Святатабожа• 08 декабря 2025
Хто тут постійно розказує, що в Києві не маленькі зарплати?
Сходила на дві співбесіди
Перше це адміністратор у фітнес студію зп 15 тисяч,графік пів дня перша чи друга половина дня ,вибираєш самостійно
Друга це страховий агент в кол центр теж зп 15 тисяч при повній зайнятості і навіть є зміни в вихідні дні ,але тоді в будній дадуть вихідний
Мені сказали,що подумають,так як вибирають вони,а не я
Распутница• 08 декабря 2025
Ответ дляБензопирен
А яку треба мати кваліфікацію щоб адміном фітнес центру працювати?
на таких роботах студенти працюють
Худенькі, молоденькі, охайні і привітні
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Бо живу тут
Так а де живете, з чого оплачуєте житло, якщо роботи не маєте?
Святатабожа
• 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Яку конкретно освіту у Вас вимагають?
Вищу!
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Вища
Специальность какая требуется, вас спрашивают
Прагматик флегма• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
ну як. жила в чоловіка, писала тут гордо на совєтчиці, що працюють тільки лохи, а її не для того мама ростила. тепер чоловік виставив за двері, треба щось знімати, якось перекантуватися, поки нового папіка знайде.
Ума Палата• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Вища
Я не верю, что у вас есть ВО, разве что заочка какого-то наспех склепанного ВУЗа, что базируется в 3х кабинетах
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
А яка там кваліфікація,яка освіта вимагається,які знання?
Коммуникабельность
Угодить каждому клиенту
Общение с людьми дико выматывает
Угодить каждому клиенту
Общение с людьми дико выматывает
Прагматик флегма• 08 декабря 2025
ідіть на адміністратора у фітнес-студію, беріть дві зміни.
це дійсно некваліфікована робота, з якою кожен справиться.
ну або шукайте ще.
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ для100%
Коммуникабельность
Угодить каждому клиенту
Общение с людьми дико выматывает
Угодить каждому клиенту
Общение с людьми дико выматывает
Это не квалификация. Это человеческие качества.
Послушная• 08 декабря 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Главбухом на 70 пойдёте?
Да пойдет, тащите ей свои бумажки, ща она вам годовой отчет сделает.
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Многие свою ’квалификацию’ получили благодаря деньгам родителей
Это не значит что те, у кого нет денег, должны и дальше получать копейки
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ для100%
Вы путаете теплое с мягким.
Каяспер• 08 декабря 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Чоловік проект менеджер ставка оф за 25тис грн все інше що заробиш ... Через війну особливо не заробиш. Кума дизайнер у відділі маркетингу банку, 35тис. Знайома у відділі кредитування 30тис. Знайома інженер в ЖЕКу ( точну назви посади не пам´ятаю) 26тис. Вчитель знайома 12тис.
Йдіть консультант в єву і тп 23-25тис, збирачи замовлення zakaz.ua там 27 наче пропонують правда робочий день там навіть не 8годин(.
Ужас, какие нищенские зарплаты ((
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Вы путаете теплое с мягким.
Ничего я не путаю
Наш менталитет почему-то считает что человеку без в/о достаточно секонда и куриных шей
Коли мовчу- приємна жінка• 08 декабря 2025
Ответ дляСвятатабожа
Вищу!
А спеціальність у Вас яка, що ідеально підходить для роботи адміністратором?
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ для100%
Ничего я не путаю
Вы тоже без в/о? Менталитет тут при чем?
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Притом что человек, даже дворник, должен получать адекватную зп
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ для100%
Ещё раз вам говорю - то, что вы перечислили - это не квалификация. Точка. Об остальном я вас не спрашивала.
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ для100%
На рівні з лікарем, юристом, економістом, програмістом і т.д.?
Ответ для100%
Коммуникабельность
Угодить каждому клиенту
Общение с людьми дико выматывает
Угодить каждому клиенту
Общение с людьми дико выматывает
З цим впорається і школяр. Тим більше, що енергії в них багато і їм важче вигоріти від спілкування з дебілами.
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Мне все равно что вы спрашивали
Шиворот Навыворот• 08 декабря 2025
Ответ для100%
Мне все равно что вы спрашивали
Ну тогда и разговаривайте сами с собой.
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не всегда
Особенно когда приходят принцессы с в/о
Это адский труд. И его надо достойно оплачивать
Особенно когда приходят принцессы с в/о
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну тогда и разговаривайте сами с собой.
Вашего совета не спрашивали
Когда в/о не равно интеллект
Ответ для100%
Є бюджетна форма навчання, є кредитування, можна спробувати відкладати гроші на курси і т.д.
З батьками звісно легше, але якщо Ви одна - Вас ніхто не врятує і не зробить Вам більшу ЗП тільки через те, що у Вас оренда.
100%• 08 декабря 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Откладывать с 15000?
В том то и дело что выбраться из этого болота очень сложно
Без помощи денег со стороны
Залізна тьотя• 08 декабря 2025
Ответ для100%
Откладывать с 15000?
Без помощи денег со стороны
То можливо треба було ще зі школи думати про своє майбутнє і докладати зусиль, щоб отримати бюджетне місце в вузі?
Ответ для100%
Ничего я не путаю
Це не менталітет, а економічна ситуація. Навіть люди з ВО не завжди багато отримують: лікарі, вчителі, вихователі, бібліотекарі і т.д.