Божий одуванчик• 10 ноября в 22:11
При заміні кришталика які аналізи здавали?
Щось дуже багато аналізів треба здавати. Це всюди так?
Най хоч раз• 10 ноября в 22:25
Свекрусі робили заміну кришталика, то не пам´ятаю, щоб взагалі якісь аналізи здавали... Вони у неїї погані, не цікавили вони нікого в офтальмологічній клініці.
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:27
1-ЗАК
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
Лялькодзьоб• 10 ноября в 22:28
Ответ дляБожий одуванчик
1-ЗАК
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
Сифилис, вич, да тоже много было
Детские_Будут?• 10 ноября в 22:31
Ответ дляБожий одуванчик
1-ЗАК
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
Так, здавала купу всього
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:31
Ответ дляЛялькодзьоб
Сифилис, вич, да тоже много было
Жесть. Для чого це все?
Питала сьогодні у лікаря, толком не може пояснити
Розумію що більше викачка грошей
Детские_Будут?• 10 ноября в 22:32
Ответ дляБожий одуванчик
Жесть. Для чого це все?
Розумію що більше викачка грошей
Яка викачка? Це все безкоштовно
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:32
Ответ дляДетские_Будут?
Яка викачка? Це все безкоштовно
))
Детские_Будут?• 10 ноября в 22:32
Ответ дляБожий одуванчик
Жесть. Для чого це все?
Розумію що більше викачка грошей
Перед будь-яким оперативним втручанням потрібні аналізи. Що вас дивує?
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:36
Ответ дляДетские_Будут?
Я знаю що треба. Для мене там є дивні аналізи. Флюорографія, екг наприклад, сифіліс
Для чого?
В цьому році лежала в державній щелепо-лицьовій хірургії і то стільки не потрібно було аналізів
Для чого?
Лялькодзьоб• 10 ноября в 22:37
Ответ дляДетские_Будут?
Яка викачка? Це все безкоштовно
Это больше геморойно, в поликлинике надо записаться в участковому за две три недели, потом ей объяснять зачем это все надо, у тебя спросят а зачем вам это надо, вот ношу очки и ничего, а потом а сколько это стоит))) потом напишет направления и по каждому направлению надо записываться к врачам тоже неделю две, а и на сдачу анализов тоже запись, потом собрать анализы они почему теряются, наверное сами дорогу находят к врачу, хотя у всех компьютеры стоят, но то больше для солидности
А в частной можно все это сделать да пару дней но за деньги
Детские_Будут?• 10 ноября в 22:38
Ответ дляБожий одуванчик
))
Даремно смієтесь. Мені дали обхідний лист в поліклініці і направлення на аналізи, до лікарів і флюшку. Ці аналізи безкоштовні у нас за направленням, робляться прямо в поліклініці, флюшка теж. До стоматолога я свого зайшла, вона поставила підпис - це 1 секунда і безкоштовно теж, сімейний в кінці все підписав. Що тут платного?
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:40
Ответ дляЛялькодзьоб
Я у свого сімейного ні разу не була. Для галочки вона. Якщо щось, то ідемо в часні клініки. Завтра перший раз піду познайомитися)
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:41
Ответ дляДетские_Будут?
Мене лякають черги. Знаю, проходила це з дитиною
Детские_Будут?• 10 ноября в 22:44
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну, аналізи роблять щодня в поліклініці, флюорографію теж. До лікаря протягом тижня-двох точно можна попасти в моїй поліклініці, а тим більше, якщо мені терміново, я їй напишу і вона прийме. Коротше, я якось нормально все це пройшла
Лялькодзьоб• 10 ноября в 22:46
Ответ дляДетские_Будут?
В Харькове тоже делают каждый день, но тем кто записался, а это человек 20, а остальные на следующий день и так получается очередь на неделю и больше
Детские_Будут?• 10 ноября в 22:48
Ответ дляБожий одуванчик
Не налаштовуйтесь одразу на складний сценарій - може, ви прийдете і все пройде швидко і просто і черг таких не буде)
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:49
Ответ дляДетские_Будут?
