Я_и_моя_собака• 09 декабря в 23:01
Підкажіть будь-ласка які лабораторії вважаються найточнішими? Для аналізів
Здаю аналізи в клініках постійно щось знаходять, йду в ділу все ок
Снежнакомка• 09 декабря в 23:58
Не глисти випадково шукаєте?))) в ділі їх ніколи немає))) я навіть малу як в садок водила, то аналіз на глисти обов´язково в ділу несла. Бо в поліклініці часто аскариди висіювали. В ділі все чистенько))
сказочное_Бали• 10 декабря в 10:15
Чтобы проверить точность, я однажды несколько анализов сдавала в один день в Синево и Диле, результат был одинаковый.
Я_и_моя_собака
• 10 декабря в 12:26
Ответ дляСнежнакомка
В мене гінекологічні хвороби, бактерії