Моль Моллівна• вчера в 18:36
Налог за сдачу жилья
Хочу попробовать сдать квартиру в аренду.Вы платите налог и просто сдаете ,не будет потом последствий?
Безсовісна кума• вчера в 18:38
Если в Украине, то здесь единицы платят, если в Польше то платить нужно
Кубик Рубика• вчера в 18:38
Взагалі то треба платити податки з будь-якого доходу, крім чітко визначеного, що не підлягає оподаткуванню.
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 18:40
Ответ дляБезсовісна кума
Існує лише два варіанти Україна в якій пофіг і Пооооольша бо то же зааааграніца
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 18:41
Я плачу податки зі всієї діяльності і в Україні і не в Україні в т.ч з оренди
Дівчина Бобула• вчера в 19:01
Платить налоги в стране, где депутаты с нибуя получают 200 тысяч плюс плюшки, а люди сдают, что бы выжить?
МУСЯкомарова• вчера в 19:01
Не плачу. Запропонувала або на карту з підвищенням ціни за оренду, або на руки без підвищення. Квартиранти обрали 2 варіант. То чому я повинна їм відмовляти?