Ні грама• Изменено 07 декабря в 11:08

Римська штора врятує інтерʼєр кухні ? Дівчата допоможіть плз

Чи краще тюль на два боки як на 3 фото

Скатертину зміню.. але стіл і стільці лишаються
автор Ні грама • 07 декабря в 12:50
Ответ дляБабка_в_кедах
Вікна невеликі, там нема куди таку широку конструкцію з двох тюлей розмістити. Та й тюль на фотці якась архаїчна. Римська штора незручна буде. Бачу у вас там ролетні штори, я б замінила в них тканину на якусь більш декоративну. Якщо хочеться тюль, то я б глянула щось на органзі/мусліні з рослинним барочним орнаментом, який відповідає дизайну стільців. Але одним полотном, не ділити надвоє.
А є фото як виглядає? Я не можу уявити
Конфиденциальность• 07 декабря в 12:51
Ответ дляНі грама
А як реставрувати
Зашкурити та пофарбувати деревину. Бачу, вона ж добротна.
ішо• 07 декабря в 12:56
живу в Римі, ніколи про ’’римські’’ штори не чув
Таракашечка• 07 декабря в 12:57
Ответ дляНі грама
Так
Тоді вам можна тюль. Римска більш сучасна, але до ваших меблів пасуватиме звичайний тюль, тільки без рюшей та завязочек, щось нейтральне, лаконічне
Бабка_в_кедах• 07 декабря в 13:47
Ответ дляНі грама
А є фото як виглядає? Я не можу уявити
Десь так. Крупний малюнок, без великої кількості завитків. Горизонтальні полоси зроблять вікно візуально ширшим. Якщо хочете, щоб вікно виглядало ’стрункішим’, треба вертикальні полоси.
миссДавеча• 07 декабря в 15:13
Нормальные стулья, хоть и не очень современные. Повесьте тюль в пол, так еще и радиаторы не будут в глаза бросаться, что тоже уменьшит шум. Клеенку уберете и будет норм. Тюль еще и стирать удобней, чем римскую.
Трусиковед• 10 декабря в 13:22
Вот так я сделала бы
автор Ні грама • 10 декабря в 13:30
Ответ дляТрусиковед
Вот так я сделала бы
Ого яка ви молодець
Як у вас вийшло намалюватии
Трусиковед• 10 декабря в 13:41
Только тюль до пола, прикрыть батареи
Трусиковед• 10 декабря в 13:45
Ответ дляНі грама
Ого яка ви молодець
Як у вас вийшло намалюватии
Чат gpt
У вас выгодное сочетание дерева и белого, можно взять текстиль практически любого цвета и фактуры, с любым рисунком от геометрии до прованса. Главное чтобы скатерть и шторы между собой не ссорились.