Реверанс• 07 декабря в 18:58

Турбота зелених чортів Зеленського про ветеранів.

https://www.youtube.com/shorts/FBfNwqirlfI

Шостка Юрій Миколайович
На вулиці міста Луцьк просить допомогу на лікування після поранення. Захисник за ампутацію двох ніг отримав тільки медаль. Депутати нещодавно проголосували за підвищення зарплати собі до 200000 грн на місяць.
Зробіть вибір:
вже голосів: 20
Так і має бути
Влада Зеленського нелюди
автор Реверанс • 07 декабря в 19:01

https://youtube.com/shorts/FBfNwqirlfI?si=X72jnpyX...

https://www.youtube.com/shorts/FBfNwqirlfI?feature=share
Aksinia 111• 07 декабря в 19:02
3 грудня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні Закон України «Про Державний бюджет на 2026 рік», яким на фінансування ветеранської політики передбачено 18,9 млрд грн, що на 6,3 млрд грн більше, ніж цьогоріч.
Toonika• 07 декабря в 19:02
Хз про этого ли.
Но я читала в ФБ про такого защитника, ему предлагали помощь, но ему интереснее стоять и давить на жалость. Такие тоже есть
автор Реверанс • 07 декабря в 19:05
Ответ дляAksinia 111
Вірим.
І згадуєм Грейдера,який з пораненням,тяжким пораненням вимушений був жебрати в переході.
Так і помер не встигнувши зібрати собі на операцію.
Зеленський думає лише про себе і свою родину.
Інваліди-ветерани його не цікавлять.
Взагалі.
автор Реверанс • 07 декабря в 19:07
Історя Грейдера,хто може забув.
19 березня обірвалося життя колишнього військового 205-го батальйону Територіальної оборони України Віталія Лашевича ’Грейдера’. Напередодні українці зібрали для захисника півтора мільйона гривень, після того як працівник TSN.ua зустрів захисника в одному з переходів Києва. На захист України Віталій став одразу після початку повномасштабного вторгнення.

Valentina shop2020• 07 декабря в 19:20
Ответ дляToonika
Хз про этого ли.
Не придумывайте ерунду,,,,ему предлагали,,,
Toonika• 07 декабря в 19:21
Ответ дляValentina shop2020
Я не собираюсь придумывать ерунду! я говорю, что на одного болезного найдется один плакальщик, и на нем не написано,ху из ху!
Короче, я уже им не верю
автор Реверанс • 07 декабря в 19:25
Ответ дляValentina shop2020
Так предлагають,що фонд Свої не вспіває оплачувати операції на кінцівках.
Така допомога від влади,що відновлення справа рук самих інвалідів.
Але байдуже населення не вірить.В байки преза-вірить.А людині без ніг-ні.
Реальність така,що якщо не медійна особистість то будуть дуже великі труднощі.