Пригаю-цибаю• вчера в 15:11
Куртки next, хто купував такі моделі?
Хочу замовити сину і вагаюсь з розміром і моделлю . Друга новинка .
Куртки не більшомірять ?
Жена_КотораяСтена• вчера в 15:14
На худых большемерят, сыну всегда брала на размер меньше. Если обычной комплекции - берите в размер
А у нас макарошки• вчера в 15:19
Все залежить від того, якої статури син. Якщо худий - то по ширині буде добре, в по довжині - великувата, хоча манжет буде довжину рукава тримати і буде в носінні комфортна. Якщо ж широкоплечий та міцної статури - варто взяти на розмір більшу, бо інакше може бути тісна саме в плечах
Пригаю-цибаю
• вчера в 15:24
Ответ дляhrystia
В синів така , як на першому фото. Як на мене, в розмір.
Зимою не мерзнуть в них ?
Молода і нерозважлива• вчера в 15:58
Ответ дляПригаю-цибаю
Зимою не мерзнуть в них ?
Хтось може мерзне, а хтось ні.
Розмір в розмір.
Мій зараз 150, куртка на 152, ідеально.
Розмір в розмір.
Мій зараз 150, куртка на 152, ідеально.
Молода і нерозважлива• вчера в 16:04
Ответ дляПригаю-цибаю
Син не худенький і на свій вік навіть рослий
На зріст орієнтуйтесь, а не на вік
Лупаю цю скелю• вчера в 17:14
Я взяла першу куртку. Розмір 170 на ріст 167. Величезна, от прям взагалі не варіант носити. Але син худий.
Единорог помог• вчера в 17:29
Куртка классная, лёгкая, брала сыну похожую в прошлом году. Единственное, вот эти проклеенные швы, есть где сбился наполнитель, как проплешины.
Тёплая, не на -10, но уверенная еврозима. Ткань не промокает. Не очень большемерит, на крупного мальчика хорошо. За счёт спущенного плеча и манжета выглядит и сидит необъемно. Такая, как на фото1.
На 2 фото плечо, ничего не скажу.
Скромняшка• вчера в 17:58
З першого фото купили нещодавно. Син 150 см і не худий, навіть є зайва вага. Куртка розміру 152, більше точно не треба. В 158 потонув би