Бешене сарі• 08 декабря в 17:42
LIOR які відгуки
Шановне суспільство!
Що можете сказати про одяг Lior? Цікавлять в першу черги про якість, а потім вже про співвідношення ціна /якість і сприйняття як виглядає.
ЛолитаНеРазлита• 08 декабря в 18:26
Це бренд одягнути на пару раз на нічну роботу, не думаю що тут є ескортніци та жінки легкої поведінки які вам допоможуть у цьому питанні
Рассказница• 08 декабря в 18:45
Якість посередня. Ціни деруть страшенно . В рекламу вкладаються великі кошти . Ви можете а Києві заїхати в їх магазин
Бешене сарі
• 09 декабря в 10:58
Ответ дляРассказница
да, в instagram багато Lior