
А чому не заблокували відразу картку?
Син не признався, що загубив. Гроші знялися вночі, коли я спала. Всі , які були на карті платежами по 300 грн. Тел був на беззвучному
Ответ дляhrystia
Жесть,так багато транзакцій і навіть підтвердження не попросило в смс чи додаток банку
А це щось оплачували чи переказували собі ці кошти?
Просто якщо на потребувало підтвердження то могли зняти 7000 за раз
А як до речі вони баланс знали чи знімали допоки не закінчились кошти?
hrystia• 06 декабря 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Знімали , поки не закінчились гроші. Думаю, діти знайшли і купували продукти Гугл
Ответ дляhrystia
Тобто відслідкувати хто це знімав було не можливо?