Крошечка-хаврошечка• 06 декабря 2025

Рекомендую міні-серіал

Випадково натрапила і дуже сподобався. В стилі «Великої маленької брехні».
Поки 1 сезон, 6 серій.
Називається «Затишок».
Дії відбуваються в Данії. В дуже заможних сімʼях працюють служницями філіппінки. Одна з них зникає. Головна героїня є сусідкою і подругою сім’ї, в якій зникла ця помічниця. І вона починає копати…
В принципі, якщо ви читаєте детективи, то майже одразу здогадаєтесь,що сталось і хто винен. Красива природа і загалом зйомки , музика дуже сподобалась, ну і сама психологія героїв цікава.
А що ви зараз дивитесь?
Надежда наш компас• 06 декабря 2025
Закончила ’друзья и соседи’. Очень понравился

автор Крошечка-хаврошечка • 06 декабря 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Дякую) на Нетфліксі?
Ms. Скромность• 06 декабря 2025
Нудний він
Подивилася дві серії, ледь не заснула.

Сирени подивилася на Нетфлікс, ну нічого такий, сподобався.
Голена блондинка• 06 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Нудний він
Подивилася дві серії, ледь не заснула.

трансгендеров, лесбиянок/геев много?
Ms. Скромность• 06 декабря 2025
Ответ дляГолена блондинка
трансгендеров, лесбиянок/геев много?
Вам нетфлікс дивитися взагалі не варто.
Голена блондинка• 06 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Вам нетфлікс дивитися взагалі не варто.
Полгода не смотрю. Думаю, может, повестка сменилась - и количество, кхм, меньшинств на 1 сцену уменьшилось.
Ответ дляMs. Скромность
Нудний він
Подивилася дві серії, ледь не заснула.

Мені теж спочатку здався нудноватий (але я дивилась для тренування іноземної, то на субтитри відволікалась). До речі, він класно підходить для тренування, бо нема багато текстів. А потім так затягнуло, що перекинула на українську, щоб розуміти краще)
Шальная императрица-a235• 06 декабря 2025
Нудний серіал ледве додивилася до кінця.
Ответ дляMs. Скромность
Вам нетфлікс дивитися взагалі не варто.
Так і є)) Але в цьому моєму, всі на диво гетеросексуальні))

рукиЖимолости• 06 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Нудний він
Подивилася дві серії, ледь не заснула.

тоже нудный до ужаса
Ответ дляШальная императрица-a235
О, ви вже друга. А мені капець сподобався. Так, без сильної динаміки, але якось з насолодою прям зайшов)
Надежда наш компас• 06 декабря 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дякую) на Нетфліксі?
на Филмиксе смотрю фильмы
рукиЖимолости• 06 декабря 2025
я переглядаю хорошую жену = море удовольствия вообще не нудный
из новых обожаю клинику святого дэниса - каждая серия праздник и мэтлок - интрига на интриге
ну еще много чего
рукиЖимолости• 06 декабря 2025
Ответ дляНадежда наш компас
на Филмиксе смотрю фильмы
там нет субтитров я там только фильмы отмечаю которые посмотрела
Надежда наш компас• 06 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Нудний він
Подивилася дві серії, ледь не заснула.

Ооо, спасибо, что напомнили
Начинала смотреть Сирены и пошла учиться в автошколу, забросила. Теперь можно досмотреть
Ответ дляНадежда наш компас
на Филмиксе смотрю фильмы
Гм, не чула. Але сама поновила передплату на Нетфліксі через 8 «безсеріальних» місяців і економії 250 грн, то дивлюсь поки тут.
Ответ длярукиЖимолости
ну еще много чего
Дякую. Гляну ваш список))
Надежда наш компас• 06 декабря 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
та я на филмиксе сто лет смотрю фильмы бесплатно
Ms. Скромность• 06 декабря 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Це завжди про суб´єктивність думки)
Комусь ОК, в комусь нудно
Я дуже люблю Теорію великого вибуху, але абсолютно не розумію захоплення серіалом Друзі

Звоночек• 06 декабря 2025
Дерел Диксон досмотрела 3 сезон, на очереди Город мертвых, потом Идеальная пара с Николь Кидман.
неДоЖиру• 06 декабря 2025
Да, смотрела, неплохой сериал.
Я вот сегодня досмотрела норвежский ’Выхода нет’.
Белоснежко• 06 декабря 2025
Смотрела
Мне понравился
Белоснежко• 06 декабря 2025
Ответ дляГолена блондинка
трансгендеров, лесбиянок/геев много?
Нет
Белоснежко• 06 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
Да, смотрела, неплохой сериал.
И как ?
Белоснежко• 06 декабря 2025
Я смотрю сейчас Чудовище внутри меня
Пока - ок
Уси Пуси• 06 декабря 2025
а, я дивилася. я ніфіга не здогадалася, хто винен. ну такоє, можна подивитися, але не вау.
Ответ дляMs. Скромность
Це завжди про суб´єктивність думки)
Комусь ОК, в комусь нудно
Погоджуюсь. А я не змогла дивитись «Ігри престолів». Всі в оточенні реагують на це так -😳😳😳
Ответ дляЗвоночек
О, Ідеальна пара мені зайшла. Був, правда, момент десь посередині, що хотілось кинути. Але додивилась таки. Отам я до останнього не могла зрозуміти, хто вбивця.
Решту 2 додала в список.
Ответ дляБелоснежко
Я смотрю сейчас Чудовище внутри меня
Пока - ок
О, теж побачила його в «вам може сподобатись». Треба глянути.
Ответ дляУси Пуси
Я останнім часом багато детективів читаю, то воно мені склалось в голові.
Мені атмосфера зайшла, попало в настрій, мабуть)