дама_из_декрета• 06 декабря в 12:25
Аміцитрон - чи зіпсувався?
У кого є досвід вживання цього препарату, підкажіть, будь ласка: він мусить бути в пакеті повністю сухим порошком? Бо купили цілу коробку, відкриваю, а він всередині якись вологий і злипшийся. Строк придатності ок, і пакети виглядають не пошкодженими.
дама_из_декрета
• 06 декабря в 12:31
Ответ дляПушкининиана
Там порошок. Якщо порушена герметичність,то вже всьо
Дякую. Сподівался, що може це все-таки я щось в цьому житті не розумію
Пушкининиана• 06 декабря в 12:36
Ответ длядама_из_декрета
Віднесіть в аптеку.