Отчебучкина• 06 декабря в 23:53

Вот это жесточайше вырубают свет..

КокошинЭль• 07 декабря в 17:42
Ответ дляРаз одела не бу
Повністю згодна. Всі зайняті коли помитись, коли поїсти. Не вірю більше в пошкодження. Все штучно і навмисно робиться, як і ця війна загалом. От навіть ракети й шахеди збивають в місті, а чому так? Бо вже купа воєнних розказали про накази - не збивати в передмісті, а чекати поки долетить. А потім наше зелене їде й просить допомоги, показуючи розбиті будинки.
Я могу за Сумскую область сказать. Нет ни единой подстанции - где не было прилётов.

А что там по телеку говорят- мне пофиг, я вижу все прекрасно и так, общаюсь и с другими коллегами по стране. Во многих областях такая же жопа.
к.Буланова• 07 декабря в 17:41
Ответ дляЛижТолько
Дональд, ти нарешті зареєструвався на совєтчіце?!?!
ЛижТолько• 07 декабря в 17:49
Ответ дляк.Буланова
Все свои вопросы вы можете задавать нашему правительству. Что они сделали, чтобы предотвратить войну? Они все понимали, война была в воздухе. С декабря в Жулянах аншлаг на взлетной полосе, имущество вывозили самолётами. А на вас и ваших детей им на#рать. Чипайте кого угодно, но перед вами в ответе те самые слуги народа, которым вы платили зарплату, а они вас обокрали и кинули на смерть.
У мене немає запитань ні до вас, ні до уряду. І ви і вони періодично несуть якусь маячню)
к.Буланова• 07 декабря в 18:04
Ответ дляЛижТолько
В этом ваша основная проблема, вы не видите причинно-следственных связей.
Глас_Народа• 07 декабря в 18:09
Ответ дляMs. Любмая жена
Люди ДОЛЖНЫ жить и работать комфортно....а не мучаться, потому что какой-то дед решил вспомнить молодость
Ну і? Повинні . Далі що? Немає світла, звідки треба взяти? Як буду думати, хто мені що винен - здохну нафіг.
Глас_Народа• 07 декабря в 18:19
Ответ дляОшеламиссимо
В 2022-2023 у нас в Одессе отключали ещё жёстче.
Та нічого, Київ теж по три доби сидів. А тут ’ніколи не було і от знову’.
Глас_Народа• 07 декабря в 18:24
Ответ дляРаз одела не бу
Странно, что все еще остаются люди, которые упорно отрицают реальность.
Яку? Що якщо летить 600-700 цілей і все в одне місце, то будуть руйнування і жертви серед цивільних. Так, будуть. Це і є реальність. Якщо дістає артилерія чи балістика - будуть жертви. Це теж реальність. Але вам вона чомусь не влаштовує, вас влаштовує виключно зрада. На здоров´я, не можу нічим допомогти. Мені цікаво, як уявляють подібні ’реалісти’ реалізацію цих ’наказів’. Ну от ’наказ’ спустили, добре, нехай усний. Далі що? Хлопці, ви тут не збивайте, хай на цивільних летить. Що, там ваші рідні? Ваші будинки? Та невже??? Сюрприз...
Глас_Народа• 07 декабря в 18:25
Ответ дляКолупалочка
Не паніка.Депресія та злість, що кінця і краю цьому нема.І навіщо це все терпіти?
Можна не терпіти. Але з варіантів ’не терпіти’ - наразі лише виїхати.
Глас_Народа• 07 декабря в 18:28
Ответ дляКолупалочка
Переборні.Навіщо це все терпіти безкінечно?
Де вихід?Де кінець?
Де скажете, там і буде. Як нестерпно, то треба щось змінити. Мені нормально, у мене подібний досвід уже є. Хто дуже тендітний - можна перезимувати в якомусь іншому місці.
Бася-Мася• 07 декабря в 18:28
Ответ дляпарИла я парИла
Ой да ладно, я живу на деміівці, недалеко від заводу. Жужжать над нами шахеди так само як і кругом, але він нахер нікому не всрався той рошен. А в перерахованих вами магазинах уся їх продукція також є
Если прилетает в Сильпо ил АТБ, где есть рошен, то убытки несет супермарует, а не те, кто ему продает. Странно, что вам непонятна такая простая вещь. С рошеном пострадавший обязан рассчитаться в любом случае
ЛижТолько• 07 декабря в 18:54
Ответ дляк.Буланова
Я не замовляла у вас психологічний аналіз, вспокойтеся вже.
