Неваляшкина• 07 декабря в 22:14
Тривожна керуюча
Ситуація наступна: працюю онлайн, виконую певний об´єм задач розрахований на довготривалий строк.Керівник відділу постійно влаштовую паніку, що нічого не встигаємо і намагається контролювати і перепровіряти кожний мій крок навіть не із за недовіри, а тому що такий характер в неї.Я спочатку спокійно це сприймала і намагалась відкрито їй пояснювати скільки часу займає ця або та задача, але це її не заспокоює і я відчуваю, що вона як вампір забирає мою енергію і витрачає мій час на безкінечні пояснення.Я працюю не один рік в своїй сфері і впевнена в якості своєї роботи.Як правильно діяти?
Неваляшкина
• 07 декабря в 22:16
Ответ дляТримаю свічку
А что за работа?
Проектна робота в маркетинговому аналізі
Тримаю свічку• 07 декабря в 22:17
Ответ дляНеваляшкина
Скорее всего хочет результат
ТаЕщеОптимистка• 07 декабря в 22:23
Начальник она - не вы. Вам сказали объснить - объсните. Вот будет у вас свой бизнес или должность будете какую-то занимать, тогда делайте, что хотите. Не нравится, что начальство вас контролирует - увольняйтесь. Никто не обязан вам на слово верить, что вы супер специалист.
Бавовнятий Пупс• 07 декабря в 22:26
Шлите ей каждый день/неделю сводку по выполненным задачам, так ей будет спокойнее.
Неваляшкина
• 07 декабря в 22:26
Ответ дляБавовнятий Пупс
Спасибо, уже тоже про это подумала
Неваляшкина
• 07 декабря в 22:27
Ответ дляТримаю свічку
Скорее всего хочет результат
За результат отвечает вся команда и она в том числе.
Сиджу тихенько• 07 декабря в 22:30
Я зараз вам напишу зі сторони керівника, отакого ’тривожного’. В мене в підпорядкуванні 8 чоловік. 6 з них працюють так, що якщо я дала задачу, то навіть не встигаю перепитували як строк підходить. Або вони уточнюють щось в процесі або кидають драфт на погодження, або взагалі завдання виконане і все ок. А 2-є - даш задачу і якщо не перепитаєш, то буде ’сюрприз’, коли строки вже горять. Питаєш - ’роблю’, що робить незрозуміло. 2 дні робить те, що можна зробити за півдня. Тягне, тягне. Знову питаєш. Бо ’прилетить’ від керівництва тобі в першу чергу. А потім пройшло 2 дні - виставляє, та таке, що волоссячко дибом. Помилка на помилці, тяп-ляп. Перероблює, ти частіше питаєш. Строки, відповідно, ’згоріли’. І так, виглядаєш ’тривожним’ керівником, бо реально дьорганий
Тримаю свічку• 07 декабря в 22:30
Ответ дляСиджу тихенько
Хреновый руководитель
Сиджу тихенько• 07 декабря в 22:31
Ответ дляТримаю свічку
Хреновый руководитель
Знаю, хороший вже давно б в шию вигнав
Тримаю свічку• 07 декабря в 22:32
Ответ дляСиджу тихенько
Знаю, хороший вже давно б в шию вигнав
Первую очередь вас, потому что ровно на попе сидишь
Неваляшкина
• 07 декабря в 22:44
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую, до поділились своїм досвідом.Всімпопередні керівники були задоволені моєю роботою і рекомендували мене далі.Крім того є речі які не залежать від мене, але впливають суттєво на швидкість.
Аноним_1858• 07 декабря в 23:24
Колись розписували ледь не по хвилинам чим займався вдень. В графік почав добавляти час на заповнення звіту. Ну бо реально воно займає час. Не знаю що вплинуло, але не довго тими графіками задрочували
очки_ннадо• вчера в 06:03
Вот это называется микроменджмент, самая раздражаюшая штука. Вряд ли вы ее поменяете, как человека, проще работу сменить