Ні грама• Изменено вчера в 11:08
Римська штора врятує інтерʼєр кухні ? Дівчата допоможіть плз
Чи краще тюль на два боки як на 3 фото
Скатертину зміню.. але стіл і стільці лишаються
Злива інформації• вчера в 11:22
Ответ дляМальчун-задирун
О, вже й мене приплели 😂
Ну так ви ж коментуєте
Срочнокпсихологу• вчера в 11:23
Ответ дляжінка незаміжня
Подивилась на поради, люди як з іншого світу. Мільйонери з ремонтами, оновленими кожного року?
Я більше люблю тюль, і мабуть таки б підвязувала
І головне ні слова - чи це термінова оренда у автора ? ВПО ? Інша країна
Гуру стилю тут як тут
Таракашечка• вчера в 11:23
Таке враження, що це якісь нереальні фото, чи то намальовані ШІ, чи то назбирані в інтернеті.
Авторе, перше та третє фото це приклад штор, а друге фото це ваша кухня?
ТигрЛьвович• вчера в 11:26
Я не бачу сенсу в римській шторі, якщо вже є ролети. Обрала б щось напівпрозоре, що закриває вікно повністю, - тюль
Електрохарчування• вчера в 11:26
Ответ дляСрочнокпсихологу
Гуру стилю тут як тут
Вы что-то посоветовали или только с критикой? Люди правильно все советую, тк нет исходника. А автор сама выберет, что ей подходит. А такие как вы посоветовать не могут, только срач разводят.
Не будь КакСвета• вчера в 11:26
Ответ дляМальчун-задирун
Вас про клейонку і стільці запитували? Що ви як баби в селі почали обсмоктувати хто як живе 🤮
А вы как баба также в селе подхватили и бросились обсуждать и осуждать🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😉😉
Срочнокпсихологу• вчера в 11:27
Ответ дляЕлектрохарчування
А відкрити очі не вдалося ? Тільки срач у вас вийшов ?
Аноним_Русалка• вчера в 11:28
Интерьер спасет убрать с горизонтальных поверхностей лишнее. И провод от радио тоже все портит.
Трусиковед• вчера в 11:29
Я бы повесила максимально простую тюль и шторы в крупный цветок в пастельных тонах. Ролеты на окнах уже есть, римские с ролетами я не представляю.
Червона калина• вчера в 11:31
Ответ дляНе будь КакСвета
Я тоже удивилась что до сих пор клеёнки на столах у людей
А у вас что? У меня скатерть, а сверху прозрачная толстая клеенка
Сиамская сороконожка• вчера в 11:30
Ответ дляНа_оба_рот
Нема затишку.
Килим сучасний і тюль
Еще ковра не хватало и тюли. Ну, блин ((
Дама с собачкой• вчера в 11:30
Ответ дляСиамская сороконожка
Не застилайте стол. Замените на нормальные стулья, уберите всю ерунду с холодильника. Окна так оставить.
+ шторы на кухне - жиро и запахоулавливатели. Чем меньше тетстиля - тем лучше. Мои родители закатывали глаза «как не уютно»! Ну нет у меня столовой! Где готовлю -там и ем.
На_оба_рот• вчера в 11:31
Ответ дляСиамская сороконожка
Блінкайте на здоров*я.
Задовбали лікарняні дизайни
Ща как дам• вчера в 11:31
Когда два окна в одной комнате - это очень красиво, я бы оформила их полноценно, с тюлью и шторами плотными по бокам, до пола, это украсит комнату
Мальчун-задирун• вчера в 11:31
Ответ дляНе будь КакСвета
Та неприємно просто, запитала про штори почали ту клейонку обсуждати, тим паче автор написала, що змінить. Що б не показали, тут все не так.
Госпожа_тамагочи• вчера в 11:34
Это ваша кв или съемная? Эта комната пустая. Вы взяли фото 1 с современным ремонтом и материалами и хотите натянуть на ваш. Это нереально. На окнах жалюзи этого достаточно, римская штора тут не нужна.
Аннуитет• вчера в 11:35
Ответ дляТаракашечка
А магнітофон на підвіконні?
Та я ж не ради обосрать, а потому что они портят интерьер и любая штора с такими стульями ничего не исправит
Баррикадница• вчера в 11:41
Воно якесь кострубато, автор.
Кухня сучасна, в частина, де їдальня, ретро. Не співграє між собою.
Клійонку викинути, крісла і стіл помалювати в білий чи сірий. Римська штора більше по стилю пасує.
В мене питання по підлозі: ви хотіли так і різний напрямок чи так майстри напартачили ?
Госпожа_тамагочи• вчера в 11:41
Ответ дляБаррикадница
Воно якесь кострубато, автор.
Для чого малювати ці крісла і стіл? Я в шоці від таких порад..
Баррикадница• вчера в 11:45
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Бо тепле і холодне не пасує одне до одного. Якщо в автора нема дверей, то все має бути в справному стилі: а не той до ліса, той до біса.
Не говорячи про лінії.
Не розумію шоку.
Авторка прийшла на форум за порадою, бо сама бачить, що щось не то виглядає.
От кожен і висловив свою думку.
Чи існує лише ваша , правильна ?
Не говорячи про лінії.
Не розумію шоку.
От кожен і висловив свою думку.
Чи існує лише ваша , правильна ?
Ms. Dolly• вчера в 11:45
Ответ дляБочка порохУ
Стулья хоть отреставрируйте, например покрасить в белый и может обивку сменить.
Или недорого просто купить чехлы в китае
Бабка_в_кедах• вчера в 11:48
Вікна невеликі, там нема куди таку широку конструкцію з двох тюлей розмістити. Та й тюль на фотці якась архаїчна. Римська штора незручна буде. Бачу у вас там ролетні штори, я б замінила в них тканину на якусь більш декоративну. Якщо хочеться тюль, то я б глянула щось на органзі/мусліні з рослинним барочним орнаментом, який відповідає дизайну стільців. Але одним полотном, не ділити надвоє.
Конфиденциальность• вчера в 11:58
Ответ дляАннуитет
Стулья стародавние
Стулья офигенные, но их бы реставрировать
Треба підробіток• вчера в 12:35
Тюль и шторы и будет уютно. Полноценную тюль не такую, как на фото у вас
Ні грама
• вчера в 12:46
Ответ дляТаракашечка
Так
Ні грама
• вчера в 12:48
Ответ дляЩа как дам
Але це ж кухня.. там біля зрізаного вікна відразу кухня стоїть
Ні грама
• вчера в 12:50
Ответ дляКонфиденциальность
А як реставрувати