Цідило правди• 09 декабря 2025
Коли почали рости груди у ваших дівчат?
Моїй 9 років і 3 місяці. На одній груді є ущільнення, набухший сосок трохи, болить при прощупуванні чи натисканні. Водила до педіатра, зробили узд - каже все ок, залозиста тканина той шарік. А щось переживаю, чи не зарано, може треба до гінеколога ще зводити, то ж більше по його частині.
Донька дала в зріст різко, витяглася. Іноді є невеликий запах з підпашок, коли фізькультура чи спорт додаткой, але не дуже сильний, як принюхатися прицільно.
Так от питання, я накручую себе чи це нормальний вік для пубертату? Бо і зовні і поведінкою дитина-дитиною.
Цідило правди
• 09 декабря 2025
Ответ дляПосудомойка
Вам бы голову лечить. Озабоченная
Ви в собі?
Янгол в камуфляжі• 09 декабря 2025
Ответ дляЦідило правди
От і в мене в 14. А ще я висока 172 і чоловік 185. Я би хотіла, щоб теж хоч +-мого зросту була
У меня начались в 15 лет, я 177см, муж 187см. У дочери начались в 11 лет, рост был 152 см, сейчас ей 16ть, рост 167см и она ещё растёт, в прошлом году была 164 см, а вот нога с 11 лет так и осталась 35 - 36 размер..
Цідило правди
• 09 декабря 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дякую! Хай ще підросте
Блакитна устриця• 09 декабря 2025
Ответ дляЦідило правди
Це я просто вчора натрапила на пост гінеколога, то та казала, що 9років цедуже ранній пубертат і через 2 роки підуть місячні і зростання зупиниться. Але педіатр мені такого не казала
У моєї в 8 трішки підпухали,то взагалі не видно було, з´явилась 1 волосинка під пахвами.
Я до лікарів,хотіли садити на гормони щоб сповільнити темп статевого дозрівання.
Досліджували дитину де тільки можна ,все нормально,і в охмадиті ендокринолог сказала що,так буває,гірше зробите гормонами.
В 9.9 почалися місячні,росла ще 2 роки .
Зріст 156 см в 12 років.
Мабуть вже не росте,або активного росту немає .
Але бачила дівчат з проблемами із циклом,і оволосіння,але так,трішки вищі.
Постійно на таблетках.
Все індивідуально,і лізти в гормональний фон,ой як ризиковано.
Зріст 156 см в 12 років.
Постійно на таблетках.
Цідило правди
• 09 декабря 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Зріст 156 см в 12 років.
Постійно на таблетках.
Зріст 156 см в 12 років.
Постійно на таблетках.
Це дуже складно все( і чму так відбувається(((
Моя не має хронічних хвороб, здорова, спорт з самого малечку, харчуванн повноцінне, обмежую хіматуру і що ще не так(
Блакитна устриця• 09 декабря 2025
Ответ дляЦідило правди
Я зі стількома мамами говорила в чергах біля ендокринологів, гінекологів, у однієї донька спортсменка худа гімнастка,в 10 почалися місячні,хоча первинних ознак не видно навіть було,дитина закинула спорт бо були КД дуже болючі і обільні по 2 рази на місяць.
То дуже високі дівчата в 16 років ,у яких КД раз в пів року ідуть .
У моєї харчування теж було правильне,аж занадто,і це не завжди від цього залежить.
У доньки в класі у в 9 років у 4 дівчаток почалися,так що це не рідкість.
Для мене теж був шок,але вже змирилася.
Цідило правди
• 09 декабря 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Для мене теж був шок,але вже змирилася.
В професійному спорті там інша історія. В доньки не проф, просто має танці з 3 років, баскетбол, цей рік ще басейн. Не перегружається, але навантаження має.
Дивлюсь по школяркам, до в 9 класі є геть маленькі дівчата, а є по 180 зросту. Фіг його, від чого залежить
Блакитна устриця• 09 декабря 2025
Ответ дляЦідило правди
В наш час було так само.
У когось в 10, у когось в 14 КД...зі зростом теж так само.
Просто на нас ніхто не звертав увагу особо)))
Туфли в чешуе• 09 декабря 2025
Вам это приятно,нормально писать ща свою родную дочку,обсуждать как растет грудь,оно никому не надо
Цідило правди
• 09 декабря 2025
Ответ дляБлакитна устриця
В наш час було так само.
Це точно
мені навіть мама про місячні не розказувала, вже по факту як почалися побачила. Але і їм так само ніхто не розповідав(
Цідило правди
• 09 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви хвора? Я переживаю за свою дитину, боюсь щось пропустити, питаю як у нших. І що тут такого, це фізіологія. Має бути соромно чи що?
Туфли в чешуе• 09 декабря 2025
Ответ дляЦідило правди
Сама ты больная,обсуждать своего ребенка.здесь.
Цідило правди
• 09 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Брись звідсіля