Плету интриги• 06 декабря в 14:32
Кто сдавал билеты купленные через приложение Укрзалізниця
деньги возвращают полностью?
Плакулька• 06 декабря в 14:41
Якщо квиток повертається не пізніше ніж за 24 години до відправлення поїзда, пасажиру повертають повну вартість квитка та 50% вартості плацкарти. Проте, за послугу повернення залізниця утримує комісійний збір, який становить, наприклад, 60 грн при здійсненні повернення через мобільний додаток.
Якщо квиток повертається від 24 до 6 години до відправлення поїзда, пасажир отримує повну вартість квитка та 50% вартості плацкарти.
Якщо залишається менш як 6 годин до відправлення поїзда, пасажир повертає лише вартість квитка.
Плету интриги
• 06 декабря в 14:44
Ответ дляПлакулька
не увидела разницы между не позже чем за 24 и от 24 до 6, и там и там полная стоимость и 50%
Плету интриги
• 06 декабря в 14:45
Ответ дляПлакулька
стоимость билета это что?
Великий сатирик• 06 декабря в 14:53
За сутки и больше ±50 грн удерживают, меньше, чем за сутки, гораздо больше , там уже разные суммы
Плакулька• 06 декабря в 14:53
Ответ дляПлету интриги
стоимость билета это что?
Основні складові вартості
Вартість квитка (КВ): Ціна за проїзд на певну відстань.
Плацкарта (ПЛ): Витрати на підготовку потяга та обслуговування вагону.
ПДВ: Податок на додану вартість.
Страховий збір (СТР): Обов´язкове страхування пасажира.
Комісійний збір (КЗБ): Плата за послуги з оформлення, повернення або переоформлення квитка.
Додаткові послуги: Вартість, яка може бути включена або додана окремо, наприклад, плата за постільну білизну (БІЛ) або напої.
ПДВ: Податок на додану вартість.