Гигиенишвили• Изменено 08 декабря в 12:41
Мені треба швидко приготувати вечерю до Др- скільки треба часу?
Картопля варена з цибулькою
Тарталетки із гуакамоле червона риба, ікра
Салат помідор+листя
Кабачки кільцями з часником і помідором і філадельфією
Мʼясне готове
Салат помідор+листя
Мʼясне готове
Кидаю курити• 08 декабря в 12:47
Мені б години вистачило, я все дуже швидко роблю. До речі картоплю можна начистити заздалегідь, покласти у воду.
220В• 08 декабря в 12:49
Мне около часа, но я быстро всё делаю и одновременно, пока запекаются кабачки и варится картофель, сделаю всё остальное.
Суцільна зрада• 08 декабря в 12:50
Після картоплі вареной з цибулькою очікувала далі побачити салат Касаточка та десерт з маночки...
По темі: почистити картоплю і поставити варитися. Поки вона вариться, фаршируєте тарталетки. Листя в салатницю, зверху помідори та заправка - масло, сік лимону, бальзамік - п´ять-сім хвилин. Виключили картоплю і смажете кабачки. Мені би вистачило години. Може, трохи більше. з прибиранням.
Джавеліна• 08 декабря в 12:57
Гуакамоле с красной рыбой и картопля з цибулькою... И чеснок. Блеск.
А мясное что? Тушёная говядина с подливой?
Чемна панночка• 08 декабря в 12:58
Ставите картоплю, далі кабачки готуєте, поки схолонуть то готуєте тарталетки. Думаю 1-1.5 год
Ухахайкина• 08 декабря в 13:14
Ответ для220В
Так кабачки жарятся
220В• 08 декабря в 13:15
Ответ дляУхахайкина
Так кабачки жарятся
Я запекаю в духовке, если жарить, то зависит от того, сколько нужно кабачков.