120-120-120 (не худею)• 06 декабря 2025
Вата серед нас
На моєму мікрорайоні мешкає одна екземплярка, зі своїм чи то чоловіком чи то співмешканцем, постійно їх бачу, мужик її пасивний, а от вона топить за рос. мову в Україні, у день підриву Каховської дамби у червні 2023 я чув вона казала коли зі свої мужиком йшла на дачу про нас: "еті украінци тупиє.....".
Тобто особа вкрай гнилісна і анти-українська по своїй суті.
А головне що кидається в очі при зустрічі у неї постійна щоденна фізіономія та вираз обличчя такі ніби у неї під носом запах лайна або смороду стоїть.
І зустрічати такий шмат лайна у сусідньому будинку неприємно.
Таких ось здають в СБУ?
ПешитеБесАшипок• 06 декабря 2025
Ответ дляФиктивная
Вам пора до психіатра - зайнятися лікуванням параної
а там смотри и соседку не надо будет никуда сдавать
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 декабря 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це складова частина Сполученого Королівства за договором з Ірландією і бойових дій там нема як і окупаційного угрупування. Не верзіть дурниць. Мимо. Мимо. Давайте ще.
О боже ))) и давно Часть Ирландии стала частью Англии на ровно месте ?))
В Крыму тоже не было военных действий до 22 года . Но спокойно частью России почему то не признали.
Автор, вам потужно, на потужный марафон, слушать потужные новости и потом уже лечению ваша голова увы не поддастся. Но это не важно, т.к. вы будете очень потужной
ПлюшкамиБалуюсь• 06 декабря 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Покажите свою физиономию, может тоже надо проверить.
И да, два государственных языка еще никакой стране не навредили.
но в той же россии государственный язык только один
Сокодавка ще та• 06 декабря 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Да насрать, чтт там у них, тем более их республика состоит из федераций, у которых свои государственные языки.
MacOS-ница• 07 декабря 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Украина для украинцев, да?
Україна для тих , хто поважає українську мову , культуру і історію
MacOS-ница• 07 декабря 2025
Ответ дляФиктивная
У некоторых стран и три языка и ничего страшного в этом никто не видит
Но властям выгодно разделять людей, поэтому и создаются эти срачи по языковому вопросу
Чиїм властЯм вигідно розділяти людей?
Мамкиня доця• 07 декабря 2025
Мене більше цікавить - коли такі наводять на свої ж міста ракети, вони не бояться що їх самих зачепить?