Ганцю в кєдах• 07 декабря в 12:35

Хто отримував сертифікат на житло?

Бо друзі отримали не 2 млн як обіцяли, а 1700000, тобто 300000 грн просто не доплатили. Хто стикався з такою ситуацією?
Пез Году Неделя• 07 декабря в 13:50
Ответ дляПотринділиця
В якому пості автор написала, що це ваучер впо з убд? Вона кілька разів вказала про сертифікат за зруйноване житло. Чи ви побачили суму 2 млн і натягнули її на постанову від 1 грудня? Чи ви думаєте, що за зруйноване по 2 млн не виплачують?
Автор наголосила на двох мільйонах. Їй пояснили, що то не ті гроші, про які вона думає. Все
Потринділиця• 07 декабря в 13:53
Ответ дляПез Году Неделя
Чому? Мій покупець погасив сертифікат рівно на 2 млн. Рівнісінько. В жовтні 25.
Чому таке неможливо з друзями автора?
Советчица-детектед.
Пупуговка• 07 декабря в 13:57
Ответ дляПотринділиця
Чому таке неможливо з друзями автора?
Советчица-детектед.
Тому що за сертифікатом гроші перераховують в повному обсязі
Не люблю натовп• 07 декабря в 13:58
Ответ дляПупуговка
Не обязательно, у наших знакомых зашло двумя суммами. Я выше писала
Брат получил одной суммой за квартиру ок. 1.3 млн
Пупуговка• 07 декабря в 14:01
Ответ дляНе люблю натовп
Продавцю перераховують у повному обсязі. Один сертифікат, два чи скільки завгодно.
Потринділиця• 07 декабря в 14:02
Ответ дляПупуговка
Он вище хточсь написав, що частинами отримували.
Пупуговка• 07 декабря в 14:02
Ответ дляПотринділиця
І шо?
Не люблю натовп• 07 декабря в 14:02
Ответ дляПупуговка
Какому продавцу?
Я описала ситуацию знакомых и брата. Брату зашли одной суммой деньги, знакомым двумя
Потринділиця• 07 декабря в 14:03
Ответ дляПупуговка
І шо?
І то, що не треба категорично звинувачувати автора в брехні.
Пупуговка• 07 декабря в 14:04
Ответ дляНе люблю натовп
Какому продавцу?
Продавцю нерухомості звісно
Пупуговка• 07 декабря в 14:05
Ответ дляПотринділиця
Ну якщо ви не розумієте, про що автор хотіла розвести зраду, то я прекрасно розумію
Потринділиця• 07 декабря в 14:08
Ответ дляПупуговка
Ви натягуєте сову на глобус. От і все.
Почули про суму 2 млн і понеслась....
Пупуговка• 07 декабря в 14:10
Ответ дляПотринділиця
Ви натягуєте сову на глобус. От і все.
Почули про суму 2 млн і понеслась....
Ви з однієї команди? Дуже схоже
автор Ганцю в кєдах • 07 декабря в 14:10
Ответ дляПотринділиця
Та нехай, їм подобається, я не звертаю на таких увагу))) дякую
Потринділиця• 07 декабря в 14:10
Ответ дляПупуговка
Ви з однієї команди? Дуже схоже
Я ж кажу, Советчица-детектед
Потринділиця• 07 декабря в 14:12
Ответ дляГанцю в кєдах
Мене аж вибісило. Що не спитаєш, налітає свора, і починають обгавкувати зі всіх сторін. Якась псарня, а не Порадниця.
Пупуговка• 07 декабря в 14:16
Ответ дляГанцю в кєдах
То де кому що не доплатили?
автор Ганцю в кєдах • 07 декабря в 14:21
Ответ дляПотринділиця
Так в кожній темі вже
Пупуговка• 07 декабря в 14:22
Автор, шо ви мовчите? За якою програмою і як саме ’не доплатили’ 300 тысяч?
ВільнаНазавжди• 07 декабря в 14:33
Ответ дляПупуговка
Постанова 1176 тільки для УБД та інвалідів війни, які мають зареєстроване місце проживання на ТОТ і ВПО на підконтрольній
Понятно
Пез Году Неделя• 07 декабря в 15:49
Ответ дляПотринділиця
Чому таке неможливо з друзями автора?
Советчица-детектед.
Тому що то інша програма. І суми різні
Потринділиця• 07 декабря в 16:10
Ответ дляПез Году Неделя
Тому що то інша програма. І суми різні
Яка інша програма? Автор питає конкретно про компенсацію за зруйнований приватний будинок. Для чого ви поприплітали інші програми?