Працівниця року• 09 декабря в 11:53
Курс на валюту
Зараз буде рости...?євро дороге, але зрозуміло що буде ще вище..
Що купувати для придбання квартири чи краще депозит?
Обрати можна дві відповіді
Зробіть вибір:
вже голосів:
Долар
Євро
Депозит
Уравнобешенная• 09 декабря в 11:55
Самое лучшее - это грвневый депозит в государственном украинском банке
175см55кг19лет (она)• 09 декабря в 12:05
Якщо дворі куплі-продажу буде в 2025, то краще валюту,а от якщо в 2026 , то тільки депозит, бо потрібно буде підтвердження позодження суми коштів
Працівниця року
• 09 декабря в 12:11
Ответ для175см55кг19лет (она)
Як варіант, але тоді можна збирати долар, а потім відкритиидепозит для придбання квартири
Уравнобешенная• 09 декабря в 12:29
Ответ дляBombastic
Господи …. Вам за цей пост скільки заплатили?
Я безкорыстно автору помогаю
175см55кг19лет (она)• 09 декабря в 17:35
Ответ дляПрацівниця року
Карту банк може заблокувати одразу після поповнення валютою, фінмоніторінг