Малинка• 08 декабря 2025

Сахарова астролог. Щось збувається?

Хто її слухає? Збувається те, що вона каже?
автор Малинка • 08 декабря 2025
Сьогодні казала про обстріли міст, кому треба ходити в укриття , фронт...
Якось сумно.
Най хоч раз• 08 декабря 2025
читайте джипити расклады, а не своих сахаровых
жижифреймут• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Якось сумно.
А до этого города не обстреливали и в укрытие ходить не нужно было?
Багиня• 08 декабря 2025
Ой,всі слухали Анжелу Перл. Шось віщає-віщає. Ну таке вже брешуть.Ви б ще прогнози Арістовіча слухали
НеКонец-Света• 08 декабря 2025
Ответ дляжижифреймут
Ну тут астрологиня ж сказала, тре йти... а шо робить
Дивні люди завжди шукають якихось пророків...
автор Малинка • 08 декабря 2025
Ответ дляжижифреймут
Вона зараз зробила акцент на Київ та особливо Захід.
Мотористка• 08 декабря 2025
Раніше слухала, потім перестала
Тепличная• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Якось сумно.
Я слухала раніше стабільно, зараз часу і бажання немає. Що вона за Чернігів сказала в цьому ефірі?
автор Малинка • 08 декабря 2025
Ответ дляМотористка
Раніше слухала, потім перестала
Чому?
Мені її було важко слухати, у неї обмежений словниковий запас.
жижифреймут• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Очнулась
Киев уже давно обстреливают
Прибираю щодня• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Якось сумно.
Раніше слухала. Нічого не здійснюється. Що сьогодні казала за блекаут? В минулому році казала, що вже Україна ніколи не буде в блекауті.
Тепличная• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Чому?
Не зовсім так. Вона дуже начитана. Не все можна озвучити, тому деякі слова вона «обходить»
автор Малинка • 08 декабря 2025
Ответ дляТепличная
Дрг групи.
Тільки не запам´ятала - Суми чи Чернігів.
Тепличная• 08 декабря 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Отож. Я це теж пам’ятаю. І про те, що війна до 24 року теж були розмови… потім пояснення …. А потім перестала слухати
жижифреймут• 08 декабря 2025
Ни один из астрологов, тарологов, гадалок ещё правду не сказал! Все брешут
автор Малинка • 08 декабря 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Дадуть гроші на відновлення.
Вона розраховує ,що саме на це.
автор Малинка • 08 декабря 2025
Ответ дляТепличная
Я зараз пошукала.
Казала війна до літа 25 року...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 декабря 2025
Ответ дляНай хоч раз
Я перевіряла ЖПТ, він і близько не справляється. Принаймні поки що. Це я вам як людина, яка займається астрологією вже 10 років кажу. Те, що в нього виходить добре - це надавати трактовку на кожне окреме положення. Синтез він не шарить. Плюс не вміє орієнтуватись по карті.
Тепличная• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Я зараз пошукала.
Казала війна до літа 25 року...
Це оновлені дані)) послухайте старі ефіри)))
Екатерина27• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Вообще-то она больше про область говорила ( Борисполь, Бровары, Васильков, Фастов…)
Готова до другої• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Якось сумно.
Ого, прям знає таке
Екатерина27• 08 декабря 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
И что вам астрология про войну говорит?
Мию чакри щоденно• 08 декабря 2025
Колись тут було, що війна до 28 або 32 року. Я одразу налаштувалась на це, впала в депресуху і ніяких ілюзій більше не очікую.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 декабря 2025
Ответ дляЕкатерина27
И что вам астрология про войну говорит?
Астрологія нічого не говорить. Я, аналізуючи показники, ще в 22-ому тут писала, що нам жопа, починаючи з кінця 23-ого. Там такі показники, що або у нас буде ядєр, або по нам прилетить ядєр, або нас взагалі не буде…
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 декабря 2025
Ответ дляБагиня
Анжела брехуха знатная, ничего не сбывается
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 декабря 2025
Я сама тарологиня( для себя) слушаю только себя
Екатерина27• 08 декабря 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вот что-то такое и мне говорили.
Прикуси Язика• 08 декабря 2025
Ответ дляМалинка
Та блін це в кожному тг пишуть. Читайте мерів франківська чи інших західних міст.
Прикуси Язика• 08 декабря 2025
Почитайте краще Вадима Кирпиченко, Покровськ, Мирноград, скоро ворог до Дніпра дійде, а влада лише свої зарплати і марафони глядить(((
автор Малинка • 08 декабря 2025
Ответ дляЕкатерина27
Так