Моя сімейна перейшла в приватну клініку. Максимум дали 20% знижки там на аналізи. Державна поліклініка далеко і там величезні черги
Тут питання не про це, а про аналізи які не стосуються очей
Детские_Будут?• 10 ноября в 22:52
Ответ дляБожий одуванчик
Лор органи і зуби стосуються очей і дуже. Вам треба, щоб все зажило швидко і безпроблемно, щоб ніяких джерел інфекції не було. Ну це банальний протокол операції. Коли, наприклад, роблять полосну операцію, то обов´язково серце перед цим перевіряють - це завжди. Так і тут. Стандарт
Божий одуванчик
• 10 ноября в 22:55
Ответ дляДетские_Будут?
Лор і стоматолог зрозуміло. А серце тут до чого?
Свекру робили теж заміну кришталика, він це все не здавав і зуби не дивилися
Детские_Будут?• 10 ноября в 23:16
Ответ дляБожий одуванчик
А хз, якщо чесно. Може, перестраховуються. Перебільшують, згодна. Але я хотіла пошвидше зробити цю операцію,я це пройшла і забула, закрила цю сторінку. Так боялася саму операцію, а вона хоп і все, на чілі пройшла) Покапали в око, воно задерев´яніло і нуль відчуттів. Оперували під пісню Антитіла ’Люди, як кораблі’, хірург ще підспівувала)) Як зняли пов´язку, а я бачу чітко бордюр в дальному кутку палати - ото щастя було. В мене був єдиний мінус, що попали в судину і білок був червоним, як у термінатора, десь днів 10, то я в темних окулярах на роботу ходила. А так все ок, все нестрашно і швидко
Ждушечка• 10 ноября в 23:16
Ответ дляБожий одуванчик
Для чого?
Що вас дивує в екг, не роблять загальний наркоз але якесь седативне колють і ніхто не хоче мати під час втручання проблем з серцем.
Ждушечка• 10 ноября в 23:20
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую. Ваша розповідь дуже актуальна, тату якраз завтра робитимуть операцію, трохи хвилююся, щоб все пройшло добре. Пішов до стоматолога підпис ставити, а виявили флюс, який він і не відчував, зуб вже не можливо було спасти, нажаль. От тобі й інфекція, яка заважала б нормальному постопераційному процесу.
Детские_Будут?• 10 ноября в 23:30
Ответ дляЖдушечка
І отой крововилив в око тільки у мене був так невдало, всі інші на поверсі, хто оперувалися в той день, їм повезло більше. А мама робила обидва ока, то в неї взагалі ще легше було, хоча я робила операцію в 36, а мама - після 60, вона робила в приватній, зробила операцію, викликала таксі і сама одразу додому приїхала. А тоді просто капаєш за розкладом та і все. Стараєшся не нахилятися, не стояти над паром і вагу не піднімати. Все нестрашно. Болю нема на жодному етапі
Не вмію заміряти• 10 ноября в 23:49
Не знаю, чи всюди, але також багато аналізів здавала. Майже всі безкоштовно, але сама підготовка (очні краплі) зжерли дофіга коштів.
Безпорадна Кроко• 11 ноября в 00:31
Я теж перевірила зір. Варіанти такі:окуляри чи штучний хрусталик. Перелік аналізів великий. Поки зважую, чи робити операцію. Запропонували поновити лінзи 2 тижні, які ведуть себе як штучний хрусталик. Бо є свої мінуси, у тому числі якщо за кермом
Детские_Будут?• 11 ноября в 01:43
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вам діагностували катаракту чи ні? Бо якщо вам ще запропонували якісь варіанти, то це цікаво і дивно. Бо при катаракті не коригується уже зір ніяк: ні лінзами, ні окулярами, там лише операція може допомогти. Я того і пішла перевіряти, бо ношу лінзи або окуляри, а тут помітила, що вони майже не коригують, все рівно погано бачу. Пішла до лікаря і знайшла катаракту. Хірург була дуже здивована, до речі, бо в неї наймолодший пацієнт був 41 рік, а мені було 36