Та легко!• 08 декабря в 13:52
Круглый напольный пылесос - стоит своих денег?
Который сам ездит. Хотела бы с функцией влажной уборки. У меня сейчас ручной недорогой китайский, отличный, но после мою полы со шваброй. Хотела бы облегчить жизнь хотя бы при отключениях света
Та легко!
• 08 декабря в 13:55
Ответ дляМао_Мяо
Он говно сабаче размазывает,полно видео.
У меня собака на пеленку ходит, нечего размазывать)
Летчица• 08 декабря в 13:55
Ответ дляТа легко!
Заїде і розмаже
Метелик• 08 декабря в 14:00
Для сухої уборки - отлично, для влажной - так себе, хорошо полы он не вымоет, так освежит
120-120-120 (не худею)• 08 декабря в 14:05
Робот-пилосос називається цей круглий штук)) Я вже другий собі купила, для мене він вартує кожної копійки, витраченої на нього. Але я і посудомийну машину свою обожнюю, а багато хто фукає і не розуміє, для чого вона потрібна. Кожному своє
Та легко!
• 08 декабря в 14:10
Ответ для120-120-120 (не худею)
Посудомийка вже є, теж дуже задоволена
А який в вас робот?
КаРаКаТиЦа• 08 декабря в 14:10
Ответ для120-120-120 (не худею)
А перший скільки прослужив? Яка марка? В нас мідея, але це так підтримуюче, генералю класичним пилососом))
120-120-120 (не худею)• 08 декабря в 14:15
Ответ дляТа легко!
Посудомийка вже є, теж дуже задоволена
А який в вас робот?
Xiaomi S20+
120-120-120 (не худею)• 08 декабря в 14:17
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Перший був зовсім простенький (тренувальний), купили дешево, щоб зрозуміти, чи зайде нам цей девайс, 5 років у нас був, а потім ми його віддали родичам, досі працює)
Анонимус Я• 08 декабря в 14:18
через 3 міс знайшла лошицю, котрій його втюхала, втративши лиш чверть в ціні
Вредняжка• 08 декабря в 14:34
З вологим прибиранням то таке.. чисто «погратись» :) скільки він Вам намиє з сирою тряпочкою + яке воно буде якщо не міняти після кожної кімнати хоча б ) ви сама як часто швабру миєте коли підлогу миєте? )
У мене без вологого прибирання, самсунг. Я задоволена ) якщо треба що б він кудись не їхав то на мапі ставиться «блок» в потрібній точці і робот цю точку просто оминає.
люблю_тортики• 08 декабря в 14:55
Ответ дляТа легко!
Купіть вертикальний акумуляторний, є мийкою - ото річ, а не той робот, де все треба прибрати і підняти
Та легко!
• 08 декабря в 14:56
Ответ длялюблю_тортики
Мне нечего убирать и поднимать, ковров нет, порогов тоже. Вертикальный уже есть)
люблю_тортики• 08 декабря в 14:57
Ответ дляТа легко!
Шнури, тапки, стільці
Та легко!
• 08 декабря в 14:58
Ответ длялюблю_тортики
Шнури, тапки, стільці
Шнуры закреплены на столе, разве что пару стульев есть
Виправлялочка• 08 декабря в 15:06
Ответ длялюблю_тортики
Шнури, тапки, стільці
В мене робот пилосос, я дуже задоволена, запускаю кожного дня.
Килимів, порогів немає, шнурів на підлозі немає, взуття стоїть на поличці, стільці можно підняти, або він проїде між ніжок чи об´їде.
люблю_тортики• 08 декабря в 15:13
Ответ дляВиправлялочка
Кожному своє) я свій віддала мамі, їй ок. В мене вертикальний
НеКонец-Света• 08 декабря в 15:16
Автор, берите с базой, чтоб свои тряпочки он мыл сам каждый 10 квадратных метров или реже. Воду слили грязную в конце и все, а тряпки он и помоет, и посушит, и сухой мусор в контейнер откачает
КаРаКаТиЦа• 08 декабря в 15:32
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дякую. А марки?
КаРаКаТиЦа• 08 декабря в 15:36
Ответ дляВредняжка
Ми розуваємось за порогом квартири, в квартирі ходимо лише босі. Тому вологого прибирання вистачає щоб освіжити підлогу. Тим паче у нас віброрежим, він їде і цокає чи клацає тою насадкою. Тряпочки відриваю промиваю періодично, воду доливаю. Але приємно здивував, що відмив засохлі плями соку на кухні.
120-120-120 (не худею)• 08 декабря в 15:38
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую. А марки?
Зараз цей: Xiaomi S20+
Який був - вже не пам´ятаю
Вредняжка• 08 декабря в 16:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Та ми теж взуті не ходимо вдома ) босі, або в капцях коли опалення і світла довго нема. Але я коли шваброю мию підлогу в одній кімнаті то рази 3-4 споласкую насадку. А робот так робити не буде.
КаРаКаТиЦа• 08 декабря в 19:26
Ответ дляВредняжка
Так, роботи до такого не дійшли ще))) але я коли дуже задовбуюсь і немає часу самій, то кажу все одно ПІСЛЯ робота краще ніж було ДО)))
Вредняжка• 08 декабря в 19:35
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну то так ) краще вже хоч так, чим зовсім ніяк ) Ви хоч відпочинете ті пів години (чи скільки він там повзає?)
КаРаКаТиЦа• 08 декабря в 19:51
Ответ дляВредняжка
Або омлет зроблю чи пельмені зварю)))