Малинка• 08 декабря 2025
Сахарова астролог. Щось збувається?
Хто її слухає? Збувається те, що вона каже?
Малинка
• 08 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Почитайте краще Вадима Кирпиченко, Покровськ, Мирноград, скоро ворог до Дніпра дійде, а влада лише свої зарплати і марафони глядить(((
А це хто?
сама себе прекрасная• 08 декабря 2025
Я тільки Дятлову дивлюсь - бо в неї все майже 1в1 збувається. Але вона прогнозів по війні не дає, звісно.
Злюсь до кипіння• 09 декабря 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Раніше слухала. Нічого не здійснюється. Що сьогодні казала за блекаут? В минулому році казала, що вже Україна ніколи не буде в блекауті.
Ооо, це точно 👍
Памʼятаю, як влітку 2024 поставила в офісі акумулятори бо світла ж не було. А вона ще казала що взимку взагалі буде страшний блекаут аж до квітня 2025 року, який більше ніколи не повториться у нас. А вийшло все навпаки.
Я вже мовчу про мир та перемовини.
Казала, що в грудні 2024 буде припинення вогню і напочатку року підпишуть мирні договори.
А потім стала казати, що то просто був благопріятний період, але ним не скористались.
Зробила висновок, що всі прогнози можна потім перекрутити та звинуватити людей, що не скористались шансом
Я вже мовчу про мир та перемовини.
Покорительная• 12 декабря 2025
Поймите, автор - не существует в мире человека, который предскажет вам реально будущее. Все эти астрологи, тарологи, уойлоги... просто шарлатаны на доверчивости и глупости наивных обывателей.
НеВРотик• 11 января в 09:08
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Астрологія нічого не говорить. Я, аналізуючи показники, ще в 22-ому тут писала, що нам жопа, починаючи з кінця 23-ого. Там такі показники, що або у нас буде ядєр, або по нам прилетить ядєр, або нас взагалі не буде…
вы выехали? за пределы?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 января в 14:57
Ответ дляНеВРотик
вы выехали? за пределы?
Ні, сиджу в Києві від початку війни.
НеВРотик• 11 января в 15:47
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні, сиджу в Києві від початку війни.
не боитесь того что описали? или у вас позиция ’ мы все равно все умрем’
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 января в 21:04
Ответ дляНеВРотик
Боюсь, але сподіваюсь, що помиляюсь.
Куколка-мяуколка• сегодня в 11:28
Автор, наблюдаю за ней пару лет, полная брехня, почти все мимо.
Она уже даже ближайшее будущее на короткий период прогнозирует неправильно не тотна месяцы/ годы. Все мимо...