Сиренькая• вчера в 18:59
Дорого, але дуже смачно
Жерица ночи• вчера в 19:24
Ответ дляНа пів ставки
Почему дорого?
Потому что фисташки дорогие, а из-за шелухи там и есть нечего
Жерица ночи• вчера в 19:25
Ответ дляБлакитна устриця
Обычные фисташки, что там дорогого?)
Мне дорргие и даже очень
Конотопська відьма• вчера в 19:29
Чому ви вважаєте, що якщо вам «дуже смачно», то має бути смачно іншим? І так само, «дорого» для вас дорого і для інших? Мені не дорого і не дуже смачно. Звичайні горіхи. Тема ні про що. Ще хліб виклади б. Зараз теж дорогий.
А вот недавно• вчера в 19:53
Я восени підсіла на фісташки, мало того що по карману б´є, та ще так дупа виросла, то тепер геть рідко купую. Ну його)))
Пацан к успеху шел• вчера в 20:05
Дорого,але з один раз багато не з´їси...купую іноді 50грн за 100грам- беру на 200грн.
На пів ставки• вчера в 20:06
Ответ дляЖерица ночи
А сколько они стоят?