Единорог помог• 09 декабря в 17:12
Не купуйте ці таблетки для ПММ в новусі
Завжди користувалась таблетками Somat, ніколи не було проблем з якістю миття. Вийшла накладка з замовленням, купила невідомі для мене таблетки BRIX в новусі, маленьку пачку. Відгуки на розетці про них хороші.
Спробувала.
Це жах! Весь посуд в білому нальоті, який я не можу відмити навіть вручну водою!
Пробувала і цілу, і половину, і додати ополіскувач... ні, тільки на смітник.
І таблетки якісь як вицвівші, хоча виготовлені влітку.
Спробувала.
Пиу!Пиу!• 09 декабря в 17:14
У меня налет появляется, если нужно уже добавить соль. У вас точно от таблеток?
Единорог помог
• 09 декабря в 17:17
Ответ дляПиу!Пиу!
ну дивіться, користувалась таблетками сомат, і ні разу не було такого. як тільки поклала ці - з першого використання жахливий результат. дивилась у ємність з сіллю - там її ще багато.
Пишу каліграфічно• 09 декабря в 17:34
Ответ дляЕдинорог помог
В сомате могло быть 5в1 или 7в1, в т.ч соль.
Датчик на соль не мигает?
А я расхвалю таблетки из Метро Fine line. Тоже захотелось экспериментов.
Зеленая коробка. Отвратительные. Разводы на посуде, нержавейка тусклая и внизу пмм остаток от пены, от других таблеток не было.
Вернулась к немецким.
Датчик на соль не мигает?
Вернулась к немецким.
Мюллерная• 09 декабря в 18:23
Я брала такі,нормально в мене мили .Більше користуюсь фери але і ці все відмили і нальоту не було