Святатабожа• 08 декабря 2025

Хто тут постійно розказує, що в Києві не маленькі зарплати?

Сходила на дві співбесіди
Перше це адміністратор у фітнес студію зп 15 тисяч,графік пів дня перша чи друга половина дня ,вибираєш самостійно
Друга це страховий агент в кол центр теж зп 15 тисяч при повній зайнятості і навіть є зміни в вихідні дні ,але тоді в будній дадуть вихідний
Мені сказали,що подумають,так як вибирають вони,а не я
Коли мовчу- приємна жінка• 08 декабря 2025
Ответ для100%
Притом что человек, даже дворник, должен получать адекватную зп
І що далі?
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
То можливо треба було ще зі школи думати про своє майбутнє і докладати зусиль, щоб отримати бюджетне місце в вузі?
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Це не менталітет, а економічна ситуація. Навіть люди з ВО не завжди багато отримують: лікарі, вчителі, вихователі, бібліотекарі і т.д.
Тогда- уехать от нищих зарплат. Пусть в/о , на досуге, себе моют полы и работают админами в фитнес- клубе
Ответ для100%
Не всегда
Особенно когда приходят принцессы с в/о

Это адский труд. И его надо достойно оплачивать
Звертайтесь до власників кол-центрів - хай підвищують зарплатний фонд. Ваш маніфест на форумі нічого не змінить.
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Зато я почитала как люди, с короной, самоутверждаются
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Проще страну поменять.
Ответ для100%
Откладывать с 15000?
В том то и дело что выбраться из этого болота очень сложно
Без помощи денег со стороны
Хто хоче - шукає можливості. Пошукайте гранти від роботодавців і спонсорів. Все в Ваших руках
Брюлик в стразах• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Сейчас бюджетные места практически все у льготников, которых с начало войны стало в разы больше.
Не худа ні разу• 08 декабря 2025
Интересно что за страховая? У нас меньше 30 тыс ни у кого нет, в т.ч. и в регионах. И на 30 тыс ещё попробуй найти, все хотят гораздо больше и это не удивительно с таким уровнем цен и инфляции
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Далеко не всі, не розповідайте. Донька випускниця цього року, і багато друзів та однокласників вступили на бюджет не будучи пільговиками.
Ответ для100%
Теж варіант
S.s.s.• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви дивитеся низько кваліфіковану працю і розраховуєте на велику зп? А в регіонах на подібних ваканціях теж 15 платять?
Ви що ? За людей прибиральниць не вважаєте ? Хто проживе на 15 зараз?!
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляS.s.s.
Ще пенсіонерів згадайте,які на 3-4 тисячі виживають. Ви мабуть забули в якій країні живете, в яких умовах
Ответ для100%
Шановна, корона тут у Вас: нічого не знаю, нічого не вмію, але давайте мені високу ЗП.
Брюлик в стразах• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Возможно. Очень много умных детей выехали и поступили в ин.вузы.
S.s.s.• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Пенсіонери давно б вимерли , якщо б їх діти не утримували
Ответ дляБрюлик в стразах
На пільговиків є квота. Хто не увійшов в неї - поступають на загальних засадах.
S.s.s.• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Зараз взагалі можна з 130 вступити , немає конкуренції
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Навпаки, наприклад в цьому році Польща підсунула свиню нашим студентам, в розпал вступної компанії змінивши умови вступу, і багато хто змушений був вступати в Україні
S.s.s.• 08 декабря 2025
Ви що ! В нас тепер в пошані блогерство! Оце висока кваліфікація мати гнути на камеру !
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляS.s.s.
Ой, тільки не розповідайте, купі пенсіонерів не допомагають діти.
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляS.s.s.
Куди це на бюджет можна було вступити у балом 130 ану, розкажіть)
S.s.s.• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Не перекручуйте. В цьому році тягнули до останнього, але вступили діти. З нового року - вже тільки через в2.
ХвостПистолетом• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
А в чому вона некваліфікова поясніть?
В тому , що нічого вміти не треба
S.s.s.• 08 декабря 2025
Ответ дляХвостПистолетом
В тому , що нічого вміти не треба
А блогером багато треба вміти , ах , так - словник нецензурних слів вивчити
Не худа ні разу• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
На учителя небось, туда одни неудачники идут
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляS.s.s.
Ні, не вступило багато дітей. Лише ті,які були офіційно зараховані до вузу до 1 серпня!
Ответ дляS.s.s.
Якась болюча для Вас тема. Не всі «блогери» можуть монетизувати блог
S.s.s.• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Що значить офіційно ? Взяли документи до 01 серпня , а децизіі не було до 1 жовтня !
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Да, и шо?