Герцогиня• вчера в 20:36
Ну ти і хамка: мені сьогодні сказали
Так смішно, люди справді за собою не помічають що це вони щось недоречне роблять/говорять тому така реакція?
Декілька разів колега бачачи мій обід міг прокоментувати: багато мʼяса їсти це не дуже добре ну і в такому дусі, або що це в тебе шуба? Ой фу, я не люблю шубу. В нього взагалі ніхто нічого не питав і ніхто з ним не спілкувався. Сьогодні заявив: ти так багато їсиш, куде це в тебе влазить?
- не твоє діло!
- ого, ну ти і хамка
Чувак реально відбитий? Ну але таких людей багато, що в них в голові?
- не твоє діло!
- ого, ну ти і хамка
Аристократка-тунеядка• вчера в 20:37
Ну вы и правда нервная. Я бы сказала что-то типа нуда, или конечно, это же хорошо.
Герцогиня
• вчера в 20:39
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну я не ви, може вам подобається коли вам по тарілкам з порадами лазять
Герцогиня
• вчера в 20:40
Ответ дляДрібка щастя
“бачачи“🙈
У вас проблеми з українською мовою?
Дрібка щастя• вчера в 20:41
Ответ дляГерцогиня
У вас проблеми з українською мовою?
Ніколи не чула такого слова
Несу добро людям• вчера в 20:42
Ответ дляГерцогиня
У вас проблеми з українською мовою?
Может, у вас?
Партизанка• вчера в 20:42
Ответ дляАристократка-тунеядка
Та ні.
Це ви не чули про особисті кордони.
Черпак_для_фантазий• вчера в 20:42
Треба було сказати скільки хочу стільки їм. Ще й твоє піду з´їм! Нехай боїться)))
Аристократка-тунеядка• вчера в 20:43
Ответ дляГерцогиня
Мне вообще пох, я бы на такое даже не эмоционировала. Просто люди разные, он даже это делает не с претензией к вам, а потому что так мыслит.
А ваш ответ мне довольно токсичен кстати.
Герцогиня
• вчера в 20:44
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ахахах
Комиссия50%• вчера в 20:44
Мы с коллегами постоянно шутим так друг с другом) у нас нормально не обижаться
Партизанка• вчера в 20:44
Ответ дляАристократка-тунеядка
А колега не токсичний, ні?)
Нормально все з вашої точки зору?)
Аристократка-тунеядка• вчера в 20:44
Ответ дляПартизанка
Та ні.
Це ви не чули про особисті кордони.
При чем тут я? Не я же вопросы про еду автору задаю. Вы странная.
Партизанка• вчера в 20:45
Ответ дляАристократка-тунеядка
ООО, а ваша відповідь достатньо токсична, до речі!
Герцогиня
• вчера в 20:45
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мені пофіг як вам моя відповідь, мене це не хвилює зовсім. Він може мислити мовчки як завгодно це його право, навіть може це озвучити, але тоді вже потрібно бути готовим до того як мислю я.
Додаю напруги• вчера в 20:45
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Лучше - и тебя сьем, если будешь рядом стоять когда я ем))))))
Аристократка-тунеядка• вчера в 20:45
Ответ дляПартизанка
А колега не токсичний, ні?)
Нормально все з вашої точки зору?)
С моей точки зрения вокруг меня много людей ведут себя странно. Что ж мне на всех теперь нападать и злиться.
Герцогиня
• вчера в 20:46
Ответ дляАристократка-тунеядка
А хто на нього нападав?
Партизанка• вчера в 20:47
Ответ дляКомиссия50%
Абсолютно точно хтось ображається. Але не має сміливісті сказати)
Ну бо ´ха за ха, це ж просто жарти)
Додаю напруги• вчера в 20:48
Ответ дляГерцогиня
Вы придаете большое значение ерунде. Если вас задевают его вопросы и эти вопросы постоянны, придумайте ответы. Типа: люблю пожрать. Я из богатой семьи, у меня есть деньги на еду. Не завидуй. И тд.
Комиссия50%• вчера в 20:48
Ответ дляПартизанка
Ну бо ´ха за ха, це ж просто жарти)
Нет) мы все змеи 🐍 кто кого лучше подколол это прям соревнования)))
Молчавочка• вчера в 20:48
Я бы сказала: Завидуешь моей худобе, у самого арбуз растет, а хвостик сохнет.)
Герцогиня
• вчера в 20:48
Ответ дляКомиссия50%
Ну от власне, що коли тобі говорять: ти дура то мають бути готові що це ж почують у відповідь
Комиссия50%• вчера в 20:49
Ответ дляГерцогиня
Еще хуже) но все начинаем смеяться в итоге
Лепешечка• вчера в 20:49
Ответ дляАристократка-тунеядка
Все должны быть удобными терпиламы , как вы?