Руда ліса• вчера в 18:37
Європейські країни та США, хто мав змогу порівняти життя там і там
Дівчата, які жили в Європейських країнах, а потім в США або навпаки, розкажіть де вам більше сподобалось. Про тещо десь легше з документами чи перейти на пмж ми не говоримо , бо це болюча тема всіх країн. Те що Україна це також Европейська країна я знаю, тому також не обговорюватимемо.
Лепетун• вчера в 18:40
Залежить від градації доходів.
Якщо у вас повно бабла, то в будь-якій країні є міста і місця, де бідному будуть за рай.
Руда ліса
• вчера в 18:48
Ответ дляЛепетун
Залежить від градації доходів.
Це зрозуміло, я хочу почути думку людей незалежно від розміру їх доходу.
графиняВишенка• вчера в 18:48
Кто-то переезжает из США в ЕС и прекрасно себя чувствует в ЕС
Кто-то наоборот
Это от многих факторов зависит и однозначного ответа тут никто не даст, как бы кто не сравнивал
Кто-то наоборот
Руда ліса
• вчера в 18:49
Ответ дляграфиняВишенка
Кто-то наоборот
Ті які жили там і там відповідь дадуть. Людина взмозі порівняти побут
Неробименінерви• вчера в 18:49
Лучше в Канаду, там все эмигранты и нет европейского сноббизма и есть провинции с нормальным климатом
Викупана• вчера в 18:49
В США жила по декілька місяців десь загалом роки 2, в Європі, крім України, була в декількох країнах туристкою.
В США працюють більше, зарплати більше, і в цілому дорожче, ніж в Європі.
Менше курять.
Не такі модні.
Простіше з житлом. Маю на увазі, простіше знайти і більший і різноманітніший вибір.
Гірше з кулінарією. Менше смачної їжі і хороших закладів.
Все більш консервативне в порівнянні з Європою.
Простіше знайти роботу з нормальною з/п. (Це не мій висновок, всі знайомі так кажуть).
Менше курять.
Не такі модні.
Викупана• вчера в 18:50
Ответ дляНеробименінерви
В США теж всі емігранти в різних поколіннях)
Стріляний птах• вчера в 18:52
Знайома живе в Штатах( переїхали ще до ковду повороті), от приїхала на похорони брата-бійця, жила вона і в Європі, каже Америка більш розвинута, там легко адаптуватися
Руда ліса
• вчера в 18:52
Ответ дляНеробименінерви
В США також клімат нормальний і це країна імігрантів. Канадці кажуть що хочуть в штати, бо зарплата в США більша і є змога швидше дім виплатити.
графиняВишенка• вчера в 18:52
Ответ дляРуда ліса
Это будут только субъективные суждения, которые лично вам ничем не помогут
Просто звязда• вчера в 18:53
В бытовом плане в большинстве стран ЕС комфортнее.
Я не прям жила в США, но даже за то время что была (2 месяца) заметила множество некомфортно вещей
Руда ліса
• вчера в 18:54
Ответ дляграфиняВишенка
Ну от я і хочу їх послухати , розкажіть про свій досвід
Руда ліса
• вчера в 18:55
Ответ дляПросто звязда
Розкажіть які ці речі що вам помітні? Транспортна система це зрозуміло, що ще?
Викупана• вчера в 18:58
Ответ дляПросто звязда
А мені навпаки)
Була в Італії, в Іспанії. Не в готелях, жила в родичів, бачила побут ’зсередини’. Місцеві більше економлять, особливо воду та електрику. Коли жарко, стараються обійтись без кондиціонера.
З паркуванням машин взагалі біда в Європі.
Просто звязда• вчера в 19:00
Ответ дляРуда ліса
Инфраструктура рассчитана на машины (при том что я в Португалии сейчас живу и тут тоже ориентация на то, что ты имеешь авто, но разница колоссальная) . Без нее практически нереально.
Некоторые момента по тому как жилье строят, и я даже не про толщину стен говорю.
Про работу выше говорили, у меня немного другое впечатление сложилось. Но и корпоративная культура, и условия, как по мне, менее адекватны.
Негде гулять! (Хотя понимаю что есть места с парка и, но во многих городах, особенно небольших, просто негде пройтись, нормально)
Ну и немного субъективное безопасность (хотя да последние годы в ЕС этот фактор тоже значительно просел)
Просто звязда• вчера в 19:02
Ответ дляВикупана
А мені навпаки)
Я не экономлю воду.
Меня намного отсутствие отопления нормального напрягает, а так, в остальном терпимо.
Что реально бесит, это что люди не убирают за собаками (реально во многих странах такое видела), ну и хаотичная парковка, это да.
Ещё куча мест где нельзя картой рассчитаться э, вот это не очень понимаю
Редиска Я• вчера в 19:19
Ответ дляРуда ліса
Все европейские страны отличаются между собой, уровень жизни в Болгарии сильно отличается от уровня жизни к примеру в Люксембурге или Нидерландах
Руда ліса
• вчера в 19:29
Ответ дляРедиска Я
Ну ви думаєте люди цього не розуміють… звісно Хорватія і Великобританія також різні.
Редиска Я• вчера в 19:37
Ответ дляРуда ліса
Да, некоторые люди не понимают, что невозможно сравнивать жизнь в нескольких десятков абсолютно разных стран с одной страной
Руда ліса
• вчера в 19:40
Ответ дляРедиска Я
Я таких не зустрічала, людина що прожила наприклад у США та Франції може висловити власну думку з приводу життя у двох країнах та сказати де їй більше сподобалось і чим саме. Нюанси є у всіх країнах і континентах