От прочтения поста ( скрин 1) до сообщения из школы прошло 5 мин….
Нормально нас доят
Фрау Донна Роза• сегодня в 14:50
Ответ дляNatabond76
Не треба було клоуна президентом обирати
он не знает, ему не сказали
Фрау Донна Роза• сегодня в 14:51
Ответ дляNatabond76
Для біткоїна потрібна величезна кількість електроенергії
так ее и берут - а мы без света сидим
Країна абсурду- це влучно підмічено. Вчора бачила сторіси із закликом тих, хто за кордоном і не тільки, донатити на школи і все, що з цим повʼязано для діточок, бо діти наше майбутнє бла-бла, ось ми створили новий фонд 🤬 Ви це серйозно? Прості люди мають ще і на освітні потреби скидатися. А слідом- прохання жінки Героя допомоги у зборі грошей на операцію і реабілітацію!!!!!! Я була в шоці, невже і школи не може держава відбудувати, а тим більше допомогти Героям. Вже зовсім все розчаровано Чоловіка знайомої після важкого поранення «збирали по шматочкам» і лікувався він у лікарні весь рік і його авжеж недолікували, бо поранення було занадто важке. Але через рік сказали йти лікуватися за свій кошт. Він про воював з початку війни, багато поранень, а тепер як непотріб і ще й не лікують за державний кошт.
Ответ дляIphone25
Якщо хочете жити по-людськи, то треба буде робити вибір. Або не нийте. Кожен день одні й ті самі теми
В вашем понимании, это по-людски? Содержать армию налогами, сборами, донатами, трусами, носками, брониками, прицелами, машинами…. Хорошо, хоть на танки не собираем деньги
Ответ дляmanri
краіна яка у війні збагачується не по днях а по годинах - це реально абсурд
Про дорогие тачки украинцев в Монако от сына Трампа слышали вчера? Не позорище ли….
Веточка сакуры67• сегодня в 15:32
Ответ дляЕкатерина27
То вы марафон не смотрите , там собирают на все. Мне интересно , где покупают
Coffee is Love• сегодня в 15:43
Ответ дляЕкатерина27
А никак? Олигархи обогащаются, а простое население содержит армию. Нормально вам так жить?
Ненормально. Що далі?
Син колишнього міністра енергетики та юстиції Германа Галущенка вже четвертий рік навчається в одному з найдорожчих приватних коледжів Європи – College Alpin Beau Soleil у Швейцарії, вартість навчання і проживання де сягає до 200 тис. доларів на рік.
За підрахунками ’Схем’, загальна вартість чотирирічного навчання могла сягнути близько 700 тис. доларів, або майже 26 млн грн. Це в рази перевищує офіційні доходи та задекларовані заощадження родини
питання є? питань нема
Ответ дляIphone25
Ні, не по людськи. А в чому сенс вашої теми?
В том, что может хватит? Если не тянем финансировать войну, может пора признать это?
Просто спросила у ИИ ’откуда у нас биткоины’? И вот что мне ответили:
Государственные резервы биткоина в Украине сформировались главным образом за счет международных пожертвований и конфискаций, а не прямых бюджетных закупок.
США, Китай, Англия - у них резерв за счет конфискованных биткоинов у преступников.
виктория7аас• сегодня в 17:23
Ответ дляМаска-0b9f
Население само построило такую страну для себя.
выбрали клоуна получите цирк
Aksinia 111• сегодня в 18:09
Ответ дляЕкатерина27
Это не олигархов биткоины, это гос резерв . Как золото валютный резерв .