Айпишница• 07 декабря в 19:08
Ответ дляГлас_Народа
А що не так? Люди пристосувались, хто як міг. Ще в 22-23. Ви в цей час у Польщі жили?
Нет, в Аргентине
Бабайко• 07 декабря в 20:02
На завтра график у меня киевобл - красота ухожу на работу света нет, прихожу тоже - зато днем три никому не нужных часа есть.
С отоплением фигня без света оно такое еле еле носки на батарее не высыхают.
Хол-ку амбец и продуктам там - молоко киснет раньше срока как и все остальное, да и сам хол-к такие пляски тяжело переживает, хорошо хоть не ноуфрост с таким бы вообще труба была.
Ночью я сплю чтоб в 5 на работу встать и ничего кроме почистить зубы, одеться, выпить кофе не успеваю в полудреме выхожу.
Не пью, не курю• 07 декабря в 20:12
Ответ дляТехпаспорт на медузу
ще 100 тем на цю тему створіть, може щось зміниться.
Пора единую тему делать....
Техпаспорт на медузу• 07 декабря в 20:29
Ответ дляНе пью, не курю
Пора единую тему делать....
для чого? це ні на що не вплине і нічого не змінить, просто дивують люди, які не дивлячись кліпають однотипних 100500 тем кожен день.
КокошинЭль• 07 декабря в 21:22
Хто не хоче терпіти все що пов´язане з обстрілами і з енергетикою - будь ласка в ЗСУ або в допомогу енергетикам. Що там, що там- людей недостатньо, а роботи дуже багато. Але ж ні, бажаючих немає...
ЯспАкойнаЯ• 07 декабря в 21:25
Ответ дляГлас_Народа
Мені іноді здається, що зараз найбільше страждають ті, хто тоді цей треш не відчув.
В мене, наприклад, тоді оптики не було, станції моб.операторів здихали через 2-3 години, а в мене робота дистанційна.
Ще момент: без електрики в мене немає води і не працює котел. В контурі на опалення вода є, але без електрики - фіг те опалення запустиш...
Тому зараз, коли електрика є, хоча б, 3-4 години на добу, то мені, в порівнянні з тим жахом, коли світла не було по кілька діб, ще терпимо. Станції встигають зарядитися, інтернет є, спланувати свій день, враховуючи години відключення, є можливість.
Ну що ви, мамо!• 07 декабря в 22:02
Ответ дляПасти Ла
То змінюйте роботу.
В мене все тягне і додатково зарядна станція є.
Удалено администрацией...
Пасти Ла• 07 декабря в 22:09
Ответ дляНу що ви, мамо!
Удалено администрацией...
Ну що ви, мамо!• 07 декабря в 22:12
Ответ дляПасти Ла
Удалено администрацией...
Пасти Ла• 07 декабря в 22:18
Ответ дляНу що ви, мамо!
Удалено администрацией...
Ну що ви, мамо!• 07 декабря в 22:21
Ответ дляПасти Ла
Удалено администрацией...
Пасти Ла• 07 декабря в 22:24
Ответ дляНу що ви, мамо!
Удалено администрацией...
Ольга520• 07 декабря в 22:44
Ответ дляАйпишница
В соседней теме отписались автору, что все ок, всем нормально
У всех газ, генераторы и станции и им все равно
Может, вы ещё не в теме ?
У меня газ, генератор. Но вот это все не ок
Ольга520• 07 декабря в 22:47
Ответ дляРаз одела не бу
Охотно верю. Потому что очевидно что со светом херня искусственная.
Поднимут цену и резко все наладится
Обстановщица• 07 декабря в 23:04
власть хочет отвлечь внимание от других тем , вот и делают так, что бы народ не обращал внимание на корупционные скандалы, провалы в дипломатии, кабальном договре и т.д.
TPRS• вчера в 08:47
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так, нити завжди легше- ніж щось робити
Але і з якоюсь підготовкою зараз важко, бо хто в темі - розуміє в якому стані енергетика і що буде при мінус 10, наприклад (обстріли нікуди не ділись).
ЯспАкойнаЯ• вчера в 09:00
Ответ дляMystery -ing
Так, нити завжди легше- ніж щось робити
Так я ж не кажу, що легко і мені все це подобається. Просто є з чим порівняти. І тому, мабуть, я поки, як щось трагічне, ці відключення не сприймаю.
Глас_Народа• вчера в 10:11
Ответ дляАйпишница
Нет, в Аргентине
Добре в Аргентині, тепло.